Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
19. feb 2017

@cmudlo ahoj..pocity ako na ms su v poriadku,a fakt sa pocitmi neda riadit..Ja viem ake je tazke vydrzat tieto dni po transfere,sama som stale stresovala,ale skus ako sa len da verit a nestracat nadej,test na 6den ked je biely este vobec nic neznamena..vobec sa tym nezatazuj..pockaj este par dni..Ake embryjko ti presne vkladali?uz si nespominam..Velmi vam drzim palce 🙏❤

cmudlo
19. feb 2017

@gagirl ďakujem za povzbudzujúce slová. Ja ešte dúfam, že sa to zmení...🙏 Vkladali mi blastocystu na 5 deň . Tu som dávala aj foto...https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/slovenky-a-ivf-v-reprofite-brno-skusenosti-2/

ludinka
19. feb 2017

@cmudlo ja som mala prve priznaky az na 8 den po et takze este mas cas...drzim palce silno silno😉

ludinka
19. feb 2017

@cmudlo inak ja som mala 9 den iba dusika na teste

gagirl
19. feb 2017

@cmudlo aha ano..uz viem..krasne embryjko,musi to vyjst 🙂 drzte sa! 👍🙏❤

gabika2015
19. feb 2017

@cmudlo ja som aj krvacala, aj spinila, uz som bola uplne na dne... Nakoniec som mala slabo pozitivny test, na 10. den, fakt tam bola velmi slaba ciarka. A teraz vedla mna spinka moj poklad, ktory ma 4 tyzdne 😍 Verim, ze Ti tento vklad vysiel a ze sa konecne dockas pozitivneho testu 🙂 Pevne nervy, viem ako sa citis

rebeka33
19. feb 2017

@lenka54321happy ďakujem , potešilo,veľmi radapomozem keď môžem . . Teraz som tam poslala kamošku a čakáme na testik tak tiež spomínam. Keby som nemala 42r tak aj špekulujem😂.

cmudlo
19. feb 2017

@ludinka a testovala si aj skôr ako 9 deň? Alebo iba prvý test 9 deň a bol dusik ..

cmudlo
19. feb 2017

@gabika2015 vážne? Tak to je super...ja viem, že tam ešte stále je nádej...ideálne by pre mňa bolo, keby ma dali do kómy na dva týždne po vklade, aby som na to stále nemusela myslieť....aj teraz som si povedala, že budem testovať najskôr na 8 deň...no a....jasné že ma pálili prsty...

rada2002
19. feb 2017

@cmudlo musis verit. Uplne s Tebou sucitim. Ja sa tiez bojim . Mam uz totiz zajtra 41 rokov. Dnes som mala 4 vklad 1B1. Ako som odisla stale lezim a budem lezat min. 2 dni. Takze drzme sa a hlavne si ver.

gagirl
19. feb 2017

@marculik jeej tak to je onedlho..😉Tak pekne pripravyna vas velky den uz v trojici..😍Bude velka svadba?

gagirl
19. feb 2017

@lienka_1 prajem vam nech sa ten velky zazrak vo vasom zivote este stane..A ivf teda uz ste uplne uzavreli?mozno niekde blizsie ku vam,viem ze do Rf mate velmi daleko..Tebe vysiel nativ,takze mas sancu ze to vyjde znova,hm?😉

gagirl
19. feb 2017

@anaba1 ahoj.Dakujem ti velmi pekne..Tak ano,stal sa velky zazrak a budem zaneho vdacna do konca zivota..Ja viem ze aj vam sa stalo nieco velmi podobne,ze ajvy ste mali zly spermiogram,aj ked neviem ako velmi,ale tesila som sa s vami ked si zistila ze vam to vyslo prirodzene..🙂 Uz teraz len nech to ide vsetko pekne v poriadku ako ma,prajem vam to iste,vy to mate uz len kusok do konca..Vela zdravia vam obom prajem😘❤

gagirl
19. feb 2017

@leaa70 dakujem pekne😘Ano,presne ako hovoris,netreba verit vsetkemu co lekari povedia,ani oni nemozu vsetko vediet..su to len ludia..a mozuboli sa mylit..Priroda je mocnejsia,a najma to riadi cele niekto iny❤Drzim ti palce aby sa aj vam cim skor zadarilo❤

lienka_1
19. feb 2017

@gagirl Uz sme to uzavreli. Zial, nie kazdy nativ sa podari. Aj ked som si myslela, ze teraz ked mame malu to bude lahsie. Ale bolo to uplne rovnake ako pred tym. Rovnako tazke a narocne na psychiku.
Ak sa nam podari vyriesit bytovu otazku a my sa na to este budeme citit a budeme mat na to silu, tak si vezmeme dietatko do pestunskej starostlivosti. Cas ukaze. Zatial je domcek iba v planoch a snoch. Ozaj neviem kedy sa nam podari zrealizovat ho.

gagirl
19. feb 2017

@gagik kolko mate este mrazacikov?verim ze vam to s niektorym urcite vyjde..😉🙂

gagirl
19. feb 2017

marculik
19. feb 2017

@gagirl no plany boli iba obed a 22 ludi a je stoho hostina a 37 ludi ☺tak myslim ze aj staci 😀

gagirl
19. feb 2017

@lienka_1 chapem..jasne..Ked Boh da a zadari sa tak budete mat este prirodzene..a mozno si za par mesiacov este rozmyslite a date sa na jeden pokus.Ale samozrejme je to len na vas...Aj ten plan zobrat si dietatko do starostivosti je velmi pekny..Vedeli by ste si dietatko aj adoptovat?Tak vam drzim palce aby sa ten vas sen o domceku stal skutocnostou😉😘

gagirl
19. feb 2017

@marculik noo,pekne ste sa nazbierali..To je vzdy tak..:😉To budete tak akurat..Potom si prosime nejaku svadobnu foto pridat😉

gabika2015
19. feb 2017

@cmudlo ja viem, že je strašne vyčerpávajúce to čakanie. Predtým som mala 4 neúspešné vklady a 4 roky snaženia sa o bábo, už som neverila tomu, že sa stane zázrak. Ale som rada, že som sa nevzdala 🙂 Ešte stále mám odložený svoj prvý pozitívny test, dúfam, že bude aj druhý, ale teraz si na rade už Ty a ostatné snažilky 🙂

cmudlo
19. feb 2017

@rada2002 ja som ležala 3 dni. Teraz fungujem normálne..ja už tiež mám 40...ani sa mi nechce veriť, že už 10 rokov žijeme v tom kolotoči...v boji o bábätka 🙉🙉🙉 Dnes mi v kostole slzy vyšli, keď som pozerala na našu malinku a ďakovala Bohu, že nám takto požehnal a že sa nám aspoň ona podarila....Ja teda nechápem, prečo sa nám od vtedy nedarí....a to som bola už 3 krát tehotná....2x mimomaternicove a potom naša láska...

gagirl
19. feb 2017

@rada2002 ahoj..velmi ti drzim palce,citam ze si po vklade..Nemusis ale len leza,to nema nato vraj vplyv..jasne ze sa netreba namahat ale mozno taky normalny pohyb nezaskodi,skor naopak podla mna..Prajem vam vela stastia..a pekny darcek k narodeninam😉🙏❤

cmudlo
19. feb 2017

@rada2002 ináč, je to pravda, že nemusíš ležať...ale ja som tiež taka, potom si vyčítam, že som to neurobila...Veľmi ti držím palce!!!

cmudlo
19. feb 2017

@rada2002 my sme takto spolu stimulovali aj v roku 2015 😀

rada2002
20. feb 2017

@cmudlo no to mas pravdu. Uz sme si pisali.

bianitka996
20. feb 2017

@rada2002 jeej tak predsa foliky podrástli to som rada a držím aj tebe paluchy👍

ludinka
20. feb 2017

@cmudlo nie skor som netestovala,pretoze som bola presvedcena ze to nevyslo....ale na 8.den som zacala mat nafuknute prsia tak som tomu zacala verit

dalida
20. feb 2017

@gagirl som stastna s tebou. Budem na teba mysliet. Posielam vela pozitivnej energie, pohody a laaaaaaaaasky ❤ Drzte sa s drobcom ❤

chmurkaxy
20. feb 2017

Ahojte baby, tak som po vklade. Vrana trošku "donútil" môjho muža ísť tiež dnu,tak tentoraz mam aj fotky 🙂)
1. Foto 1Xb/1, Vrana bol spokojný,že super kvalita,že sa rozmrazila tak,že ani by nepovedal,že bola zamrazena.
2.foto Agatka v "domčeku". Tak už nech tam len zostane.
Dnes začínam pichať aj Clexane a v stredu zase intralipidy , tak snáď to bude ok tentoraz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre