Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lucia262
27. okt 2017

@mimiqa ahoj, dobre, mala som 23 vajicok, z toho 12 sme dali oplodnit ICSI, vzniklo 6 a zvysnych 11 IVF a vznikli 4, v utorok ma caka vklad, tak uz sa tesim, aby boli vo mne 😊🍼

luciatt
27. okt 2017

Pomohol vam prednison?užívali ste?prosiiim.

lakukaa
28. okt 2017

@luciatt ahoj u doktora na imunologii bolo z testov vsetko ok tak ze nemusel nic riesit spravil iba testy.

mimiqa
28. okt 2017

@lucia262 drzim palec..ja idem zajtra do Brna na kontrolu...prvu mam za sebou ze telo dobre zareagovalo zatial to vyzera fajn..tiez sa uz neviem dockat....😘

mimiqa
29. okt 2017

@lucia262 a aky bol odber?? Ja idem vo stvrtok..dnes som po vysetreniii...ze vsetko je na dobrej ceste..lekarovi sa pacili vsetky vajicka teda folikuli mam ich 26 xixi...som zvedava kolko sa ujme

lucia262
29. okt 2017

@mimiqa odber v pohode, mala som aj bolesti v ten den, ale boli znesitelne, ale za to ma teraz trapi nafuknute brucho, tvrde ho mam ako kamen, tak neviem, ci to je OHSS, ale zase zle mi neni

mimiqa
29. okt 2017

@lucia262 no ja si dam pancrolan na zaludok..pomaha mi ked je nafuknute ci ako kamen....tak ty mas stvrtok vklad ja vyber xi....v auguste som toto zacala riesit a uz je to tu....ach...tesim...konecnee

luz5
29. okt 2017

Prosim o pomoc, kam presne ste posielali Ziadost na VZP, na aku adresu? Prislo mi negativne stanovisko od prim. Petrenka, ale neviem, kam presne na VZP ziadost posunut - Panonska cesta, alebo Ruzova dolina? Dakujem.

januska2579
29. okt 2017

Baby prosim Vas, ako dlho trvalo schvalenie v Dovere, ideme do Reprofitu. Dakujem za info

babusik85
29. okt 2017

@luz5 na Panonsku. A ze Petrenko napisal neg. to nevadi.

ericia
29. okt 2017

@luz5 ahoj... Ja som to posielala na Mamateyovu 17... A Petrenko mi dva krát poslal negatívne stanovisko a žiadosť mi poisťovňa schválila.

luz5
29. okt 2017

@ericia
@babusik85 Dakujem vam velmi pekne. Tak teraz vobec neviem, mozem sa spytat, ako dlho vam to na tych pobockach trvalo? My by sme mali zacat do 3 tyzdnov, tak neviem, ci by to bolo niekde rychlejsie. Dakujem este raz.

mimiqa
29. okt 2017

@januska2579 ahoj..ja som to mala o tyzden...

mimiqa
29. okt 2017

@luz5 vobec nevadi ze Petrenko dal negativnu odpoved..mne revizny sa zavolal ako z poistovne Dovera ze naco som bola u Petrenka aj tak je na mne schvalenie...😉

januska2579
29. okt 2017

@mimiqa ďakujem, to by bolo super, ďalšia ms je 14.11. A papiere by mali mat zajtra , snáď sa to stihne lebo pochybujem, že by v decembri začali keď by vychádzal odber na Vianoce :/

ericia
29. okt 2017

@luz5 juj tak to si nepamätám koľko trvalo schválenie.. Ja som to ešte v januári riešila.. Ale sa mi zdá, že to bolo do mesiaca..

mimiqa
29. okt 2017

@januska2579 nooo ano 23 koncia....stihnes uvidis...

babusik85
29. okt 2017

@januska2579 maju na to 14dni,u mna aj dodrzali.
Odbery robia aj cez Vianoce,zatial tak bolo..

babusik85
29. okt 2017

Toto bolo aj pre
@luz5 🙂

luz5
29. okt 2017

@babusik85 dakujem velmi pekne.

mimiqa
30. okt 2017

Bambulky ak mozem poradit koli papierovackam a cakaniu..ja som si do poistovne zavolala cca na 4 ci 5ty den uz neviem..zahrala ci obdrzali moju ziadost...prepojili ma priamo na revizneho....povedal mi co potrebuje este..dajaky papier mi dal este na orazenie poslal na email a bol mily ze mi to schvali...mne toto stacilo do tel...Napisala som Mudr Vranovi do Brna ze som sa spojila telefonicky s reviznym z Poistovne ze mi to schvali a uz sme zacali s liecbou..poslal na emsil recepty co mam ako brat.. Skuste takto ako cakat pokial pridu papiere aby ste to stihli....

vernazza
30. okt 2017

dievcata zostalo mi nedouzivane DHEA 25mg z Biovea (206tabliet) kto by mal zaujem. https://www.biovea.com/eu/product_detail.aspx?N...

lakukaa
30. okt 2017

@luz5 ahoj do 14 dni to musi poistovna poriesit.po tyzdni ak to nebudes mat doma volaj tam.😉

lola911
30. okt 2017

@mimika1973 ahoj, áno 7tt už, mám nevoľnosti od 3tt ale nevraciam, len mi je tak divno na vracanie a pomáha na to magnezium 😉 dnes budem mať prvý ultrazvuk tak už aby to bolo 😍 nemôžem sa dočkať až uvidím naše malé babenko 👶 hej 23 rokov som chodila kade tade fakt bola to hrôza 😟 už som sa s tým pomalí zmierila že nebudem mat deti ale nedokázala som prestať skúšať keď tam bola len malička šanca, moja sesternica mala prvorodené dvojičky v 45tke. Tak keď sa to podarilo jej prečo by sa to nemohlo podariť aj nám 😉 🤰

lia1234
30. okt 2017

@mimiqa
@lucia262 Ahojte ja som dnes po kontrole. Pichala som si Gonal 200 a mam tiez nafuknute brucho. Mne sa asi vytvorila cista. Mate s tym skusenosti?

dena22
30. okt 2017

mimika1973
30. okt 2017

@lola911
vsak jasne, ze sa to musi raz vsetkym podarit! ;) 🙂 Aj ked si clovek tooolko rokov vytrpi, stoji to fakt za to, hi hi.... 🙂 A sesternica bola tiez cez IVF ked dvojky a v 45-tke? ma aj viac deticiek ci len dvojky? Vravim si, ze do takej 47-ky je tehu este v pohode zvladnutelne, hoci treba vyssiu lekarsku kontrolu a dozor, nic nie je nemozne ;)
Drzim palcoky na peknucke srdienko dnes! Povies, ako bolo, oki ? 🤰👶👍

ericia
30. okt 2017

@lola911 držím palčeky dnes u doktora a daj vedieť ako si dopadla 😉😊😘

lola911
30. okt 2017

@mimika1973 moja sesternica sa vydala ked mala 25,, 10 rokov sa snazili mat deti,, bola na ivf ale neviem presne kolko krat bola,,, mozno 5-6,, ale nepodarilo sa ani jedno,, a kvoli tomu sa s nou teraz uz byvaly manzel rozviedol a nasiel si inu zenu s ktorou ma dve deti,,, sestrenka bola dlho sama,,, stale hovorila ze kto by ju chcel ked nemoze mat deti a potom si nasla priatela a hned bez akehokolvek ivf a bez liekov zostala tehotna prirodzene a hned dvojky, dievcatko a chlapceka,,, potom v 48 rokoch zostala tehotna, zase nahodne,, treti je clapcek 👶 takze nic nie je nemozne 🤰 jednoducho moja sestrenka aj jej byvaly manzel boli uplne v poriadku len s nejakeho dovodu nemohli mat deti spolu,,, lebo kazdy zvlast maju deti bez problemov 😉 ja verim tomu ze pre kazdu zenu je sposob ako mat deti,,, len treba ten sposob najst a nevzdavat sa 👶 tiez som vela krat plakala ale nedokazala som sa vzdat 🤰 👶

mimiqa
30. okt 2017

@lia1234 ahoj..nafunknuta som aj ja..to ti povedali na kontrole?? Tie cysty??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre