Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lakukaa
19. apr 2018

Dievcata uzivaju sa nejake lieky pred a pocas KET? Dakujem za odpoved.

zuziklc29
19. apr 2018

Kocky prosim Vas mam otazku. Do Brna ideme v maji lenze imunoligiu mam az na september. Myslite ze budeme moct zacat alebo cakat na vysledky

alexa1983
19. apr 2018

@megan5 ahoj, prepáč že otravujem 🙂 ale ešte sa chcem spýtať, že potom ti neičo aj poisťovňa tu na sr refundovala ?

alexa1983
19. apr 2018

@nela17 my sme chodili do repromediky v ba a celé zle, 3 vklady a nic.

anickaa1983
19. apr 2018

@zuziklc29 ahoj, ja som to mala tiez takto, ale rozhodla som sa pockst a najprv si spravit imunologiu az potom pojdem do brna

ericia
19. apr 2018

@zuziklc29 ahoj... Ja tiež čakám na výsledky z kontrolných odberov z reprodukčnéj imunológii.. Ale moje to už bude siedme IVF... Skôr som si povedala, že nepôjdem.. Ja by som na tvojom mieste počkala už na výsledky z reprodukčnéj imunológii... Keď si tam objednaná...

anickaa1983
19. apr 2018

@ericia ja som si tiez povedala, ze najskor vysledky a potom sa uvidi. Ja idem zaciatkom maja a uz sa neviem dockat vysledkov, aj ked rada by som uz konecne vedela kde je u nas vladtne problem. Za tri roky som ani raz neotehotnela.

megan5
19. apr 2018

@alexa1983 vobec neotravujes..rada poradim.toto ivf soft vobec asi nepreplacaju..len ja som bola na ivf soft v oktobri 2015.my sme dlhu dobu neboli na vklade..az teraz😀

misela103
20. apr 2018

Ahojte baby 🙂 chcem sa opýtať tie čo máte dôveru a zasielali ste si papiere na schvalenie viete mi povedat na ktorú adresu? Ďakujem 🙂

mum111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frolik12
20. apr 2018

@anickaa1983 oni ta nezačnú liečiť kým tie výsledky nebudeš mať. Veď k čomu by potom aj boli keď ty už by si mala nastavenú aj začatu liečbu? My sme čakali na genetiku a lekár mi povedal ze skôr ako nebude vedieť ze je všetko v poriadku tak mi nemôže dať brat lieky, tiež sme boli v reprofite

anickaa1983
20. apr 2018

@frolik12 hej presne tak som si to aj ja povedala. Ken to cakanie na terminy ma stve.

januska2579
20. apr 2018

@misela103 ja som posielala sem- majú to na stránke Dôvery, do 5 dni som mala SMS aj na epobocke schválenie v PDF formáte. DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.
Cintorínska 5
949 01 Nitra

misela103
21. apr 2018

@januska2579 super vdaka za odpoved 😉

ceklis
21. apr 2018

Baby prosím poraďte čo by ste robili ak by z ivf bolo len jedno oplodnené vajíčko a mali ste sa rozhodnúť ktorý deň ho vložiť? V centre (nie je to Brno) mi odporúčajú 3den a ja som stále bola v tom, že 5den je lepšie. Embrxologicka to obhajuje tým, že je len jedno a je väčšia pravdepodobnosť ak sa ma správne deliť ďalej, že lepšie je prostredie v maternici ako v skúmavke. Čo si o tom myslite prosím?

blue_horsetalk
21. apr 2018

@ceklis na tvojom mieste by som dala zamrazit a absolvovala dalsiu stimulaciu, pokial teda nechces len jedno dieta.

lakukaa
21. apr 2018

@ceklis Na treti den ako hovori embriolog.Bud alebo.Ak sa ma zadarit zadari sa a predlzena kultivacia tomu nejak extra nepomoze.Mas len jedno urcite nic nepokazis.Mrazit urcite nie.

ceklis
21. apr 2018

@blue_horsetalk toto bol nativ, čiže som šťastná aj za to jedno vajíčko 😇 už jedno dieťa mám našťastie ❤️

ceklis
21. apr 2018

@lakukaa ďakujem krásne za názor. Pomohla si mi, pôjde teda v pondelok dnu 😊

lakukaa
21. apr 2018

@ceklis jasne co budes vahat.ak je zdrave lepsie mu bude u teba a mrazenim nie je zaruka ze po rozmrazeni prezije.tak sup k maminke😉

zuzkamat1
21. apr 2018

Ja som tiez mala jedno a dcera na 13 mesiacov 🍀

dogcookiesdm
23. apr 2018

Ahojte Petrnkovi posielam len žiadosť o udelenie súhlasu? Úhradu výkonu IVF a cestné prehlásenie nie??? Ďakujem..

lakukaa
23. apr 2018

@dogcookiesdm Ahoj pred IVF mu posielas papiere ktore ti poslalo car doplnis u svojej gyn co treba a ostatne udaje a potom este vysetrenia ake mas.Ja som viac neposielala.

dogcookiesdm
23. apr 2018

@lakukaa ďakujem

mum111
23. apr 2018

Kocky nenapise mi nejaka dobra dusa o KET. Kolko krat ste tam boli ake lieky ste brali, s kym ste komunikovali. Dakujem

lakukaa
23. apr 2018

@mum111 to zaujima aj mna😉

babusik85
23. apr 2018

@zuziklc29 urcite by som pockala na vysledky

megan5
24. apr 2018

@mum111 pred ket ti musia pozriet,skontrolovat vysku sliznice.ak je ok,tak oni ti urcia kedy sa mas dostavit na ket.tu vysku sliznice ti moze skontrolovat aj tvoj gynekolog,nemusis ist do brna,len potom musis dat vediet car aku si mala tu sliznicu..uziva sa utrogestan a estofen ak ste sa tak dohodli.drzim paste🍀

lakukaa
24. apr 2018

@megan5 ahoj.mne lekarka povedala ze budem potrebovat pregnyl injekciu.no zda sa mi to cudne lebo podla mna pregnyl je na dozretie a uvolnenie vajicka.nemas skusenosti? Ja mam dve embria este.

rada2002
24. apr 2018

@ceklis no ja som mala 3 x nativ s 1 vajickom. 1 vklad 3 den- nic, 2. Vklad 5 den a chytilo sa po 3 rokoch ale v 6 tyzdni prestalo bit srdiecko takze nic z toho. Ja si myslim ze 5 den je lepsi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre