• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@cecil36 no teda...tak si teda nadštandadne zabojovala...bunkači sú to teda riadni a tá sliznica ukážková...no proste super...a teraz pekne a poctivo tehuľkuj :slight_smile:
@callex a nezabudni si sem tam deci vína naliať :slight_smile:
@maticap. jasné, že som mala .dokonca v v takom piatom tt som mala ešte pred prvým ultrazvukom a bála som sa, že tie bolesti znamenajú mimomaternicové tehu...ale bolo to ok. a aj teraz ma občas pobolieva. Som čítala, že slabšie bolesti väčšinou nič zlé neznamenajú a silnejšie môžu aj nemusia...tak ak je to len občas, teda nie celý deň neustále a je to len také pobolievanie a nie riadne bolesti, tak si nemusíš robiť starosti. Vraj to takto zvykne pobolievať do konca prvého trimestra.
@gerdusha škoda, priali sme mu lepší osud...nabudúce to už bude lepšie. určite.
@stela75 ďakujem, snažím sa :slight_smile: Ak má tvoj mm spermiogram úplne ok, tak sa ďalšie vyšetrenia nerobia. a hlavne si vezmi všetky papiere čo máš, prípadne ešte si od svojho predošlého vypýtaj. A ku komu konkrétne si vlastne objednaná?
7. apr 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 nič, ak nepočítam bolesť hlavy ... a dnes ma pochytila panika, lebo gabinkaa písala, že má negatívny test :frowning2: ale už to prešlo (myslím tu paniku, nie bolesť hlavy :sweat_smile: )
7. apr 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok aj mňa častejšie pobolieva hlava a to som donedávna také bolesti nemávala. Ja si tak veľmi myslím, nejako to cítim, že ti to teraz vyjde...čarujem :grinning:
7. apr 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ďakujem :wink: , dnes som taká rozhodená, že si sem doslova chodím pre povzbudenie :slight_smile: tak to chvilinku so mnou vydržte prosím :sweat_smile:
7. apr 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini dakujeem :wink: uz som sa rozhodla pre dvojicky, tak budu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@rienok joj ty mas este cas, ved vies, aj na 9 den sa moze uhniezdit, takze este je casu :wink: A uplne suhlasim s
@martini aj ja mam pocit, ze ti to teraz vyjde :wink:
7. apr 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja neviem ci mozem uzivat ten sprej do nosa na alergiu a lieky na alergiu. Ja trubka som sa zabudla opytat. Len si teraz neviem predstavit bez neho lebo hned mam infekciu istu :confounded:
7. apr 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 blahoželám, tak to je nová tehulka na obzore, krásne bunkáčiky si si priniesla domkov, držím palčeky, nech sa dobre zahryzkávajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ja som sa rozhodla, že idem zajtra k môjmu obvodnému či mi môže zobrať krv na hcg
7. apr 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. ďakujem moja, ale už asi mrcha je na ceste, príznaky nasvedčujú, ale zajtra idem na krv, vychádza mi to na sobotu, tak sa zajtra pôjdem spýtať k lekárovi
@lianka7 veď práve psychika je najhoršia a teraz som aj doma sama, môj drahý je celý týždeň na školení, nič príjemné :frowning2:
7. apr 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex určite by som zvládla dieťatko v mojom veku ak by sa to podarilo, len cesta je trnistejšia a trnistejšia a sklamania sú príliš veľké, ale Tebe držím palce a nechcem, aby na Teba prešlo niečo z môjho smútku
7. apr 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa- :frowning2: je mi to velmi luto, kazde rano som nakukla ako na tom si, myslela som ze to vyjde... Myslim, ze by si to nemala vzdavat, a ak ta to aspon troska povzbudi ja som uz 41r. mala, takze ,,starenka,, som tu ja!!

7. apr 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....a ja to urcite nevzdam, sice nejdem hlavou proti muru, ale robim vsetko preto, aby sa to podarilo, hlavne poctivo cvicim. A ono sa to musi podarit! V pondelok mam kontrolu, to bude ,,hubova polievka,, ked sa priznam, ze som mala 3tyzdne pauzu v cviceni ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmmm asi sa nepriznam :unamused: :unamused:
7. apr 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 ja som tiež bola presvedčená, že teraz to už musí vyjsť, preto sa to teraz ťažšie znáša, ale čo už
7. apr 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha - :frowning2: skoda, ze nezabojoval. Neskusala si si dat spravit to vysetrenie ktorym sa da zistit kolko vajec este maju tvoje vajecniky v zasobe? / neviem ako sa to vola, tusim sa zacina na A / ved si mala vela folikov a len jeden ocyt?? Alebo to bola len nahoda? A cim si stimulovala?

@rienok - aspon ty povzbud kolektiv dobrou spravickou... Mslim, ze ti to tentokrat vyjde, mam taky pocit. :wink: :wink: :wink:

@cecil - pekne, drzim palceky // :slight_smile:

@callex - uz som na teba myslela, co je s tebou a ty si bola relaxovat, pekne :grinning: :grinning: Vela, vela stasticka pri stimulke!!! Uz by sa patrilo aby sa konecne zadarilo, tebe ale aj vsetkym ostatnym :dizzy_face:
7. apr 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa - viem, ze ti je teraz velmi tazko, ale zajtra bude urcite lepsie a kazdym dalsim dnom tiez...
7. apr 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa je mi luto, co prezivas :( Chcem ti len povedat, ze to nevzdavaj, ak mozes.... Ja mam 41 a teraz nam vyslo 3.IVF.... Chcem ta len povzbudit, ze este nie sme take stare.... Prajem ti strasne vela sily a pokial mas este nejake moznosti, tak to nevzdavaj....
P.S. a este stale nic nie je uplne stratene, i ked ja to s testami tiez poznam..... Drz sa...
7. apr 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ahoj moja,,,tak si na teba myslela..posielam pohladenie srdiecku ...
7. apr 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 to vysetrenie sa vola AMH :wink:
7. apr 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa mosíš íst gynekologovi ja som to tiež skúšala u obvodaka a odbil ma
že eeee to gynekolog :wink:
7. apr 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 dúfam, že ho nejako presvedčím, lebo gyn mám v Mor. S. Jáne, to mám asi 35 km a to sa mi tam teda fakt nechce ísť, na hormonálny profil mi zobral krv obvodný, tak dúfam, že aj toto zvládne
7. apr 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 iné mi teraz nezostáva, len to prežiť aj keď je to ťažké, budem musieť prežiť ďaľšiu ťažkú návštevu mojej mamky, to tiež nie je jednoduché, ale asi v živote nič ni eje jednoduché
7. apr 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ďakujem moja......
7. apr 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa mne hcg raz zobral aj obvoďák, síce netušil čo chcem a aj som si to do labáku sama odniesla (pre istotu), ale určite je to možné, ak je ochota.
7. apr 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 ,
o takomto vysetreni /zistovat poctu vajicok/ som este ani nepocula...

doky povedal, ze ich tam bolo dost, ale vraj boli male...myslim folikuly...neviem...mala som o nieco nizsie davky liekov ako zvycajne, povedal, ze musime zvysit davky i za cenu hyperstimulaku...tak uvidim.

stimulovala som clostil 1-0-1 /inokedy 1-1-1/ a merionalom...prvych 7 dni po 1 ampulke a dalsich 7 dni po dve...plus cetrotide...
7. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 ja už mám neúspešné 3. IVF za sebou, bola som presvedčená, že to už musí vyjsť, opak je pravdou, ale čo už, zajtra chcem ísť na krv, v papieroch mám až 9. ale to je sobota, nemá význam ísť potom v pondelok, môžem aj utroš vysadiť, dnes pre pokoj si ho ešte dám
7. apr 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini tiež si myslím, však to je iba zobrať krv a labák to zvládne, nič iné netreba, to len treba ochotu, ale myslím, že tam bude
7. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa presne, ja som ešte sestričke hovorila, že ak by im to poisťovňa nezaplatila, tak že to doplatím a ona sa smiala, že prípadné nezaplatenie technického odberu krvi teda fakt prežijú a labáku to určite preplatia. len ak by lekár nevedel, že čo to chceš, tak pýtaj konkrétne beta hcg a môj gynekolog dopisuje ešte aj slovo "stativ", že to je potom ešte v ten deň urobený výsledok. aj v labaku mi tak povedali.
7. apr 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok My sme mali prist o 13,00, ale sme asi 10 minut meskali, lebo sme zle odbocili a tak sme mali mensiu exkurziu po Brne. :grinning: My chodime k Stelclovi? A ty, Rienok, ku komu chodis?
7. apr 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 a tie homeopatika ti nezaberaju? lieky by si nemala..sprey skor..ale zavolaj si svojej alergologicke a spytaj sa..mne moja povedala ze lieky potom vysadit a nahradit sprejom.inak nadherny vysledok..toto musi vyjst aj keby tragace z neba padali.
@gabinkaa vidis kolko 40dsat rocnych sa tu nazbieralo...takze drz s nimi krok.a my ti momentalne nahradime manzela.aspon psychicky a moralne.
@stela75 tie darcovske mi pridu logicke v tvojom rozpolozeni.ale neboj vsetko sa popytas v RF a oni vas nasmeruju..im mozes 100percentne doverovat.vecsinou vysetreni sme mali robene cez poistovnu na sk...takze nas to vela nestalo.skor to stalo vela casu a energie.
@martini prave dnes som si naordinovala vinko..dala som si dva glgy a uz aj koncim..hned som cela ocervenela, a hned mi to stuplo vsade.a to som si urobila strik.asi prejdem na sangriu.
7. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 nepriznavaj sa :sunglasses: a navyse si mala pravo necvicit. kedy sa vrhate na dalsi pokus? dakujem za drzanie palcekov.zide sa.
@rienok ked sem chodis po ,,stimulaciu,, dobre robis.ale neboj tak pozitivne naladenej osobke to tentoraz vyjde.
7. apr 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabinka aj ja chodim do Janu,Havlíkovi a tam mi aj brali krv
7. apr 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok