• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. januára 2017 
@luly3 dnes som 10.deň po ET
8. apr 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok tak zajtra ak bude odvaha mozes testnut, na 11 den od ET uz by malo byt cosi vidiet na testiku :dizzy_face: A zatial bez priznakov?
8. apr 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok :confused: :confused: :confused: to už ti mosí ukázať // :wink:
@cecil36 ale pokúšame čo zachvílku budeme tak teba :sweat_smile:
8. apr 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ja uz by som chcela aj teraz testit, ale je mi jasne, co by sa na mna usmievalo :grinning: No ja keby mam testnut, mna zlomite hned, ja som slaba natura :grinning:
8. apr 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 áno, len či ukáže :confused:
@cecil36 zatiaľ bez príznakov ...len tá hlava zase bolí :angry: no čo ja viem, možno zajtra aj testnem :slight_smile:
8. apr 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok a bolievala ta niekedy predtym? V tehu vraj bolieva, takze mozno toto by mohol byt priznak, ak si to doteraz nemavala. Ale samo, vsetko ukaze az testik :slight_smile:
8. apr 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ale veď ja neviem, občas bolievala ale takéto som mala naposledy veeeeeeelmi dávno...no asi zajtra testnem, inak to nevychodí :slight_smile:
8. apr 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 zlomili sme ju :grinning: :grinning: :grinning: @rienok budem silno myslieť na tvoje krásne // :wink:
a zajtra by už mohlo dačo ukázať
8. apr 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 super :dizzy_face:
Baby co je dnes nizky tlak, mna uz zas lame do postele :confounded:
8. apr 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 to ta lámu dvojičky a nie tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. apr 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 :grinning: :grinning: :grinning: to by boli nejake hyeraktivnodelene :grinning: , aby som uz mala takyto priznak pri nich :sweat_smile:
8. apr 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok na ten zajtrajsokTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
8. apr 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 , @cecil36, @tinna13 musím to robiť rozospatá ....monžno sa budem menej báť :grinning:
a ďakujem za tehu vírusiky *-)
8. apr 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ,
mna na spanie lamal utrogestan...a aj lekar mi to potvrdil, ze sposobuje otapenost a ospalost
8. apr 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa je mi to velmi luto...fukam ti bolavu dusicku.
@rienok oo tusim zajtra budem sledovat konika.paneboze daj nech su tam riadne kolajnice.
tak ja mam kontrolu za sebou a bola som dost nahnevana a sklamana.sklamal ma pocet folikov ktori zizali na mna z obrazovky..Koudelka ich naratal cca 8.pet bolo akurat a tri mensie.nerozumiem tomu,..pri clostyle ktory bol 5x3 som vyprodukovala 6oocytov a teraz ked uz mam 600 jendotiek puregonu v sebe tak 8????to nie je fer.pri prvej stimulke som mala 19.mm sa ma snazil vselijako ukecavat ale nepomohlo.teraz uz len dufam ze tam su este nejake schovane a to co bude sa aj oplodni.som povedala mm ze bude pit zensen,.nech ma riadne naboje aby sa oplodnili vsetky. :slight_smile:.inak sliznica ok..tak jej pripijam dalsim strikom,.v pondelok si kontrolu znovu zopakujem.nechce sa niekto ku mne pridat do autobusu? :slight_smile:
8. apr 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex no ja som sa zacala uz teraz bat zajtrajska :unamused:
neboj bude to dobre s tymi folikmi :wink:
8. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
calex veď to je nádherne 8 folikou,čo ja by som zane dala...ozaj a to tam cestujes busom?fu náročne nie???tak aj tebe sa to kráti a zachviločku budeme teba prehovárať na testiky.
8. apr 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak ja tu uz od 6 kukuckujem
@rienok som zvedava ci si nakoniec testovala, ak ano posielam pozitivnu tehotensku energiu :slight_smile:
9. apr 2011 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, neviem, kto tu chodí z tých čo ma poznajú...hlásim, že:

2.4.2011 o 13:20hod, sa nám narodila dcérka Patrícia s mierami maličkej žubrienky - 1460g a 40cm. Rodila som cisárkskym, presne 33+0tt. Dýcha od začiatku sama, je na JIS-ke, už priberá a darí sa jej zatiaľ veľmi dobre.
9. apr 2011 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobjan blahozelam k dcerke a prajem hlavne vela zdravicka obom :slight_smile:
9. apr 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobjan blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prajem veľa zdravia
9. apr 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 ahoj testovala a nič :confused: ...je to negatívne. no čo už, len manželovi to nemozem povedat, tomu to poviem až v stredu kedy mam oficialne testovat
9. apr 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok boze preco je to negativne? :frowning2: ty si nemala PK, ze? tak moze byt ze je este skoro a vlastne si dnes 11-3=8 . pockame do stredy a uvidime, este by som to urcite nezabalila.ved aj priznaky boli u teba viac nez slubne. bolia ta prsia?
9. apr 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pisem tu prvy krat a je mi to strasne luto ze ti to nevyslo ja som bola hned na druhy krat po tebe na vklad a ja som dostala vcera kramy
9. apr 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 neboj dobre bude, ale príznaky čo ja viem niečo málo bolo ale teraz už.nič ..... okrem hlavy ma nebolí a hlava môže bolieť z hocičoho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nemala som PK ale aj tak som 11 deň po ET takže by už malo byť dačo vidieť. Nič to, vysejem kvietky, vygruntujem ...počkám do 13.04. otestujem a dohodnem konzultáciu :wink:
je to ťažké ale dlhá cesta, pre každú iná ... :sweat_smile:
9. apr 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winka225 to mi je ľúto :frowning2: ostáva len pozbierať sily a pokračovať :wink:
9. apr 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok to je fajn, ze to takto beries, a raz to urcite vyjde. ale este tu nadej je.pockame do stredy.
9. apr 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobjan aj ked ta nepoznam tak ti blahozelam k malemu pokladu
9. apr 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 ja to tu citam od zaciatku a prezivam to s vami aj s Gabinkou ja mam tiez uz strasne vela za sebou 3 IVF na slovensku a teraz 1 krat v RF brno mala som 8 vajicok co sa mi oplodnilo a 2 moruly mi vkladali az na 5 den
9. apr 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok