• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. mája 2017 
@ninockaskv
@martini no pokial viem, tak mala ziadost na poistovni, normalne vsetko podstupila, zaplatila a potom jej 75% poistovna vratila.
teraz si pripadam ako yeti ja - ani v brne tomu nechceli verit :grinning:
28. apr 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ahoj ja som mala len 1 injekciu orgalutranu a to práve v deň keď pregnyl ale orgalutran mi vlastne pichli v RF pri kontrole no a večer som si pichla pregnyl :wink:
28. apr 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ,

hmmm...baby a kto vam ten 1 orgalutran nastavil? dr. kurecova?
28. apr 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ano u mna kurecova u nej som bola na poslednom ultrazvuku pred OPU
28. apr 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok a na co je ten orgalutran? ja chodim ku kurecovej a nic take mi nedala
28. apr 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ,

vidim v tom 1 ks jej rukopis :slight_smile:
28. apr 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ,

aj ked sa nepytas mna...:slight_smile:...orgalutran alebo cetrotide je na to, aby ti nepraskli prilis skoro folikuly...keby praskli prilis skoro pred punkciou, uz by ti nemuselo pri punkcii nic zostat
28. apr 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha aj mne ho nasadila kurecova :sweat_smile:
28. apr 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha dakujem za odpoved. to som ani nevedela, ze nieco take existuje. a to preco mi nedala? ved na sone mi vravela, ze tam vidi cca 8folikov a na OPU uz boli len dva. tak je mozne, ze aj popraskali? a este som sa pytala, ci sa nemoze stat, ze popraskaju skor :angry: sa jej hned v sobotu na to opytam
28. apr 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ,

mas protokol z RF? tam je napisany...dava sa az 2-3 dni pred opu...ako poistka...dalsia vec. ja som mala v minulom cykle tiez vraj dostatok folikov a na OPU uz len 1...a to som orgalutran pichala...

ale vraj chyba bola v tom, ze som mala este aspon 2 dni merionalovat...uponahlali mi opu
28. apr 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36

a tiez iba 1 ks?
28. apr 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha no mam, ale vobec mi ani nespomenula nieco take. pichla som len stvrtok vecer pregnyl a v sobotu rano som mala OPU. a s bravelle som skoncila stvrtok rano, OPU mi robili na 13DC. tebe kedy robili OPU?

ale - co bolo, bolo. nevyslo to, teraz ideme do dalsieho pokusu a urcite sa na to opytam :wink:
28. apr 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ano iba jeden a vysiel ma 1500czk, ale ja som sa spytala, ze ci nepopraskaju do OPu a ona, ze radsej pichneme aj orgalutran :slight_smile:
Inak baby, tie foliky nemusia prasknut, ale sa vstrebu, lebo ich "prevalcuju" tie silnejsie foliky. Mne sa to stalo pri prvom ivf.
28. apr 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ,

hm..mozno by bolo dobre zistit, ci su viacere baby, ktore orgalutran alebo cetrotide nepotrebovali...mozno nie vsetky ho potrebuju.

ja ho picham zajtra a opu mam v nedelu
28. apr 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ,

ja som si tu na mk pozhanala lacnejsi cetrotide za 8,50 €...ich drahy orgalutran som nebrala...

a ano, s tym vstrebavanim mas pravdu
28. apr 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha opytam sa kurecovej, ci mi neda nieco aby nepopraskali skor a uvidim, co mi povie. ved uz jedna injekcia navyse je nic, nie :wink:
@cecil36 to fakt? tak mozno sa to stalo aj u mna, ktovie. sranda ake je to cele zlozite. tie baby, co nemaju problem otehotniet to ani len netusia.
28. apr 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne mudr hned pri prvej konzultacii povedal, ze "pozhanejte si nekde na netu cetrotide nebo orgalutran, u vas na slovensku je to brnkacka " :grinning:

tak som si ho niekolko ks tu na mk zohnala...aj do zasoby...len dufam, ze toto bude fakt uz posledna stimulacia..tfuj tfuj tfuj
28. apr 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha tfuj, tfuj, tfuj aby to bola ozaj posledna stimulacia
to ku komu chodis, ze ti to takto pekne povedal :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ,

neviem, ci je jeho rada legalna, tak radsej ip :grinning:
28. apr 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha aha :grinning: som sa cudovala, ze preco ip :grinning: :grinning: :grinning: takze vlastne on ti to len poradil, nenaordinoval? aj tak pekne od neho, ze sa takto od teba stara :wink:
28. apr 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ,

nuz, ked sa na mna pozrel, vedel, ze zaplatim vela vela penazi za injekcie na stimulaciu...tak aspon na tomto mi nechal usetrit :slight_smile:

ja na stimulaciu potrebujem 22-24-26 ks injekcii...plus clostyl, cetrotide, pregnyl...cize mozno nase dieta bude vazne "dite za vsechny prachy" :grinning:
28. apr 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha no tak to ano, to pichas toho teda neurekom
28. apr 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha mne jeden kus orgalutranu dal koudelka :slight_smile:
A inač si toho teda fakt dosť pichaš. Ja som pri poslednej stimulke pichla 4 injekcie menopuru, jeden orgalutran a jeden pregnyl...teda 4x menej ako ty...normálne ti vzdavam hold...
28. apr 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj - som vam zabudla - aj ten merional som musela u nas v lekarni objednavat a 10ks stoji 96€
28. apr 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha a prečo musíš toľko pichať? ja viem naposledy si mala len jedno vajko. Al divné je že ja bojujem 1-3 a mne ešte nikdy nedali vyššiu dávku ako 150 j denne (bravelle) predtým mi dávali gonal 150 a keď som dopichávala pergoveris tak som mala najviac 5 vajok aj to pripisujem hlavne faktu že som tesne pred stimulkou bola na relaxačnom pobyte .... sama bez telefónu len masáže, sauny, bazén a prechádzky :slight_smile:
28. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok aj ja som mala len jedno vajko po tej prvej stimulke a teraz picham 225IU bravelle denne. tak ale vzdy je to menej ako ma gerdusha
28. apr 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok,

no ja mam tiez 150 j denne...ale zacinam hned 2. den....a taham do 11-12-13. dna...ako kedy..cize denne 2 injekcie..
28. apr 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax , 225 j denne? to su moje 3 injekcie denne...hmm...ked si to spocitate, mozno zistite, ze sme na tom aj trochu podobne... :slight_smile:

28. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha denne dve injekcie? ja tiez zacinam 2DC a picham do toho 11-12 DC, ale mam denne len jednu injekciu. ty s tym nieco este kombinujes asi, nie?
28. apr 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ,

nie nie nie...beriem 2-6 DC clostil 3x1 a od 2. DC picham 2 injekcie merionalu
28. apr 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok