Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
7. jún 2013

@bambina75 dakujem krasne... a ked nevysetrimm , tak ako vie, ci nemam imunitu voci mm spermoskam a pod?

speranza1
7. jún 2013

@bambina75 ved aj u nas spmg.. je jedna katastrofa... 😖

tinna13
7. jún 2013

@dafy ja som sa pytala Marcelka konkretne na tu sliznicu, co by pomohlo a povedal, ze ziadne babske recepty nepomahaju, iba lieky 😖 . Ja som to skusila s cervenym vinom, pila som kazdy vecer 1,5 dcl od 2 dna cyklu az po vklad a mala som rovnaku vysku ako bez vina 🙂 Neviem mozno to u niekoho funguje ale u mna nie. Skor si myslim, ze ma vyznam pit vino po vklade, na prekrvenie sliznice. Uvazujem, ze skusim Ket v july, ale vobec mi nevadi, ze tam Marcelko nebude. Ja by som radsej brala Koudelku 🙂 , od neho mam dceru 🙂 Marcelko uz mal 3 pokusy a ništ 😠

tinna13
7. jún 2013

@dafy a co ti odpisal? 🙂

bambina75
7. jún 2013

@speranza1 no to som sa aj ja cudovala, ale teraz som kukla do spravy a mam tam vysetrenie aj "Anti-spermie", netusim ako to robia 😕 a aky mate problem v spermiach, ak sa mozem opytat? my mame malo pohyblive, co by az tak nevadilo, no mm ma zlu fragmentaciu DNA, cize ja otehu v pohode, len potom potracam 😖

dafy
7. jún 2013

@tinna13 no tak toto som potrebovala počuť 😀
odpísal že sa nemám na neho flipovať 😀 😀 😀 😀 nie nie napísal to odbornejšie a jemnejšie 😀 ze

já si myslím, že v tom úspěch určitě netkví, že zrovna udělám transfer já :o). Určitě se na mě nefixujte, můžeme udělat léčbu i v júli a já se domluvím s některou z mých kolegyň, aby transfer udělali. Máme interní statistiku ve firmě a všichni máme stejnou úspěšnost transferů :o))). 😀 😀

speranza1
7. jún 2013

@bambina75 takze my mame ten isty problem ako vy 😒

tinna13
7. jún 2013

@speranza1 ved ani ja som to nechcela pocut 😀 , myslim si ze ma pravdu, je jedno kto robi vklad, vsetci su tam dobri 🙂 aku mavas vysku sliznice? ja vzdy 8 mm

speranza1
7. jún 2013

@tinna13 ja mavam celkom dobru...teraz naposledy 9,81 pri KET....bez liekov...

dafy
7. jún 2013

@tinna13 teraz neviem ten príspevok bol pre speranzu?? ci pre mňa ? 😝

melisska
7. jún 2013

@dafy čo si mu napísala ty? Ze chceš iba jeho 😀 😀 😀

tinna13
7. jún 2013

@speranza1 tak to ju mas peknu 🙂 , drzim palce, tiez si myslim, ze u teba bude niekde pes zakopany, daj si porobit tie vysetrenia, ktore odporucaju baby a dalsi pokus sa uz podari 🙂

dafy
7. jún 2013

@melisska hej ze bola by som rada keby on mi robil vklad alebo by mi za neho dal náhradu ale min tak dobreho ako je on 😀 😀 😀 podlízovačka som 😀 😀

tinna13
7. jún 2013

@dafy ano pre teba 😀 robim 5veci naraz 😀

dafy
7. jún 2013

@tinna13 no ja som ju mala pri vklade 7,1 😝 preto by som ju troska chcela zvýšiť

melisska
7. jún 2013

@dafy 😀 😀 😀

dafy
7. jún 2013

@ria191 moja máš po chlebe tentokrát sa idem nasať na Koudelku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinna13
7. jún 2013

@dafy jasne, ale podla doktorov v RF vraj na otehotnenie staci aj 6,5.

rachel36a
7. jún 2013

kočky ktoré ste boli na IVF v Brne, lieky ktoré ste potrebovali vám predpísal lekár tu na slovensku, alebo ste si ich kupovali v Brne, a to sa asi potom platí celá sume? mne moja lekárka povedala že mi ich napíše a teraz cúvla, tak neviem ako sa to potom robí, koordinátorka mi písala že ak bude treba preskenuje mi recepty a pošle mailom, ale to mi asi v lekárni na to nevydajú lieky??? poradte...dakujem

melisska
7. jún 2013

@tinna13 áno, aj mne tak povedali 🙂

tinna13
7. jún 2013

@melisska tak asi neklamu 😉

annetty
7. jún 2013

@tinna13 podla ktorych 🙂 Raz som mala 7,5 , Stelcl povedal ze to staci... 😎 Druhy krat som bola u Vitouskovej, mala som 7,1 a povedala, ze je to hodne male. Tak mi nasadili estrimax, bolo to aj dobre...sice iba na kratke obdobie....ale sanca je 😉

tinna13
7. jún 2013

baby neviete co sa mysli tym, ze po vklade sa nesmie 5 dni kupat? znamena to, ze sa nesmie kupat v teplej horucej vode? v mori a v bazene sa moze? chcela by som ist v July na Ket ale vklad mi vychadza 2-3 dni pred dovolenkou, tak neviem co s tym kupanim.

tinna13
7. jún 2013

@annetty aha no tak podla Stelca to vraj staci 😒, aj som mu povedala nech mi da lieky, ale povedal, ze ich vobec nepotrebujem, ze nie.

annetty
7. jún 2013

@tinna13 neboj, on vie co treba 😉 A vobec by si sa nemala kupat asopn tych 5 dni. Len na taku kratku (ale zas efektivnu) sprchu si daj. Niektore centra hovoria, ze min 12 dni a niektore, ze kym nie su //, tak dovtedy len sprcha a no amore 😉
Ja tomu zacinam verit, lebo v 2 x sa mi stalo, ze po kupani na 2 den mi to odislo 😒

tinna13
7. jún 2013

@annetty no tak to Ketko pre dovolenkou radsej zrusim, lebo byt pri mori a nekupat sa 😠 dakujem

dafy
7. jún 2013

@speranza1 ahoj takze teraz som rozpravala s hematologičkou v pohode ta zoberie urobia všetky testy .....zrejme tam bude nejaky problém kedže sa ujme a neudrží...ale teraz uz ked si zacala krvacat neodporuca pichnut fraxiparín kedze je to na riedenie krvi a mohlo by to podporiť krvacanie.....testy najlepsie je urobiť ked z teba vyprchaju hormony lebo to moze skresliť vysledky....

falin
7. jún 2013

@manita - robia aj v sobotu aj v nedelu 😉

@melisska - jjje som rada ze ste v poriadku. Verim ze raz sa vsetky dockame takeho pekneho zazitku 🙂

@tancik - super, ze hned mozte ist na ket.Ja som bola v aprily na ket a tiez som mala nativ, som sa bala ze bez liekov sliznica nenarastie, ale mala som peknu 8,5. Brala som kvapky od valovica, ale iba kratko, takze nemyslim ze to malo nejaky vplyv

natali225
7. jún 2013

Baby, konečne mááám výsledok HCG zo 14. dňa po ET - hodnota 950,0, sa tešíííím 😀 🙂 😉

speranza1
7. jún 2013

@dafy IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre