Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

radina
23. feb 2013

Kocky, co v pripade, ak kontrola na 8 den vychadza na vikend?

gerdusha
23. feb 2013

@radina
Tak pojdes v pondelok,ziaden problem

radina
23. feb 2013

@gerdusha Cize cez vikend by mi to nemrkli? lebo to by mi viac vyhovovalo. 😉

gerdusha
23. feb 2013

@radina

No neviem,to by asi muselo byt po nejakej dohode s lekarom. Cez vikend ma sluzbu len jeden lekar maximalne dvaja a to sa robia zakroky,viac sa jednoducho neda stihnut..punkcie,vklady,laparoskopie atd atd...

radina
23. feb 2013

@gerdusha jasne , chapem. Snad bude mat cez vikend sluzbu moj lekar, mozno sa to bude dat vybavit. 😉

gerdusha
23. feb 2013

@radina

Jasne,za pokus to stoji

deinad
23. feb 2013

@tinka9075 jeeej tak to je super, si to predstavujem, ako sa na tom dobre bavite, ja sa aj tesim, aj sa bojim, tak dokopy sa to strieda, budem testovat buduci piatok 🙂 a chodis do prace, ci si doma?

deinad
23. feb 2013

@radina ahoj, mne veru nechceli dat ani raz kontrolu na vikend, aj ked mi to tak vyslo 2x, vzdy mi povedali, ze piatok alebo pondelok 🙂, ako pise gerdusha, cez vikendy robia len zakroky, pripadne vklady, ja som mala KET v sobotu, ale to asi preto, ze bola moja doktorka v praci, tak mi dala na vyber 😉

tinka9075
23. feb 2013

@deinad budem ti velmi držat palce 🙂 🙂 ja som doma od začiatku tehu na rizikovom tehotenstve hned ma doki vypísal 🙂 🙂

deinad
23. feb 2013

@tinkatinulka orgalutran alebo pregnyl sa picha 2 dni pred OPU 🙂 ale to Ti vsetko povedia, neboj

radina
23. feb 2013

@deinad Aha, oki, aspon ze daju navyber medzi piatkom a pondelkom. 🙂

deinad
23. feb 2013

@marverka ahoj, utrogestan mne kazali brat 5 dni pred vkladom 🙂

marverka
23. feb 2013

@deinad dik

deinad
23. feb 2013

@tinka9075 dakujem 🙂, inak som si aj myslela, dvojky aj ked je vsetko ok je na rizikove, tak aspon mas pohodicku doma 🙂

deinad
23. feb 2013

@radina jasne, tak hlavne, aby to tebe vyhovovalo, preto je tam rozpatie 10-13 DC 🙂

tinka9075
23. feb 2013

@deinad aj keby som nečakala dvojky ale len jedno aj tak by som bola na rizikovom kvôli tým potratom 😒 😒 ale doma je super vychádzky neobmedzené tak môžem chodit hocikedy von 🙂 🙂

deinad
23. feb 2013

@tinka9075 fakt? tak to je super, ze mas vychadzky, lebo vacsinou davaju tak dve hodiny doobedu a dve poobede a to je o nicom byt zavreta. Tiez som nad tym premyslala, ze ak budem tehulka, chcela by som ist na rizikove, ked si clovek len predstavi, aku cestu k tomu musi prekonat, tak si aj takyto "oddych" zasluzi a opatrnosti nie je nikdy dost. Na druhej strane zase ma napadlo, ze ak bude vsetko OK, tak by som aj pracovala, ale to je este predcasne a vsetko zalezi aj od toho co povedia lekari 🙂

tinka9075
23. feb 2013

@deinad ja chodím kedykolvek von aj doki mi povedal že sa nemusím bát kontrola mi nepríde 🙂 🙂 možno keby som sa dobre cítila tak by som chodila do roboty 🙂 🙂 len ja som prvé tri mesiace vracala tak mi bolo lepšie doma 🙂 🙂

lysa31
23. feb 2013

@radina - mne tiež 8-9deň vychádzal na víkend dr. povedal, že pre istotu mám prísť v piatok aby v pondelok nebolo neskoro🙂

radina
23. feb 2013

@lysa31 Uff, tak to by bol pruser u mna v praci a isty vyhadzov, teda ak mi vyjde kontrola na piatok posledny den v mesiaci, lebo vtedy mame zakazane chybat v praci.

deinad
23. feb 2013

@tinka9075 a uz si OK, myslim tie nevolnosti, to muselo byt neprijemne, ale tak vydrzime vsetko, co je treba 🙂

tinka9075
23. feb 2013

@deinad už áno síce pred dvomi týždnami som ešte dávila tak som musela íst k dokimu dal mi tabletky a zatial je všetko ok a mám trošku zvýšený tlak tak beriem tabletky ale už je v poriadku 🙂 🙂 vo štvrtok idem na sono tak dúfam že mi povie čo čakáme 🙂 🙂 aby som začala kupovat vecičky 🙂 🙂

deinad
23. feb 2013

@tinka9075 a cakas jednovajecne ci dvoj? vecicky, tak to je zabava urcite aj to vyberanie vybavenia a tak, take prijemne starosti proste. potom nam sem pekne zaves vysledok, teda ak drobci ukazu, co skryvaju 😀

mirm
23. feb 2013

ahojte, chcela by som sa spytat kolko po kete sa caka na ivf v Brne? Jeden cyklus alebo sa vobec nemusi cakat? dakujem

tinka9075
23. feb 2013

@deinad dvojvaječné že to je lepšie ako jedno vraj nie sú tam velké problémy 🙂 🙂 jasné že napíšem čo bude dúfam že budú pekne otočené 🙂 🙂 ja som už chcela niečo začat kupovat len muž ma skrotil že až ked budeme vediet čo čakáme 🙂 🙂

deinad
23. feb 2013

@tinka9075 jasne, chlapi su taky pragmaticki no 😀 zatial mozes kupovat biele, aj tie sa budu chodit 😉, ano dvojvajecne su urcite lepsie, presne ako pises a co by si si priala?

tinka9075
23. feb 2013

@deinad presne tak ale kočíky tie pozerá viac ako ja 😀 😀 ved biele a neutrálne farby kupovat môžem nám povedali že bude jeden chlapec ja si myslím že aj druhé bude chlapec muž si myslí že dievča 🙂 🙂

deinad
23. feb 2013

@tinka9075 parik je super, ale tak hlavne, ze su zdrave, to je najdolezitejsie 🙂

tinka9075
23. feb 2013

@deinad presne len nech sú v poriadku 🙂 🙂 len pri každom sone sú až velmi aktívne no ked budú také aj po pôrode sa mám na čo tešit 🙂 🙂

emma30
23. feb 2013

ahojte tak tento týžden som absolvovala prvú konzultáciu v brne,a je to neopisovatelný pocit oproti centrumu na sk, s manželom sme ostali v nemom úžase ked sme opúšťali centrum. Prosím o radu ak dostanem menzes koncom marca a ôsmy den my bude napríklad vychádzať na veľkonočnú sobotu môžem aj tak zavolať budem tam niekto? alebo to mám odložiť až na apríl 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre