Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
20. jún 2015

@mircalla ahojky moja, utekaj na PN!!! Alebo mu to Rovno uz povedz a basta! 😒 Musis sa setrit, si tehulka, a babetku to tiez tie stresy velmi dobre nerobia! 😨 A ked bude zurit, tak nech sa da vy....t kokso jeden! 😝
Daj vediet potom 😉 Oddychni si aspon v nedelu 😉

mimika1973
20. jún 2015

@gagirl ahoj moja, ak OPU utorok, tak pregnyl pichnes v nedelu o presnej urcenej hodine dokim 😉
Ak OPU v stredu, tak ho pichnes pondelok 🙂
Drzim palce, nech je pekna uroda vajok a aj embryjok! 😵 A samozrejme potom aj pozitiv vysledok, ktory budes tehulkovat az do 9.mesiaca, a bez problemov! 😵 Stepan to isti! 😉 No stres, a pozitiv energiu hlavne! 🙂 😉

gagirl
21. jún 2015

@mimika1973 dakujem moja..dakujem za podporu..verim ze bude vsetko o.k..:)dam vam potom vediet..

nelly3
21. jún 2015

@gagirl
drzim moc palce, onedlho budeme cakat na krasne dve ciarky 😉

monca2013
21. jún 2015

ahojte baby prosim o radu vcera som mala slabe krvacanie tak som isla na pohotvost tak mi urobili prvy ultrazvuk a zistili ze som 5-6 tyzdny ale transfer som mala 22.05. tak to vychadza len 4.tyzdne a bolo uz tam akcia srdiecka neviem teraz spinim hnede a doktor mi predpisal ascurutin a kludovy rezim.

tinkatinulka
21. jún 2015

@monca2013 deň tt sa ráta od 1 dc,keď si mala vklad 22.5 to bol cca 20 dc, takže by si mala byť cca 6tt

mircalla
21. jún 2015

@monca2013 tt sa nerata od transferu, ale od posledneho menzesu presne ako pise @tinkatintulka

monca2013
21. jún 2015

@mircalla dakujem dievcata, len nechapem tomu že stale špinim včera som sa zlakla ked som rano uvidela krv ale naštastie teraz je to už špinenie neviete čo to može byt? Dakujem 😉

speranza1
21. jún 2015

@monca2013 moze to byt hematom, mohla to byt cievka a pod...kedy mas ist na ko?

monca2013
21. jún 2015

@speranza1 ahoj na kontrolu idem zajtra do centra a včera na pohotovosti mi povedali že to može byt cievka ale že to nieje iste zajtra budem mudrejšia

lina129
21. jún 2015

@tinka9075 ahoj tinka 🙂 dnes som bola v Brne na ultrazvuku a mam dva folikuly a jeden bol 17 mm a druhy bol mensi...hned mi pichli pregnyl a zajtra iui 🙂 nepamatas si, ake velke si mala foliky, ked ti robili iui? Mne sa to zda akosi skoro 😕 som len 10 DC

tinka9075
21. jún 2015

@lina129 ahoj presne si pamätám jeden mal 17mm druhý 19mm tiež mi sono robili na 10dc a iui bola na 12dc jéj budem držať palce nech sa iui podarí tak ako mne 😉 😉 😉

lina129
21. jún 2015

@tinka9075 jeej 🙂 Dakujem,uz som stresovala, ze je to skoro 😕 ja som iui uz absolvovala v Ba Gynfiv a nevyslo, tak by som bola stastna, keby to teraz vyslo 😉

tinka9075
21. jún 2015

@lina129 mne sa to tiež zdalo skoro ale doktor mi vtedy povedal že to nemôžeme zmeškať tak som mu verila 🙂 🙂 a mal pravdu 😉 😉

bergalm
21. jún 2015

Kočky,aky ste mali vikend?Tehulky stale vsetky 2v1?a 3v1?

marverka
21. jún 2015

Prosím vás viete mi povedať pri akých veľkých folikulov sa picha pred opu pregnyl?Dik

sona_fit
21. jún 2015

@santeema @mircalla. Uou, klobúk dole pred Vami dievčatá! Tak to ste pre mňa novou inšpiráciou! Viem že aj Lienka ma asi 40 r. ale o iných vydarených IVF kach po 40 tke som nevedela! Tak sa teším že je este šanca 😉
Nech Vam tie zvyšné mesiace s bruškom rýchlo a v zdraví ubiehajú ! Zaslúžite si to!!!
Mirka, a čo vsetko ty este zvladaš?! Nechceš už trochu spomaliť? Ked čítam o tej sluzobke, by som si netrúfla v tehu... Asi máš dobrú povahu že sa nestresuješ zbytočne, ja som strašne uzkostliva, by som to nedala 😉

mircalla
21. jún 2015

@monca2013 vselicoo0..zvacsuje sa maternica a praskaju cievky, nejaka zrazenina....ak je na sono vsetko ok, to je hlavne....hlavne kludovy rezim. ja som pri malom aj krvacala a dopadlo to dobre

gagirl
21. jún 2015

Tak dievcata dnesne kontrolne sono dopadlo dobre..Robila mi ho dr.Kurecova..ona je inak velmi zlata doktorka a podla mna sikovna..Robila mi uz predtym aj opu aj vklad..Takze bola spokojna ako som zareagovala..na pravej strane nejakych 4 vacsich a 5 mensich..a na lavej tiez tusim nejake 4 hovorila..presne si nepamatam..Ale ze odoberu este aj tie mensie...Opu bude teda v stresu..zajtra v noci picham pregnyl..uz teraz sa len modlit a verit aby boli v nich kvalitne vajicka..🙂Ide niekktora z vas este v stredu do RF?:.

marverka
21. jún 2015

@gagirl ja idem v stredu. Ale v piatok mi povedal dr ze to vidi na utorok. Dnes som mala foliky dost velke 1,9-2.2
Picham od piatku sice cetrotide ale mam strach ze z nich nic nebude. Fakt sa bojim.pregnyl zajtra a rano cetrotide opat.

gagirl
21. jún 2015

@marverka ty si bola u svojho dr.na sono a potom si to konzultovala s dr.z Rf?..ked ti takto naplanovali tak asi to bude v poriadku..oni uz vedia kedy a ako..aspon teda myslim..Ale pekne si mala foliky..skoda ze ja neviem aku mali velkost moje..

marverka
21. jún 2015

@gagirl ved to ze nevydrzia do stredy.
a ako sa citis? Ja kazdym d om od piatku horsie.boli ma brucho.

gagirl
21. jún 2015

@marverka ku komu chodis?ale preco ti to teda naplanovali az na stredu?nepytala si sa?ja tiez citim trocha brucho..ale da sa to vydrzat...

tinkatinulka
22. jún 2015

@gagirl @marverka
kočky držím moc palce aby ste mali krásnu a hlavne kvalitnú úrodu

1laura1234
22. jún 2015

Dievčatá dlho vás tu čítam,ale veľmi neprispievam.Som po prvom soft IVF v Brne,na Slovensku som už absolvovala 3IVF,z ktorých bolo raz tehotenstvo,ale skoncilo v8tt.Zajtra na 12.deň mám testovať a chcem sa opýtať,ak by bol test negativny,šli ste potom ešte aj pre istotu na krv alebo je to už zbytočné.Ďakujem krásne.

mircalla
22. jún 2015

@lienka_1 dnes mam o 12,30 poradnu a vysledky screeningu,.....nervyyyyyy...este som si precitala maily a skoro ma rachlo....salesaci ma dali nieco robit neskoro v piatok vecer co sme boli cestou na letisko....a vcera som si pozrala email a stazovali sa, ze to este neni hotove...? to som sa tomu mala akoze venovat cez vikend> uz som nasrana na celu pracu

sasa1983
22. jún 2015

@1laura1234 ano, chod pre istotu. Drzim palcr. S.

mircalla
22. jún 2015

@1laura1234 ja som nesla - zopakovala som test o 2-3 neskor a ked bol aj ten negat, tak som vysadila lieky, tak mi poradil doktor

lienka_1
22. jún 2015

@scheflera Je velmi dolezite, aby sme teraz mali na svojej strane dobreho gynekologa. A to, ze Ti nebyva zle je normalne. Nie vsetky zienky mavaju nevolnosti. Ja som sice nezvracala, ale cele dni mi byvalo uplne hrozne. Ale asi som divna, lebo som sa z toho tesila 😀 Vzdy som si hovorila, ze zvladnem vsetko, ked otehotniem, hlavne, aby som otehotnela. Najdolezitejsie zo vsetkeho je, aby mimi bolo v poriadku a tehotenstvo pekne napredovalo. Vsetky tie symptomy okolo nie su podstatne. Potrebujeme ich zvladnut a tesit sa na mimi 🙂

lienka_1
22. jún 2015

@marverka
@gagirl Dievcata, drzte sa! Myslim va Vas! V stredu prajem tych spravnych bojovnikov! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre