Sme v procese IVF, máme rovnakú krvnú skupinu. Čo hrozí dieťaťu?

jespera
21. mar 2009

Ahojte,
s manzelom sa pripravujeme na IVF, prvu injekciu na 18. den uz mam za sebou a za chvilu zacneme stimulku. Avsak sme prisli na to, ze s manzelom mame rovnake krvne skupina on A pozitivne a ja to iste. Pribuzni ma strasia s postihnutym babatkom - a neviem co vsetko k tomu.
Lekarovi v centre - sme to akosi nepovedali - musim mu v pondelok zavolat.
Ale medzitym by som rada "pocula" vase nazory a skusenosti, mal niekto takuto kombinaciu okolnosti ako mam ja - co bolo dalej.? dakujem krasne za odpoved, dufam ze budu same pozitivne...lebo akosi ma prepada stres..

berni
21. mar 2009

to nevadi, ked mate rovnaku krvnu skupinu, bol by problem keby ste mali rozny faktor a to presnejsie, keby ty si mala RH- a tvoj manzel Rh +, ale to uz tiez nevadi, pretoze keby si bola tehu ta budu castejsie kontrolovat atd...................

saxana
21. mar 2009

Ahoj jespera, rovnaka krvna skupina nevadi, skor by bol problem keby ste mali jeden Rh faktor + a druhy Rh-
resp. ked sa bije faktor matky s faktorom babatka a ani to nesposobuje pri prvej gravidite problemy. Vidim ze si prave zacala IVF, nechces sa k nam pripojit do temy?
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dicinka1
21. mar 2009

jaspera,tak ako ti napisali baby... 😉

ja mam Rh- a manzel Rh+ a tak ma casto kontroluju..beru krv.. 😉

jespera
autor
21. mar 2009

uffff, to je ale vydych, - ukludnili ste ma, dakujem.

gerena
21. mar 2009

jespera nepocuvaj pribuznych je to blbost 🙂 z rovnakych krvnych skupin este nikto nemal postihnute babo len z rovnakych genov- myslim tym brat, sestra otec........atd 🙂

kejla
21. mar 2009

Jaspera, take reci vobec nepocuvaj,su to maximalne hluposti...Aj moja sestra ma A+,rovnako ako jej manzel-maju 2 krasne,zdrave deti..Aj my s MM mame obaja A+ a ani ma nenapadlo sa toho bat 😉Drzim palce pri IVF,smelo do toho 😉

bleelka
21. mar 2009

jespera, takuto haluz som aj ja uz pocula, ale to si ludia len zmylili faktory, vadi ked ma zena negativ a muz pozitiv, k zene negativ je vhodne aby aj muz bol negativ, ale ak nie je, tak aj to sa da odsledovat... inak aj ja a manzelik mame obaja A+ a lekar sa pytal len na to aku mam ja a ja ze A+ a zistovali mi to aj pred operaciou a on ze tak to je poriadku... takze klud 😵

jespera
autor
21. mar 2009

Bleelka , fakt uprimne dik..

kadernicee
21. jan 2011

ahoj moze mi niekto pomoct? s manzelom mame rovnaku krvnu skupinu ja mam 0- a on 0+. bude to velky problem pre babetko? co mame robit??

aduskatt
21. jan 2011

@kadernicee nebude to problem, bude sa sledovat krv a po porode pichnu injekciu. v dnesnej dobe to uz fakt nie je problem

kadernicee
21. jan 2011

@aduskatt dakujeem moc

aduskatt
22. jan 2011

@kadernicee rado sa stalo🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre