• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sme v procese IVF, máme rovnakú krvnú skupinu. Čo hrozí dieťaťu?

22. januára 2011 
Ahojte,
s manzelom sa pripravujeme na IVF, prvu injekciu na 18. den uz mam za sebou a za chvilu zacneme stimulku. Avsak sme prisli na to, ze s manzelom mame rovnake krvne skupina on A pozitivne a ja to iste. Pribuzni ma strasia s postihnutym babatkom - a neviem co vsetko k tomu.
Lekarovi v centre - sme to akosi nepovedali - musim mu v pondelok zavolat.
Ale medzitym by som rada "pocula" vase nazory a skusenosti, mal niekto takuto kombinaciu okolnosti ako mam ja - co bolo dalej.? dakujem krasne za odpoved, dufam ze budu same pozitivne...lebo akosi ma prepada stres..
21. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadi, ked mate rovnaku krvnu skupinu, bol by problem keby ste mali rozny faktor a to presnejsie, keby ty si mala RH- a tvoj manzel Rh +, ale to uz tiez nevadi, pretoze keby si bola tehu ta budu castejsie kontrolovat atd...................
21. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jespera, rovnaka krvna skupina nevadi, skor by bol problem keby ste mali jeden Rh faktor + a druhy Rh-
resp. ked sa bije faktor matky s faktorom babatka a ani to nesposobuje pri prvej gravidite problemy. Vidim ze si prave zacala IVF, nechces sa k nam pripojit do temy?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=91908&vGroupOffset=40
21. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaspera,tak ako ti napisali baby... :wink:

ja mam Rh- a manzel Rh+ a tak ma casto kontroluju..beru krv.. :wink:
21. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uffff, to je ale vydych, - ukludnili ste ma, dakujem.
21. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera nepocuvaj pribuznych je to blbost :slight_smile: z rovnakych krvnych skupin este nikto nemal postihnute babo len z rovnakych genov- myslim tym brat, sestra otec........atd :slight_smile:
21. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaspera, take reci vobec nepocuvaj,su to maximalne hluposti...Aj moja sestra ma A+,rovnako ako jej manzel-maju 2 krasne,zdrave deti..Aj my s MM mame obaja A+ a ani ma nenapadlo sa toho bat :wink:Drzim palce pri IVF,smelo do toho :wink:
21. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera, takuto haluz som aj ja uz pocula, ale to si ludia len zmylili faktory, vadi ked ma zena negativ a muz pozitiv, k zene negativ je vhodne aby aj muz bol negativ, ale ak nie je, tak aj to sa da odsledovat... inak aj ja a manzelik mame obaja A+ a lekar sa pytal len na to aku mam ja a ja ze A+ a zistovali mi to aj pred operaciou a on ze tak to je poriadku... takze klud :dizzy_face:
21. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bleelka , fakt uprimne dik..
21. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moze mi niekto pomoct? s manzelom mame rovnaku krvnu skupinu ja mam 0- a on 0+. bude to velky problem pre babetko? co mame robit??
21. jan 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kadernicee nebude to problem, bude sa sledovat krv a po porode pichnu injekciu. v dnesnej dobe to uz fakt nie je problem
21. jan 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujeem moc
21. jan 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kadernicee rado sa stalo:slight_smile:
22. jan 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok