Spln v Košiciach - snažilky

miska11115
15. nov 2017

Ahojte baby na základe zrušenia existujucej diskusie otváram novú aby sme boli v kontakte my snažilky😁😉

lajla89
4. mar 2019

@maja231 viem ako to myslíš teraz som ešte hrdinka s názormi ale keď budem mať v sebe už fazuľku tak ako ty tiež budem pri všetkom stresovať 😆 len viem ze keď som brala ja progesteron aj ráno aj večer celé dni som musela mať vložku lebo to zo mňa vytekalo a bolo to do žlta 😊

anicka234
5. mar 2019

@lajla89 v Mt v iscare

maja231
5. mar 2019

@lajla89 kedy máš ket? Už sa ti to kráti 😉

lajla89
5. mar 2019

@maja231 no ešte stále neviem na kontrolu mam ísť v pondelok a v tedy mi povedia 😊bože mam pocit ze tie dní idú ako večnosť 😆😆😆

maja231
5. mar 2019

@lajla89 tak ti budem držať palce..ja chcem zajtra alebo vo štvrtok urobiť test, len sa normálne bojím.🤔

lajla89
5. mar 2019

@maja231 ďakujem 😊 😊 jeeej tak potom ho tu supni ktorý si už deň po??? Držím palce aby sa ukázali krásne koľajnice ✊✊

maja231
22. mar 2019

@lajla89 tak nedopadlo to dobre.11.3.bola krv negatívna ...ja už neviem čo robiť.Mám ešte jedno zamrazené, počkám za výsledkami z hematológie,tie budú koncom apríla a v máji by som chcela ten posledný pokus.Žiaľ na ďalšie ivf už financie nie sú a ak budú,tak budeme dlhšie odkladať.... treba nám normálne fungovať..nie je to jednoduché...😒.Ak to nevyjde neviem čo ďalej,asi sme dobojovali... Manžel už nechce,aby som sa dopovala tými hormónmi...a keď ma videl po odbere (bol na izbe pri mne, nikto tam nebol),v akom stave som bola po narkóze,bol viac mimo,ako ja😁.P.s.Prepáč za výlev,potrebovala som sa vypísať 😉.Ty si ako na tom? Silno ti držím palce 🙏🍀

lajla89
22. mar 2019

@maja231 ahoj to je úplne v poriadku od toho sme tu aby sme sa navzájom vypočuli a podporili ved kto to vie lepšie pochopiť ako my co to prežívame 🙁. Je mi veľmi ľúto ze to nevyšlo keby existovalo niečo čo aj nam do pomôže stať sa maminkami na 100%bolo by to omnoho jednoduchšie no bohužiaľ pri každom pokuse je to 50/50 😢 ale určite sa nevzdávajte určite aj na vás čaká krásny titul ❤️rodicia ❤️ len to potrebuje čas a hlavne v našom prípade aj financie ale verím ze sa aj vy dočkáte 🙏🙏✊ treba veriť aj keď je to také klišé a pri tých neúspechoch ktoré zažívame sa to ľahšie píše ako myslí na to ale to je už naša posledná nádej ako sa s toho všetkého nezblaznit ❤️❤️❤️ verím ze aj na vás to čaká 👶 tak bud silná 💟 a my sme v sta e cakacom už som po KET ale moje pocity sú zmiešané

maja231
22. mar 2019

@lajla89 ďakujem krásne za povzbudenie ❤️, veľmi ma to potešilo 💕.Až mi slzička vypadla.Áno,ja verím, veľmi dúfam, modlím sa.Neviem,ako to prebieha pred ket, nikdy som nemala,nebolo čo, vždy len jeden et a koniec.Až teraz,to bol pre mňa veľký úspech 😉,ako to prebieha?Koľko usg predtým?Aby som si to vedela naplánovať v práci...dva tri dni dovolenky po ket a potom do práce.Veľmi ti držím palce 🙏,daj potom vedieť,ako to ide,ako sa ti darí.Pekný deň.😉Som rada, že sa tu človek môže vyžalovať, že ho vedia iný pochopiť.Este raz ďakujem 😉❤️

lajla89
22. mar 2019

@maja231 som veľmi rada ze som ta aspoň trošku povzbudila ❤️❤️❤️ co sa týka KET začala som brat tabletky estrimax 1dc na 10den som bola na kontrole( 11.03. Pondelok) aby zistil výšku sliznice a naplánoval vklad ten som mala na 20dc co bolo 19.03.utorok.v piatok 15.03.som začala brať progesteron a pichať clexan. Držím palce aby keď pôjdeš v máji na KET tak to už konečne vyšlo 🙏🙏🙏✊✊ a ďakujem dám určite info ako som aj ja dopadla. A co hematologia predtým si nebola na vyšetrení??? Mne po MA zistili ze mam leidena tak som aj rada ze som si vybavila hematologiu držím ✊ aby si mala všetko v poriadku

maja231
22. mar 2019

@lajla89 ja som bola na reproimunológii,tam všetko ok, výborne výsledky... len výsledok bol mierne zvýšený... vravela, že stačí, keď začnem už pri stimulácii brať fraxiparin...aj tak nepomohlo.Nevadí, uvidím, čo zistia teraz.A ďakujem za info 😉.Aj ja som bola 11.3.ráno v centre,ale na krv,okolo siedmej... nebola si tam aj ty? Možno sme sa aj stretli😉.A ten leiden je čo? Pekný víkend prajem 😉❤️

maja231
22. mar 2019

@maja231
@lajla89 výsledok krvi

lajla89
22. mar 2019

@maja231 ahoj ja som mala termín až na 9:00 takže sme sa nemohli stretnúť 🙁 tak super ze máš výsledky dobre ale čo ti povedali v centre prečo sa nedarí aký máte problém ak sa smiem spýtať ?? Leiden je zla zrazanlivost krvi konkrétne mam hustú krv pokiaľ by som išla aj na nejakú operáciu majú mi pred pichnúť inj.

maja231
23. mar 2019

@lajla89 aha,tak už chápem 😉.Nepovedali dokopy nič, čo by som nevedela.Niekedy môžu urobiť oni max.,aj my a proste to nevyjde.Ja mám odstránené vajíčkovody po laparoskopii, manžel je ok,tak preto ivf.Preto som zúfalá, lebo prírodnou cestou to bohužiaľ nepôjde.Aj amh mi dosť klesá,preto som mala pri odbere vždy max.3 a PK prežili raz dva,raz jedno a teraz po softe dva a jedno zamrazené.Vieš,ako sa s nami Dr.tešil? Mala som teraz dve expand.blastocysty, tá druhá bude dúfam tá víťazná 🤗. Už si testovala?

lajla89
23. mar 2019

@maja231 jeeej tak to krásne potom keď si mala blastocysty silné bojovnicky tie embryjka 😊 ber tak ze ket je veľa krát úspešnejší ako et lebo tam sa preverí kvalita embryjka pokiaľ je silne tak prežije rozmrazovanie a verím ze ket budete mať úspešný 🙏🙏🙏 ešte som netestovala ešte je skoro dnes som len 4dpt a tuto moc som sa celkom zle aj vyspala a nad ránom som mala také menštruačné pobolievanie

maja231
23. mar 2019

@lajla89 joj,nech ti to dobre dopadne ❤️

lajla89
23. mar 2019

@maja231 ďakujem krásne ❤️❤️❤️❤️ ale to už je v iných rukách 😊😊ale verím ze áno musí!!! 😆

maja231
26. mar 2019

@lajla89 ahoj,tak čo, skúsila si test? 😉

lajla89
26. mar 2019

@maja231 ahoj áno a biely 🙁🙁🙁🙁🙁

lajla89
26. mar 2019

@maja231 ani nič necítim 🙁🙁

maja231
26. mar 2019

@lajla89 ahoj, ktorý deň si? ešte môže byť skoro a nemusíš niečo cítiť.Ja, keď som bola na opu, bola tam jedna pani, ktorej vyšiel et pred piatimi rokmi a pýtala som sa jej, či niečo cítila,tak že ani ťuk,ani príznaky, nič.Bola si pre súrodenca.Skús ešte zajtra, ešte nestrácaj nádej.Verím, že bude dobre.Držím palce 🙏🍀, budem na teba myslieť.A si doma na PN?či v práci?

lajla89
26. mar 2019

@maja231 ďakujem za povzbudenie 💗 dnes som 7dpt ešte nezufam aj keď pocity sú všelijaké už len kvôli tomu ze pri et som vkuse niečo cítila, stále niečo pichalo ťahalo prsia naliate a bolestivé. Ale uvidíme ešte je skoro robiť závery a budem dúfam ze sa to podarilo 😊

lajla89
26. mar 2019

@maja231 a som doma oddychujem 😊 😊 😊

simic
26. mar 2019

Ahojte, otehotnela som sice prirodzene, som v 8tt+3 ale rada by som sa zapojila do diskusie kde sa mozno ja nieco dozviem a nieco mozno poradim vam. 🙂

lajla89
26. mar 2019

@simic ahoj blahoželám 😊

simic
26. mar 2019

@lajla89 dakujem, este to je pre mna take cerstve tak len kukam na fotku zo sona a neverim, ze je to fakt tu.. 🙂

lajla89
26. mar 2019

@simic úplne chápem ja som nosila fotku všade zo sebou šťastná prestastna 😀 a keď sa dalo tak som stále rozprávala s malou fazuľkou

simic
26. mar 2019

@lajla89 no ja som doteraz len stresovala, na prvom usg mi povedal ze to pravdepodobne bude mimomaternicove... Ani som nespala tyzden kym som cakala do dalsieho vysetrenia... Dnes som sa ukludnila az ked mi dal knizku a fotku a ukazal kde je hlavicka a telo a tak.... Ale bola som na nervy cely cas..

maja231
27. mar 2019

@lajla89 no vidíš,tak to je ešte skoro.Ja som teraz pri poslednom et mala skoro stále pichanie,bolesti a nič z toho.Nemusí to byť rovnaké.Aj ja som bola doma v kľude,ale rozmýšľam, že v máji zoberiem dovolenku na pár dní, len po vklade a potom do práce... prídem na iné myšlienky,ako keď som doma sama.😉Na krv kedy?

lajla89
27. mar 2019

@maja231 je super mat tu takú podporu 😊 je pravda ze to nemusí byť vôbec rovnaké ale človeku to nedá a stále sa pozoruje porovnáva 🤦😂 ale aspoň včera som cely deň na to nemyslela lebo som mala zhon 😀 a konečne som sa aj dobre vyspala takže podľa môjho názoru je lepšie byť v práci pokiaľ nie je náročná aspoň človek úplne vypne a nemysli na to ci to vyšlo alebo nie. Uvidíme chcem ešte testnut zajtra potom sobotu a v pondelok a v utorok už na krv a ta rozhodne 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre