Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
4. nov 2009

nie nie lusi, uz dlho neposlucha, treba pritvrdit!! 😀

lusinkaj
4. nov 2009

jaaaaaj,mas pravdu 😀 😀

wolfskinka
autor
4. nov 2009

komu to chcete vynadat ?????????????

lusinkaj
4. nov 2009

wolfi,mojej stitnej...alica mi tak poradila 😀 ze nech sa uz konecne spamäta aby som mohla ist na ivf

alicao
4. nov 2009

wolfi stitnej zlaze! 😀

wolfskinka
autor
4. nov 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja ze chcete zase nadavat mne ... uz som zacala rozmyslat co som zase urobila .... ufff to mi odlahlo

alicao
4. nov 2009

wolfi teraz na teba nemozeme nadavat, si v stadiu ocakavania,skusim byt na teba mila 😀

vanesska
4. nov 2009

lusi... radsej stitnej nenadavaj lebo sa nastve a urobi ti blbe vysledky... takze pekne bud na nu dobra a vysledky budu dobre... a potom jej to mozes vsetko zratat uz ked budes tehu... 😀

wolfi tak to som zvedava ako budu vyzerat dvaja najstatnejsi blazni na svete... berim ze to bude total crazy... 😀 😎

alic... tak teda cakam do 32DC potom sup sup na utz... a ty vlastne kedy zacinas pichat? az po ms alebo uz si zacala?

lusinkaj
4. nov 2009

wolfi,co si nemame pravo ti nadavat 😉

lusinkaj
4. nov 2009

vanes,aj ja si to myslim... 😀 no nechame to tak snad sa uz umudrila a moja hodnota je vhodna na ivf 😵

vanesska
4. nov 2009

lusinka... urcite sa umudrila! 😵 takze z teba bude dalsia kandidatka na iVF... jupijupi... 😀
tak mozno sa k nam nakoniec pripoji aj zuzka...

ale je to sranda ako sme optimisticky zacali v lete ze stimulka najneskor do konca sept. a teraz budeme radi ak to postihame do vianoc... 😀 😉

lusinkaj
4. nov 2009

vaneska presne,aj ja som zalozila temu jul-august 2ivf a teraz ako pises budem rada ze to stihnem tento rok ...
ako sa vsetko skomplikuje 😒

vanesska
4. nov 2009

lusi... veru oddaluje sa to 😠
ale na druhej strane niektore veci sa asi nedaju uponahlat takze si povedzme ze sme radi ze aspon k tomu IVF uspesne smerujeme... a podaktore z nas vsak wolfi... uz zachvilu budu mat cele IVF aj uspesne za sebou... 😵 😉

lusinkaj
4. nov 2009

vaneska presne tak...snad to aj k nieco speje a ked sa to oddaluje tak len dufam,ze to kvoli tomu ze to bude uspesne 🙂

vanesska
4. nov 2009

neboj lusi... musime tomu verit ze to uspesne bude... vsak preto to vsetky podstupujeme... 😉

rosienka
4. nov 2009

caute, nestiham, len drzim wolfke palce, nech to ten vysledny bojovnik)-cka dobojuje

u mna nic nove, dalsich 8 ampul v bruchu a zajtra dalsia kontrola. Dnas mal najväcsi folikul uz 14mm, ale este chceme, aby aspon dva dorastli a bolo ich aspon 6. som zvedava, ako dopadnem 😕 este neviem, kedy idem na OPU.

lusinkaj
4. nov 2009

rosi aj tebe drzime prsty 🙂 aby dopadlo vsetko dobre

vanesska
4. nov 2009

rosi... ty kokso to su ine mega davky.... 😕 ale tusim si pisala ze ty si speci pripad... 😅
tak potom aj tebe drzime palce nech dorastie co najviac krasnych folikov... !
no ja pre dnesok padam domov... uz sa mi tu nechce trcat... aj prestalo prsat tak bezim... pekny vecer babule...

lusinkaj
4. nov 2009

vaneska pekny vecer 🙂

wolfskinka
autor
4. nov 2009

lusi mate ale teraz nie ...

lusinkaj
4. nov 2009

wolfi co ci mame?

alicao
4. nov 2009

vaneska, hej uz som zacala , dnes som pichla druhy gonal 75 jednotiek

alicao
4. nov 2009

akurat sme sa o tom s muzom rozpravali, ze niekto si pichne 600 jednotiek a ma ledva tri vajka a niekto ak ja si len pricuchne k hormonov a ma 30, on ze ho to neprekvapuje, ze zeny vzdy boli, su a aj budu komplikovane a ani medicina ich nikdey nepochopi, nie len muzi 😀

rosienka
4. nov 2009

lusi dikes, snad to tak bude 🙂

vanes- no jo, co uz so mnou, ja som proste taka hamizna, mne malo nestaci...ked uz tak uz 😅

alic -no pozor, bude asi 6 vajok a mala som aj 9 minule, tak ziadne 3 😀 ....vies, ono je to uz aj vekom, pred 10 rokmi by som mozno tiez mala 20-30, ktovie...som to proste trochu "prepasla" a este som si aj takeho muza nasla, s ktorym to prirodzene nejde ☹

lusinkaj
4. nov 2009

rosi 🙂 manzelik ako?

rosienka
4. nov 2009

lusi - uz dobre, ceu vikend ho to na vylete este trochu popichavalo, ale uz sa myslim zotavil a mna podporuje 🙂

lusinkaj
4. nov 2009

rosi tak super...a co sex,mozte uz? 🙂 a mate tam nejake spermijky?

rosienka
4. nov 2009

lusi - uz konecne moze, teda oficialne, lebo ho mal tri tyzdne zakazany! 😠 a spermijok je vraj vela a dobre vyzerajucich, ze boli v centre milo prekvapeny, tak mame velku nadej, ze to lepsie dopadne, ako minule. Uz len moje vajka musia byt krasne kvalitne 😵

lusinkaj
4. nov 2009

rosi tak to je uzasne,super...tesim sa 🙂

wolfskinka
autor
4. nov 2009

alic velmi jednoducho .... ty si skratka inaaaaaaaaaaaaaaaa ako ostatnííííííííííí ...xixi ved uvidime v piatok kolko budes pichat od piatku

ja uz sa poberam spat ale sa bojim toho zajtrajsieho telefonatu ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre