Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
5. nov 2009

wolfka myslim na teba a drzim palce
dobré ránko baby

wolfskinka
autor
5. nov 2009

dobre ranko volala som do heliosu povedala embryologicka ze embryjko nasa bambulka sa pekne deli a ze ma 4 bunky ... tesim sa a zajtra mam volat o 7,30 a ET bz bol yajtra o 11,00 ... baby zajtra mame presne na den výročie 5 rokov co sme sa spoznali s muzom tak snad si dame pekny darcek a pojdeme pre bambulku

romik dakujem moc

zuuuzana7
5. nov 2009

jeee wolfi to je uzastne to bude darcek k vyrociu 😵
ahoj romy 🙂

dnes som sama v kancli tak tu budeme castejsie oxidovat 😀

lusinkaj
5. nov 2009

dobre ranko babiky 🙂

zuuuzana7
5. nov 2009

dobre ranko lusi 🙂

lusinkaj
5. nov 2009

zuzi ako sa mas?mas nieco nove?kedy budes stimulkovat?

alicao
5. nov 2009

ahojte kocky, nemate doma nahodou nejake sono navyse? lebo uz teraz ma bolia vajecniky po dvoch davkach gonalu, tak by som sa roda pozrela co sa vo mne deje, do zajtra nevydrzim!!! pomoooooooooc!

romy01
5. nov 2009

ahoj zuzik, lusinkaj aj alica
wolfka - uz som napisala v inej teme - moc sa tesim a posielam tvojmu drobatku velke cmuk.
alica zajtra ides na sono ? Drzim ti palceky

lusinkaj
5. nov 2009

alica,romy ahoojte

alicao
5. nov 2009

romy ano zajtra, ale vobec sa netesim, lebo po dvoch mimidavkach by som si vajecniky citit urcite nemala, takze ja asi nie som stvorena na IVF

lusinkaj
5. nov 2009

alica to je tvoje 1ivf?

alicao
5. nov 2009

lusi ano, prve

zuuuzana7
5. nov 2009

lusi no pockam do toho 30-teho co mi povedia, ale ja to vidim na marec. 🙂
ako ty? co ides dnes podniknut?

alica no, tom cruise ma doma sono, ak by to bolo take nutne 😀
bol tak ocareny tehotenstvom kate, ze kupil sono aby mohli doma stale malu suri sledovat 😀

alicao
5. nov 2009

zuu nemas na neho cislo? 😀

lusinkaj
5. nov 2009

alica aha... 🙂 tak nech bude vsetko ok...
zuzi,ja sa tesim na toho 18 a dufam,ze mi povie ze mozem ist na ivf ak ano idem hnde do toho 🙂
u nas prsi,tak neviem co budem robit mm spi po nocnej... 😝

romy01
5. nov 2009

alica, mozno si len citlivvejsia, lebo naposledy reagovali prilis. Uvidis zajtra. Ale nepanikar. Urcite nie je zena co nie je na to stvorena. Uvidis zajtra, mozno to bude OK a v najhorsom potrebuju vajecniky dlhsiu pauzu. Podla mna mozes mat v tele stale nejake tie hormony zo stimulky predtym

alicao
5. nov 2009

mozno hej,mozno sa moc pozorujem, uz prestnamem na dnes , hehe 🙂
lusi uz si sa porozpravala razne so svojou stinou zlazou?

lusinkaj
5. nov 2009

alica,este nie bojiiiim sa...ze bude protirecit 😀

alicao
5. nov 2009

lusi nestracaj cas 18steho je coby dub...vlastne ani nie, vlecie sa to ...kua! 😀

lusinkaj
5. nov 2009

ved to vlecie sa to velmi,ved od poslednej kontroly je to uz mesiac a pol...jezisss 😒

zuuuzana7
5. nov 2009

alica no cislo, nemam ale bus chodi kazdu pol hodku do holywoodu 😀

lusi bude, proste musi byt uz v poriadku 😉 tak to uz mas len dva tyzdne do terminu. a ms dostanes koncom mesiaca ze?

lusinkaj
5. nov 2009

zuzi jooj ked ja sa bojim,neviem ci uz bude taka aka ma byt... 😕
no teraz mam ms,ale dnes-zajtra uz koncia tak neviem snad koncom nov.alebo dec.zaciatok

alicao
5. nov 2009

vsetky sme ustrachane z niecoho skoda ze nemame rok, dva ked nas nic netrapilo len papa a kaka 😀

lusinkaj
5. nov 2009

uz som sa pri vas naranajkovala...potrebujem ist do obchodu,ale sa mi nechce 😝

lusinkaj
5. nov 2009

musela som si urobit kavu,sa mi toci hlava mam urcite nizky tlak 😠

romy01
5. nov 2009

baby, verim ze to spolu vsetky zvladnete a to papa a kaka bude trapit vase babatko 😀

rosienka
5. nov 2009

"dobre ranko" 😅 som bola dnes na kontrole a uz je urcite 5 väcsich folikacov a viacero mensich, ktorym sa nechce a nechce rast 😠 snad mi tie davky este nezvysia, ale keby to malo pomôct, tak nech!

jasne, ze to vsetky zvladneme, skôr ci neskôr pride na nas rad, ja uz stojim dlhsie v rade, ale poradie urcuje osud, tak som zvedava, co so mnou este zamysla 😕

alic, co myslis tym sonom navyse??? 😲

wolfskinka
autor
5. nov 2009

zuuzi dakujem

romy vsimla som si dakujeeeeeeeeeemmmm

romy01
5. nov 2009

rosienka na kedy ti vychadza OPU ?

vanesska
5. nov 2009

caute baby...

rosienka... tak super 5 je istych uz to moze byt len lepsie... 😉 a kedy ti vychadza opu?

wolfi... takze ET zajtra?? embryjko vyzera super... 4 bunky ... jeeeej... do zajtra mozno bude aj 8 bunkove nie?? 😵

baby ja riesim dilemu mrska zatial stale nic zajtra by to mal byt 31DC tak neviem ci mam ist do CAR uz zajtra alebo az v pondelok to by bol 34DC?...hm? co myslite...? 😕
inak mne je dnes uz lepsie bolest a pichanie vajecnikov ustupilo aj krize ma uz menej bolia... no ale brucho stale na mrchu necitim... ach jaj... 😒

ostatne babulenky ahojte... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre