• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
baby mám pocit, že sa tu bojíme naozaj všetky.
16. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bojime sa... ale o to vacsia bude radost ked sa to podari... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ide o nase deti, vzdy sa budeme bat :slight_smile:
vanes tak super, ze ta to neboli, len tak dalej:slight_smile:
16. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
afrika ja som pichala mala dlhy protokol ale cele to bolo take divne najskor som mala strasne vela folikov a potom prestali rast a zostali len 2 a mali sme len to jedno jedine embryjko a to mam v brusku , dufam, ze gulko bombulko bojuje a zahryzava sa zo vsetkych sil
16. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicka,nepísala som,že stresuješ a fnukáš,len som ťa chcela povzbudiť,čo iste padne každej dobre.
"Aj mne ohladne Silvinky."
Len tolko... :confused:
16. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka, ved v pohode, viem ze si to nemyslela, zle ani provokacne ani nijako inak skaredo :slight_smile:
skoda ze sa clovec cez pc nevidi, lebo potom si niekto moze mysliet ze je smutny, pritom nie je, alebo ze je nahnevany a pritom nie je...
este to soudrozi v NDR nedomysleli s tymto internetom :grinning:
:grinning:
16. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicka :grinning: :grinning: :grinning: A to fakt: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka - mam takeho velkeho pozitivneho tucha co sa teba tyka - tfuj tfuj tfuj
rosienka a alicka - myslim ze sa pridate do vlacika - šifuuušifuuušifuuu :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este nasim pichackam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning:
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :grinning:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :grinning:
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
16. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy dakujeeem, potrebujem virusiky, lebo ma zacinaju chytat depky, ze nic necitim :slight_smile: :slight_smile:

baby, co ste sa pytali, ze ako sa citim? nooo, sice "dobre", ale nie tehotne akoby sa nic nedialo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja by som strasne chcela nejake priznaky a bud sa ich dockam, alebo budem tehotna bez priznakov a basta! ved aj take su, nie? och, to su nervy este do nedele, esteze som zacala robit, lebo sa asi uz zblaznim :grinning: I ked v praci je to zas o inom strese a pomaly ze nie vycitkach, ze co sa vsetko za tie dva tyzdne PN nakopilo, akoby som za to mohla a teraz si to musim vypit :angry: :confounded: :pensive:
16. nov 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic , romy len a len kvoli Vam .... ale triasli sa mi strasne ruky .. kuk album

romy, zacala som viac spinit :frowning2: :frowning2: bojim bojim, nasadila som si duphaston .... baby drzteeeeeeeeeee palce prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
16. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy ako si to uzivala ten duphaston ? 3x1 ???? a utrogestan k tomu 3x1 ????? dnes vecer som si dala prvy duphaston ..... dufam, ze to zaberie
16. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja tu revem od stastia, fakt nekecaaaaaaam, aj normalne sa trasieem, ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaa, a priznaj sa ze si si ho uz robila skor, lebo ako som vcera povedala si kludnejsia...mna neoklames!:slight_smile:
MOJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JA NEVIEM CO ROBIT!!!!!!! JA AS I VYSKOCIM OD RADOSTI Z OKNA!!!!!
POMOOOOOOOOOOOC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze vydrzi netestovat hahahahahaha..poznam ta ako nase postelne pradlo :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemineeeeeee wolfi to je uzstne, len som nakukla ze co sa tu deje, lebo nestiham a tu take krasen spravicky.
drzimmmmm silno palciskaaa.

baby nestiham, ale myslim na vas. pa
17. nov 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
len velmi rychlo lebo som prave volala a mam prist uz na deviatu.
Mame jednu blastocystu a jednu expandovanu blastocystu obe su jednotkove :slight_smile:
Na mrazene sa este uvidi ci nieco bude, povedia nam zajtra
DNES JE KRAAAAAAAAAAASY DEN!!!
NECH JE TAK UZ NAVEKY!!!!
Uz sem dnes nepridem, nepohnem sa dnes z postele :grinning:
PAPAPAPAPAPAPAPPAPPAPAPA
17. nov 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže baby je to tu, vlak sa rozbieha, sup sup sup naskakujte :grinning: :grinning: :grinning:
wolfka ja som si aj zaviskala az sa na mna mm dival ze co mi je. Mam z teba radooooooooooooooooooooooooosť
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

inak mne kazali pokracovat v utrosi 2x2 a pridali mi duphaston 2x1
takze kedy ides na kontrolu vo stvrtok ? do kelu, nechces radsej zavolat do heliku ze ako to mas brat?

alica- tfuj, tfuj, tfuj - dufam ze sa k nam pridas - a davas si obe dufam - baby dalsie dve tehulky na onzore - rosienka a alica :grinning: :grinning: :grinning:

a pichackam posielam na motivaciu
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
17. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
volala som do heliosu, utrogestan 3x1 a duphaston 2x1 .. tak musi gulko bombulko zabojovat
17. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzi ja tiez neverim vlastnym ociam a bojim sa strasne aby boli tie // aj na dnesnom teste a aj vo stvrtok
17. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka udu tam // nepochybujem :grinning: :grinning: :grinning: len sa teraz mojko musis setrit kym neprestane to spinenie nic nerob - ani neupratuj ani nic.
17. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nic nerobim ani neupratujem ani obed nejdem varit len oddychovat
17. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka presne tak,
baby budem tu az vecer, ideme s mm von, tka zatial sa drzkajte.
papa
17. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok romy papa, poslala som muza kupit dalsi test
17. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf potichúčky a s celeho srdiečka gratulujem :wink:
17. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf testík nádherny :wink:
17. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly zatial len pomalicky potichucku ... dufam, ze dnes ten test bude tiez // ...
17. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi bude neboj veeeeeeeeeeeeeeeeeer tomu
si tehula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ani nevieš ako sa strašne teším s tebou a moc
moc
ti budem držat palečky,pretože ty si to zaslúžiš a vidíš svoje
štastie si vybojujeme :wink: cmuk
17. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly no bojim bojim strane ale na druhej strane som z toho zmetena ... asi by som to specifikovala, ze sa bojim sa tesit aby sa nieco nepokazilo
17. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi... jupiiii... !!! zatial len potichucky gratulujem.... nech ciarka silnie kazdym dnom... ale je to na dobrej ceste... :dizzy_face:
alic... tak tebe a tvojim 2 bambulkam tiez drzim palce....! :dizzy_face: nech sa zahryznu jedna radost.... :grinning:
rosienka... no aj romy je bezpriznakova tehula ak sa nemylim?? :sweat_smile: tak zatial je vsetko v pohode... nezufaj... :wink:
romy... dakujeme za virusiky... teraz sa zidu asi kazdej z nas...
a ja som tu ostala uz len jedina pichacka?? :sweat_smile:
no ale zajtra pocitam ze picham uz poslednu alebo predposlednu davku baby... zajtra kontrola som zvedava co povedia.... tak drzte palce nech su foliky krasnucke... :dizzy_face:
17. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf ja viem že sa bojíš je to normálne a ludské :grinning:
a prestaneš sa bát až ked budeš držat dropca v náručí, no a potom
sa zasa začneš bát o neho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no proste si zvikaj teraz sa už budeš len bát :grinning: ale milo bat :wink:
17. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok