• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
rosienka... jupiiiiiiiiiiii... gratulujeeeeeeeem!!!! uzasne.... velmi sa tesim...! :dizzy_face:
tak teraz je na rade alicka nasa.... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky- strasne pekne dakujem :dizzy_face:

afrika- dakujem, budem sa opatrovat, co sa da, davali mi dve embrijka
22. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaneska dodatočne, ale aj tebe držím pršteky, aby všetko prebiehalo v poriadku
22. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanes- dakujem, je to nadhera, a ty si nam tiez uz v pätach s tvojimi krasnymi embrijkami, vies kolko sa dalej vyvija?
drziim palce :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika... dakujem... :wink:
mne testik vychadza tusim az niekedy zaciatkom decembra... ale od stredy uz budete vsetky baby musiet drzat riadne palce nech sa drobec pekne zabyva... :dizzy_face:
ja som rozmyslala a asi si dam vlozit jednu bambulku... ale vsak uvidim co povie doki... no hlavne nech to nezakrikneme a nech sa pocas tychto dni gulicky pekne vyvijaju...
a ty ako pokracujes s pichanim?? zatial ziadne problemy?
22. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete co ja na tom vstko najlepsie? dnesny ranny negativny test!!! sme boli totalne na nervy, uplne minimalny duch sa ukazal az do 1/2 hodiny, ale v normalnom case do 5 min. tam nebolo nic! :confounded: :angry: neviem, co za smejdy to vyrabaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka... dakujem... no mne v utorok povedia ako su na tom nase bambulky a kedy v stredu bude ET...
ale zatial sa nejako nestresujem... vsak uvidime... verim nasmu genetickemu materialu... :grinning:
inak s tym negativnym testom to muselo byt riadne sklamanie dokelu... nechapem... take vysoke hcg a na teste ani duch... sila... :angry:
22. nov 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nechapem, taki sme boli sklamani a bezradni cele doobedie, ze sme dokiho gratulacii ledva uverili a ked zacal o tom presvedceni, ze je ich tam asi viac, tak to sme boli totalne mimo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jasne, nestresuj, nemas preco, pri takom krasnom pocte embrijok. vidis, my sme mali dve zrele vajka, z toho dve embrijka a teraz mozno dve deticky... :wink: :wink: :wink: snad 100% uspesnost
22. nov 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka bozinku, ja som na letisku, ale mi nedalo a musela som sa im tu votriet do pracovne na net.
jeminecko a som tak dojata tebou, jeminecku je to zvlastne ale ja by som najradsej jublovala :slight_smile: :grinning:
moj usmev na tvari si dnes vycarila ty s tvojou nastavajucou rodinkou :slight_smile: dakujem :slight_smile:
22. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, zuzicka, si ma tiez dojala, strasne krasne ti dakujem, ja som este v euforii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kludne jubluj, ved co tam koho po tom :wink: :wink: :wink: :wink: a ty budes tiez tehulinka, neboj, budeme silno verit a raz dame stretko s kocikmi :wink: :wink: :wink:
22. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ani neviem co od radosti napisat
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nato ze si nemal nijake priznaky tak celkom slusny vykon :grinning: :grinning: :grinning:
davas mi nadej:slight_smile:
naozaj si nic necitila ani tieto posledne dni a prosim aky test si si robila? rapid clear? lebo moje minule kratke tehu mi tiez nic neukazoval a bola som tehu...hm?
tak nech sa vam vsetkym trom dari a nech rastu babulky do krasy. Som zvedava ci fakt budu dvojicky:slight_smile:
bodaj by ano, lebo aj ja dufam, ze sa podaria nam, a potom si budeme predavat rady ze co ako s nimi:slight_smile:
cmuk!:slight_smile:
22. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiiiiha, zatial so to kazdej v tejte teme podarilo...okrem pegasko, tak dufam, ze sa tato nit teraz nepretrhne!!!!
thuj thuj thuj nam vsetkym :slight_smile:!!!!
22. nov 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic, veru tfuj tfuj tfuj, nech takto pokracujeme a vydrzime... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: citim jedine strasne jemne brusko, ani nie ako mrcha, len sem tam nieco pichne a taha, inak pohodka :wink: Uvidime este, ci to budu dvojky, este je skoro, ale doky je presvedceny :wink: teraz pisala ina baba, ze dalsia mala hcg nejakych 3500 a bolo to len jedno mimi...tak sa nechame prekvapit, kazdopakne je dost vysoke na 12.D po ET, a 14.D po OPU :grinning: :grinning:

juj, alic, uz sa tesim, ako si budeme radit co a ako, bodajby sa zadarili aj vam, nech je tu riadna urodicka drobizgov :wink: :wink:

tiez ma napadlo, ze tu mame super uspesnost :wink: okrem chdatka pegaska...a tak to vyzeralo biedne s tymi stopnutymi stimulkami, zlymi hodnotami hormonov, malo vajickami...a teraz to fici ako ma :sunglasses: ty s vanes ste dalsie horuce kandidatky na pozitivne testiky a verim ze aj afrike a lusinke to tento rok vyjde a na jar zuzinke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky ja idem zajtra na UTZ a krv a strašne sa bojím. bude to 6 deň gonalu. teraz ma začalo dosť pichať naľavo, až tak do chrbta. strašne sa bojím, že to stopnú
22. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka si pis dame stretko s kocikmy :slight_smile:
uzastne uzastne uzastne uuuzastne uuuzastene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

afrika to hadam nie, nestras so stopnutim, to nie, ale urcite ze nie, ved pozri tato tema je stastena vsetko zle sa tu na uspesne tehulkovstvo obraca :wink: drzim palce na zajtra :dizzy_face:
22. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka.. neviem ci si pamatas ale este sme si pislai ked som ja isla na 1x na IUI ci boilo straaasne davno a od vtedy som ta smirovala .. a zabudla som v ktorej si teme a teraz kukam ze 4tt.. ja sa neskutocne tesim veeeelmi ani si nevies predstavit ako moc.. a ... drzim palce aby bolo vsetko ok. Nasa ninka sa naroidila 3.8. takze verim ze budeme mat o rok kamarata alebo kamaratku.. teda netovu.. super tesim sa ... a veeela zdravicka.
22. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka tak tebe zacina testovaci tyzden a verim ze tam budu pozitivnaky ako vysite s takymi blastulkama :grinning:
a wolfi zacina tyzden kedy si uvidi gulka bolbulka :dizzy_face:
rosienka bude este tento tyzden v euforii a na buduci uvidi hadam dve babulky na uzv? rosienka kedy mas vlastne uzv?
lusi zacina tento tyzden, tyzdnom dobrych sprav a aj pre afriku verim :dizzy_face:
vanesku juhuuu dalsia tehulka od tohto tyzdna na obzore :slight_smile:
no a mne zacina pochripkovy pracovny tyzden tak sa na to idem psychicky pripravit do vane :grinning:
pa baby krasny vecer a este krajsi nastavajuci tyzden :wink:
22. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi baby na buduci pondelok uz ideme do caru :slight_smile:
ale teraz uz fakt ciao pa pa
22. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi- no krasne si to zhrnula :wink: ja idem vo stvrtok este raz na krv a potom mi povedia, kedy je o dalsi tyzden UTZ so srdieckami, juj uz aby to bolo!

babulka- jeeeej, strasne pekne dakujem, to znamena, ze ti vyslo to IUI hned v novembri, ze? nieco sa mi mari, ale kedze si sla potom asi na ine temy, tak mi to vyfucalo. to je super, o rok budem mat sna i ja taketo zlate babätko ako ty :slight_smile: Velmi ma potesilo, ze si mi napisala :wink: , prajem aj ja vam vsetko najlepsie

afrika- neboj sa, mysli pozotivne, trochu pichanie a bolenie je normalne, produkujes proste ovela viac vajicok, ako normalne...bude urcite vsetko OK, uz sa to viackrat tak potvrdilo :wink:
22. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka nie.. to bolo este predtym potom sme mali 1x ivf to nevyslo a az teraz druhe.. teda ano pred rokom druhe.. hehehe

ale to je jedno.. halvne ze si tehulka a velmi sa s tebou tesim... uzivaj si to plnymi duskami...
mne ten moj zazrak uz spinka v postielke a je to to najkrajsie co ma mohlo v zivote stretnut.. prajem ti to iste.. cmuuk
22. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic kludna ako kedy .. chvilu ano potom zase nie

rosienka no supeeeeeeeeeeeeeeerrrr gratulujem, neboj pride

zuuzi no dufam, ze ho uz bude vidiet aj v plodovom vacku a bude bit aj srdiecko
22. nov 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky. tak najnovšie správy :unamused: - asi 3 folikuly 10mm, potom nejaké 7mm a plus ku tomu kopu drobných. sliznica má 7mm. dnes som pichla 6 dávku gonalu a poobede uvidím, či poslednú. nižšie s dávkou už nemám kam ísť-mám 75 jednotiek :frowning2: . uvidíme, či to stopnú. není na 6 deň gonalu a 10 deň cyklu málo tých 10 mm??? :confused:
23. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kočandy

rosienka - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som to vedela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

alicka - teraz si na rade ty, jasné ? posielam CMUK tvojim gulickam nech sa riadne zavrtavaju :grinning:

vaneska - potom si tusim na rade ty a potom afrika, lusinka a . . . . .. uz ani neviem ake je potom poradie, ale toto bude riadne dlhy vláčik. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy , dakujem, dakujem, dakujem:slight_smile: skusim sa k vam pripojit, nechodte moc rychlo aby ste mi neutiekli:slight_smile:
afrika a co sa tak kyslo varis? co je na tom vysledku zle?
23. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem alicao. zas kopa folikulov a tie dominantné sa mi zas zdajú malé. tebe nie? tích drobných je cca 20 +tie väčšie. takže ich je kopec.to nieje dobré. ale to vieš aj ty :unamused:
23. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 17 velkych na 4 den gonalu, ty mas len tri a okrem toho som mala kopec dalsich mensich nez 10mm
ja si myslim, ze ti to nestopnu, kedze mas len tri velke v krvi nebudes mat moc zvysenu hladinu, mozno trosku tak ako ja...drzim palce na tretiu ale urcite to v bude v pohode!
23. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako? ktorý deň ideš darovať krvičku a na UTZ?
23. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:

babulka- este raz dakujem, precitala som si tvoj pribeh a fotky, vyzerate ako stastna rodinka...nech vam to navzdy vydrzi :wink:

wolfi- dakujem, co myslis ze pride? ono toho pride este strasne vela :slight_smile:

romy- ze? aj ja som to akosi vedela...pekne ta nasledujeme, vsak? :wink:

afrika- ved to vyzera dobre, urcite nie na stop, to sa neboj. skôr ti mozno hormony pridaju..
23. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka kedy ideš na ďalšiu kontrolu a UTZ?
23. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afri- teraz vo stvrtok, ale asi lem krv
23. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok