Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
15. dec 2009

ozaj mala som hrozny sen, snivalo sa mi ze sme boli na sone a ze babetko malo nejaku bublinku ci co a ze mi povedali, ze to prejde ked budem jest 4 dni gulas .... no chapete ... uz mi fakt hrabe

romy01
15. dec 2009

wolfi ty si riadna provokaterka - napis mi svoj jedalny listok nech zistim kde robim chybu.
Inak co sa tyka snov - hahahaah este si uzijes blbosti co sa ti budu v hlave motat, tomu ver, ja to mavam casto teraz

wolfskinka
autor
15. dec 2009

romy jem uplne normalne vela ovocia, jogurty, menej a castejsie, vela do seba naraz nedam, cize jem len raz za den, rano zacnem a vecer okolo 22,00 skoncim ...vcera som napriklad mala na veceru cestoviny az okolo 20,00

no tak to som este nepocula, ze aby bolo babetko zdrave treba jest gulas 😀

alicao
15. dec 2009

romy, nikde nerobis chybu, to je trest nas priliz aktivnych pred tehotenstvom..je to tak vzdy u kazdeho sportovca, ved snad sa dame dokopy po porode, netrap sa tym, a som ten isty hruskovy typ ako ty, zadok, stehna...no a teraz po stimulke uz aj brucho 😀
wolfi aj mi mame harmonicke manzelstvo,muz poctivo pribera so mnou 😀 😀 😀 a veru gate nezapnem, mam prevlecenu gumicku cez dierku a vzdy to zahacknem ho gombik...nevadi🙂

wolfskinka
autor
15. dec 2009

no ja zatial mam problem zapnut len 1 rifle, ale tie druhe su mi este velke, to som nosila minuly rok a ja som cez leto zhodila 5 kil, tak teraz su mi dobre, vydrzim s nimi do 4.mesiaca urcite

romy teraz som prisla z obeda, slepacia polievocka a pizza ... zdrava strava ako hovado ... hlavne ta pizza

alicao
15. dec 2009

ja segedinsky gulas , mnam! 🙂

rosienka
15. dec 2009

😀 😀 😀 no vam tu dobre hrabe...aby babo bolo zdrave, treba jest gulas...dalsia si pretahuje gumicku cez dierku na nohaviciach... 😅 😅 😅

alic- tak ty si schvalne zacala panikarit, len aby si si mohla ist vypocut srdiecka? ty si dobra kumacka, ja musim cakat do pondelka 😒

inak som sa vsera po nete trochu informovala a zda sa, ze so Svajci nie je ziadna oficialna tehotensky knizka, ze to zavisi od lekara a väcsina neda bud nic, alebo po vysetreni nejaky kontrolny listok 😖 ☹ to ma pekne nasrrrralo 😠

...aby ste si nemysleli, ze som bohvieaka "modelka", ked som schudla 2.5kg, tak vas ubezpecim, ze predtym som pribrala 7kg a uz som mala cosi nad 66kg! takze ziadna vychrtlina 😝

alicao
15. dec 2009

rosienka, tak nejak ale psssssst 😉 !
takze ak spravne pocitam, teraz vazime narovnako🙂 sme ako stvorene na dvojicky 😀

wolfskinka
autor
15. dec 2009

no ved ak budete naberat tymto tempom tak ma zachvilu dobehnete ... xixi 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
15. dec 2009

moja mama ked ma cakala pribrala 6 kg a ked cakala segru tak 8 kil, tak dufam, ze sa nevymyknem z rodinnej tradicie a segra je v 5tom mesiaci a ma plus 2 kila

rosienka
15. dec 2009

alis- no hned si sa mi nezdala, ty simulantka 😝 😀

wolfi. tak ja dufam, ze sa vymknem z tradicie, lebo moja mamina pribrala tusim nejakych 18kg, ci kolko 😅 , to uz iny vagon by bol zo mna 😅

lusinkaj
15. dec 2009

ahojte,tak som domka unavena ako pes,spapala som polievku pockam manzela a idem spinkat 😝 😔
zajtra mam nabity program a aj vo stvrtok,lebo zajtra urcite nestihnem vsetko 🙂
darceky nakupene?ako sviatkujete? 😉

afrika
16. dec 2009

ahojte bambuľky, lusi sláva-už máte notebook 😵
ja sa mám zatiaľ oki, brucho bolieva, prsia tiež, furt mi škvŕka v bruchu 😀

wolfskinka
autor
16. dec 2009

dobre ranko

rosi ... 😀 to bolo dobre

lusi nakupene nemam ani polovicu, ani kolekciu na stromcek este nemam,ako som teraz doma lezala tak som nic nestihla

afrika no co testla si ?

romy01
16. dec 2009

ahojte - teda dnes som nemala problem vas pocitat 😀
Dnes som mala poradnu a potom som behala po socialke, po zdravotke a aj na poste som bola - no konecne mam vsetko vybavene, uz aj darcek pre mm pod stromcek mam uz len v sobotu nasim nieco a je hotovo.

Afrika ty sojka uz by si mohla testnut.

rosienka ja len dufam ze budes mat pravdu a po porode sa dame dokopy. Ja by som bola spokojna keby som pribrala tych 12 kil maximum - to by som zvladla ale kazde dalsie kilo to uz nebude ziadna sranda.

lusinkaj
16. dec 2009

ahojte..co robkate? 🙂 mi mame doma uz nove pc taze sa tesim 🙂 uz len ponainstalovat nejake veci a hotovo
kupili sme aj stôl,este stolicku nejakú pohodlnu a super 🙂

alicao
17. dec 2009

ahojte, ja si myslim, ze afrika to uz vie, ved je vyskerena ako leco 😉
lusinkaj, cakame nato kedy zacnes pichat aby sme ta mohli podporovat, tak daj vediet!🙂

afrika
17. dec 2009

pekné ránko,
alic myslíš? no nebola by som si tím istá. ale sľubujem, že zajtra alebo cez víkend testnem a dám vám vedieť výsledok.dnes som 11deň transferu, mrška nikde, prsia bolia trochu pomenej 😖 , ale to nemusí nič znamenať, bruško sa tiež trošičku ukľudnilo a už to niesú také tie klasické predmrchovské bolesti, hladná som furt....ale moc sa nepozorujem, to len tak vyzerá 😀 . bojím bojím v pondelok do heliosu, ale nejako to prežijem...

alicao
17. dec 2009

viem🙂

afrika
17. dec 2009

alic cez víkend sa dozviem aj ja, aj vy, aj manžel 😉 .

romy01
17. dec 2009

afrika sa netentuj a testuj nech mame krasny vikend vsetky.

Baby dala som sono z minuleho tyzdna do albumu. kuknite a povedzte vi je to baba ci chalan 😀

afrika
17. dec 2009

romy je to krásny obrázok 😵
baby obnovme tabuľku!!!

afrika
17. dec 2009

afrika 24r.- OPU 1.12., ET 6.12., na krvičku a UTZ 21.12.

afrika
17. dec 2009

oprava!!!
afrika 25r. - OPU 1.12., ET 6.12., na krvičku a UTZ 21.12.

romy01
17. dec 2009

romy 33r, OPU 30.9, ET - 3.10, prvy testik - 15.10 // krvička a utz 19.10 , vysledok //

afrika
17. dec 2009

afrika 25r. - OPU 1.12., ET 6.12., na krvičku a UTZ 21.12
romy 33r, OPU 30.9, ET - 3.10, prvy testik - 15.10 // krvička a utz 19.10 , vysledok //

alicao
17. dec 2009

romy podla mna je to chlapcek🙂
Alicao 31r. OPU 12.11, ET- 17.11 - testik 21.11 //

afrika
17. dec 2009

afrika 25r. - OPU 1.12., ET 6.12., na krvičku a UTZ 21.12
romy 33r, OPU 30.9, ET - 3.10, prvy testik - 15.10 // krvička a utz 19.10 , vysledok //
Alicao 31r. OPU 12.11, ET- 17.11 - testik 21.11 //

romy01
17. dec 2009

alic aj ja si myslim 😀

wolfskinka
autor
17. dec 2009

dobre ranko ....

wolfi 34r., OPU 3.11. ET 6.11. bez PK, test // 16.11., 18.11. pozitivna krvicka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre