Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
22. dec 2009

veď práve toho sa aj ja bojím. ale možno išli na nákupy s mužíkom 😵 a my sa zbytočne strachujeme

wolfskinka
autor
22. dec 2009

no ved ale na sms mohla odpisat opica skorica

wolfskinka
autor
22. dec 2009

akurat mi pisala alicka, vsetko ok ... ostatne napise sama

afrika
22. dec 2009

mám strach z toho zajtrajška keď viem, že bambuliatko tam určite je. som zvedavá koľko zas odsajú. dúfam, že už posledný krát 😖

wolfskinka
autor
22. dec 2009

afrika neboj, pre bambuliatko vydrzis vsetko ... porod bude horsi ... drzim palce tfuj tfuj tfuj

alicao
22. dec 2009

Ahojte kocky
Wolfinka, ja a natahovat vas? Kdezeeeeeeee 😀
Nevedela som pisat sms, lebo som mala zamrznuty mobil ci co, az doma zacal fungovat, musela som vybrat baterku a posuchat ju..mam taky stary, chuda, doziva
u nas je vsetko ok, gatova povedala, ze su ukazkove ako z knizky, maju vsetko co maju mat, dokonca nam jedno ukazalo aj tvaricku aj oci aj nos, teda ja som to nevidela ale ona ano, ze tu je chrbtica..ja ze..aha..ale nevidela som nic 😀 ze vraj jedno je urcite baba lebo sa rada ukazuje 😀 to druhe sa trosku skrivalo ale su priblizne rovnako velke, maju 1.5 cm. Som sa smiala ked ukazala na ich hlavicku, ze toto je hlavicka, zatial je duta ale coskoro sa vyplni 😀 😀 😀 tak snad ma pravdu a nozaj sa vyplni 😀 😀
Fotku by som aj dala, keby som vedela vybrat baterky z nabijacky, ak sa mi to podari tak odfotim..

zuzka, vy mate nejaky inu stimulku to ti neviem poradit ale ved doktori by ti mali vsetko polopatiskicky vysvetlit
a co sa tyka pocitania uspesnosti tak tiez neviem o com hovoris 😀 , takymi vecami som sa nezaoberala

Afrika ty co prosim ta zase riesis??? 😀 aky kto mal gestacny vacok...jaaaaaaj ha...ty si pripad 😀 Hlavne ze je tam!!!! A hlavne ho nutop v tolkej vode, urcite je to neprijemne, ale zase kym nic horsie, tak to zvladnes..ten to si najviac vytrpi tak bude o to stastnejsi, takze ty budes super extra special stastna 😀

afrika
22. dec 2009

alic som rada, že to je oki. už som sa začala báť, keď si nepísala. baby ja som taká šťastná a tak sa zajtra zas bojím... furt pozerám na obrázok z UTZ

pegasko
22. dec 2009

ahojte
alic mam pravdu,ze bude parik haaaaaaaaaa? 😀
afrika hlavne ze je tam,mozno ked vyrastie bude z neho/nej druha moravcova 😀
inak vsetky moooooooooooc pozdravujem,klasika robota ma vola 😝

afrika
22. dec 2009

pegasko a ty si nejakáá áá vtipná, nezdá sa ti??? 😀 že moravcová.
veď aj sestrička sa ma pítala, či sa mi ten odber tekutiny tak páči a ja som jej povedala, že to bambuliatko si zo mňa robí bazén tak sa chichotala 😀

alicao
22. dec 2009

pegasko, no asi mas pravdu, uvidime o par mesiacov🙂 drzkaj sa aj ty nech prezijete vianoce bez pochmurnych myslienok a nech vam novy rok priniesie male vonave stasticko, alebo dve🙂
Afrika alebo to bude mala morska panna🙂

wolfskinka
autor
22. dec 2009

alic pekne fotky a kedy sa ides nahlasit k svojmu gyndosovi ? kedy ides pre knizku ?

alicao
22. dec 2009

wolfinka, uz som zahlasila pred dvoma tyzdnami a idem prvy krat 29.12 , ty ides o den skor, ze?

lusinkaj
22. dec 2009

ahojte,tak dnes som si uz dala aj prvu chili papricku 😉 jedla som gulasovu pol.tak som medzi to si primiesala 😀

romy01
23. dec 2009

afrika super aj nesuper

ja som bola na prvom utz na 16 DC a vtedy sa to este nedalo zmerat - bolo len vidiet akoze naznak plodoveho vacku. O tyzden nato bolo vidiet plodovy vak a ten mal 2cm a v nom len taku malu gulicku ale tu mi nemerali. Az na 7tt plus 2 dni mi krpca zmerali a mal 11,3 mm

afrika
23. dec 2009

ahojte bambuľky, mám dobrú správu-dnes som sa u dokiho otočila na opätku 😀 . urobil mi sono cez bruško a voda z pod prs sa asi presťahovala ku vaječníkom. je jej tam dosť, ale keďže nemám žiadne veľké ťažkosti s bolesťami a pod., tak ma dnes ušetril odsávania. dal mi ďalšie injekcie na doma a budúci týždeň na kontrolu v utorok. myslím, že bambuliatko začína so mnou spolupracovať 😵 bola som prešťastná. malého cez bruško nevidel, ale že to je úplne v poriadku. vaginálny mi dnes nerobil. doki sa smial, že mi dal vianočný darček keďže neodsávame.

lusinkaj
23. dec 2009

Odfukni snehovu vlocku z dlane a praj si nieco nevidane.
Ved dnes je ten kuzelny cas ked stastie a pohoda vladne v nas.
Krasne Vianoce a Štastny Novy Rok... 🙂
Prajem vam vela darcekov a nech sa nam uz vsetkym splni nas najkrajsi sen 🙂 😵

romy01
24. dec 2009

ahojte

Všetkým želám veselé a šťastné vianoce, nech sa každej splnia jej najtajnejšie želania a túžby.

afrika uý bude len a len dobre, uvidíš. 😀 😀 😀

lusinkaj, myslím ze si na rade tak pre teba
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
24. dec 2009

Ahojte baby,

všetkým prajem šťastné a veselé Vianoce plné pohody, lásky, porozumenia. Tehulkám prajem krásne tehuľkovanie, snažilkám nech sa im čím skôr splní ich sen a zaradia sa mediz nás tehuľky a maminám nech sú ich detičky zdravučké.

a pre všetky snažilky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Wolfi

lusinkaj
24. dec 2009

ahojte,tak Krasne Vianoce este raz prajem 🙂
romy dakujem ti velmi pekne... 🙂 urcite to budem potrebovat od januara 😉 wolfi aj tebe 😵

zuuuzana7
24. dec 2009

ahojte moje septembrovky
aj ja vam chcem zalezat krasne vianoce v kruhu vasich najblizsich, a samorejme zo srdca zelam nam vsetkym krasne krasne zdrave miminka.
zuz

lusinkaj
25. dec 2009

ahojte,ako travite sviatky? 🙂 ja tak nudne trosku,manzel mal vcera aj dnes nocnu taze tak...az zajtra pojdeme k svokrovcom a mojim rodicom odniest darceky...dnes mi pride krsniatku ku mne uz sa nevie dockat darceka a ostane aj u nas dnes spinkat 🙂
co ste dostali baby?ale ved aj tak niektore ste uz davnejsie dostali najkrajsi darcek ktorí nosite pod srdieckom... 😵
dufam,ze aj ja taky dostanem uz coskoro 🙂 a ostatne baby sa pridaju 🙂

romy01
26. dec 2009

😎 ahoj lusinkaj, to je blve ked mm musi pracovat, ale zas co narovis? My sme boli vcera u nasich dat darceky a bol tam aj synovec, tak sme to odbili tym. Dnes sa chystame trosku vonku lebo len kysneme spolocne s mm do tandemu 😀 😀 😀 Inak ja som mm tento rok zakazala sa prilis rozhadzovat, kedze sa chystam na januarove vypredaje ale potesila ma fit lopta na ktorej si uz pekne hopkam - ale len opatrne , neviem ci sa to krpcovi paci alebo nie. No a este nejake drobnosti, ale najviac sa mi pacilo ako mi hladkal brusko a pustal malemu rozpravky - teda to bude najrozmaznanejsie dieta pod slnkom 😀 Lusinka ako si na tom s liekmi? ty uz coskoro zacnes, ze ?

lusinkaj
26. dec 2009

ahoj romy,tak to je uzasny manzel...ale urcite sa tak bude spravat aj moj kedze uz velmi chceme babo 🙂 uz sa nato tesim,len dufam ze sa podari...
tak veru co narobime,treba pracovat,peniazky treba...no a tie vypredaje sem-tam zvyknem aj ja popozerat 🙂
ja mam od vcera krsniatko na navsteve,nic som sa nevyspala len som davala pozor ci je ok 😀
mi dnes ideme k svokre a potom k nasim odnesieme ho domov poobede

romy01
26. dec 2009

lusinkaj, urcite sa to podari, neboj, kazda raz bude mama ak chce, ved nato sme tu, no nie ? A ono s tymi rozpravkami to je super - mame vsetky od aladina cez pysnu princeznu a podobne az po vcielku maju a krtka - len ten krtko sa nea pozerat - to je fakt len pre tie najmensie deti - tam su len take slova ze " jeeeeee, juchuuuuu a hele " no sranda.

wolfskinka
autor
26. dec 2009

lusi romy ma pravdu, teraz uz len musis vydrzat cely ten cirkus a zachvilku bude z teba tehulka jedna radost 😵 😵 😵

lusinkaj
26. dec 2009

baby dakujem vam..bodaj by ste mali pravdu 🙂
wolfi ty sa pamätas este si nebola tehu...a ja som si kychla nato ze si tehu...a ty si vravela ze lusi ja este niesom a ja ale si..a pozri moje kychnutie sa potvrdilo 😀 🙂 to len tak ma napadlo 🙂
dobru nocku 😔

rosienka
27. dec 2009

dufam, ze ste mali pekne Vianoce a do noveho roku 2010 prajem vsetkym zostavajucim snazilkam vela stastia, aby sa dockali vytuzeneho tehu a nam tehulkam bezproblemove tehulkovanie ,aby sme sa dockali vytuzenych babätiek a o rok vsetky veselo kocikovali 😵 😵 😵

pre snazilky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

baby, ideme zajtra na tu "lyzovacku", tak ta vratim au o rok 😉

lusinkaj
27. dec 2009

ahojte,ako travite sviatky?mi sme boli na navsteve bolo super...ale museli sme ist pomaly uz domov... 🙂
rosi,tak ti prajem krasny novy rok 🙂 neze sa ti nieco stane alebo babätku...pomaly lyzuj... 🙂 davaj pozor 😉
a vy ostatne baby co robite?

wolfskinka
autor
27. dec 2009

ahojte

lusi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

katti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuuzi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

my tiez len tak navstevovo, bola som u tety, nakupit a tak sme sa motali, doma cosi porobit, no ako cez sviatky, vcera sme boli vecer na navsteve u znamych, klasika vianoce

baby zajtra idem na prvu poradnu a bojim bojim, aby bolo vsetko ok s gulkom, o 7,00 idem na krv a potom hned na sono ... drzte mi palceky, to bdue zase noc, celu noc sa budem strachovat

lusinkaj
27. dec 2009

wolfi,dakujem za tttt 🙂
nebojaj zajtra myslime na teba... 🙂 mne je tak zle ze to je nenormalne,ja uz nic nejem zase som sa prezrala 😝 nemozem spat,uz od 8 som si isla lahnut ze ma to prejde v spanku a uz je po 10 a ja nespim,vzala som tab.a musela som si zapnut pc lebo sa neda lezat...musim predychat a tak pojdem spat ☹ 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre