Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
25. jan 2010

wolfi jasne,ale vsetko to robi to ze som vkuse doma...a vies len nad tym rozmyslam... 😉 ale ja verim a bude dobre a basta 😵

pegasko
25. jan 2010

ahojte,tak ako tehulky?papate a priberate?
lusi urcite by si chcela uz testovat,ze?no ani ocikany papierik neukaze vzdy pravdu... 😎
teraz neviem ci vaneska alebo rosienka rano testovali a nic,isli na krv a hcg ako hrom 😀

lusinkaj
25. jan 2010

pegasko,ano stym ratam...preto ani velmi nechcem testovat,stresovat sa...ani nemam ani jeden test kupeny priznam sa...taze uvidim aj tak hcg je najistesjie 🙂

wolfskinka
autor
25. jan 2010

pegasko ja papam a nepriberam .... 😀 😀 😀 som minus 2 kila a brucho ziadne

lusinkaj
25. jan 2010

wolfi to nevadi..hlavne ze je babo v poriadku....

wolfskinka
autor
25. jan 2010

no ved hej, ale predsa len uz som zacala druhu polovicu 4teho mesiaca a nic neni vidiet

lusinkaj
25. jan 2010

uvidis wolfi to potom naraz za tie mesiace sa ti nafukne brusko... 🙂

wolfskinka
autor
25. jan 2010

no ved uvidime, aspon usetrim na veciach ... xixi

lusinkaj
25. jan 2010

no presne tak... 🙂 wolfi musis ist na amnioc.alebo chces ist?

pegasko
25. jan 2010

wolfi a co ti nechuti,ci co,ved negrckas ako alicka 🙂
...a pani dr.ti nic nevravela? bombulko musi z niecoho rast... 😉

wolfskinka
autor
25. jan 2010

lusi vzhladom na to ze mam 35 rokov, 2 potraty a epilepsiu a som stale na liekoch, vsetci doktori co som sa s nimi bavila nezavisle, vsetci boli jednoznacne za amnio, tak neni nad cim spekulovat

lusinkaj
25. jan 2010

aha jasne wolfi tak radsej ano...nech si ubezpecena ze je ok babo 😉

wolfskinka
autor
25. jan 2010

no ved presne

romy01
25. jan 2010

ahojky

ja som bola dnes na danovom pre papiere a tak som vymrzla ze ma az hlava rozbolela, Teda rano ked isiel mm do prace tu bolo -18 - no fakt super mraz. Pojdem si teda lahnut, nech ma ta hlava prejde.

Lusinka ja som nemala odvahu, robila som si test az na tusim 12ty den po ET a to ta druha ciarka sa zjavila oneskorene a fest slabulinka.Skoro som test vyhodila do kosa ako negativny. No a testovala som tri dni za sebou a ta ciarka nebola o nic moc silnejsia a pritom som mala v krvi hooodne vysoke hcg. az 1408.

katy to prejde neboj. Aj mne byvalo zle a pritom som negrckala, to by uz malo coskoro uplne prestat.

rosienka, tak idete dovolenkovat ? SUper, pekne si to uzi.

vanesska
25. jan 2010

caute kocky,

precitala som si a kukam... lusi zacinaju testikove nervaky... 😀
no ja som testikovala prvykrat na 7. den po ET a mala som aj PK tak ako ty...
s tym ze mne vkladali 2 embryjka ale to jedno sa asi od zaciatku nechytilo lebo aj hcg co mi brali z krvi som mala okolo 460 a to bolo tak akurat v norme pre 1 babo...
no a ten 7.den po ET uz tam bola slabulinka ciarocka najprv som ju ani nevidela ale potom som testik zobrala k oknu a tam ju bolo vidiet ale keby som to strcila mm pod nos tak si to urcite nevsimne... 😅
a potom som robila este 2 tesiky vzdy obden takze na 9. a na 11. den a to uz ciarka bola vzdy silnejsia... 😉
tak este musis trosku pockat...
a inak ani ja som nemala ziadne bolesti to zacalo az tak nejako neskor tusim take predmrchovske bolesti a pichanie... tak neboj a nestresuj sa... 😉

pegasko... to rosienka bola ten pripad ze negativny test a hcg z krvi jak hrom!
to je sila ze az tak sa mozu testiky pomylit!

inak moje priberanie sa tak celkom zastavilo uz par dni som nepribrala takmer nic...
a konecne ma uz presiel ten priserny hlad... sa fakt tesim... lebo to bolo hrozne stavy...
a brusko tiez nemam nejake velke rano skoro nic a poobede ku veceru sa uz celkom zagulatuje...
ale to asi fakt pride prelom tak okolo 4 mesiaca...

inak ani som sa vam nepochvalila v piatok sme boli na utz tak doki zavolal aj mm dnu tak uz sme kukali cez brusko drobcek pekne vyrastol ma takmer 4cm... a to este predchvilou bol taky maly cervicek... ani sa mi to nechcelo verit ze uz sme videli malinkeho cloviecika...
tak nam poukazoval vsetko rucky nozky hlavku brusko premeral to sijove prejasnenie vraj je super tak sme sa tesili... dostali sme aj fotecku tak uz to sem musim naozaj vlozit...
a inak idem od buduceho tyzdna na PN doki to povazuje za nevyhnutne tak to nebudem silit...

lusinkaj
25. jan 2010

vaneska tak uz ma pomaly utesujete...musim byt kludna nema to vyznam...aj ja tak testnema az okolo 8 dna...
a ty si po et isla hned do prace?ci bola si domka?alebo ako?

vanesska
25. jan 2010

lusi... ten stres je prirodzeny... ja sa stresujem aj na kazdu dalsiu poradnu ci je drobcek v poriadku hm... sa uz budeme stresovat asi furt... 😝
ale samoska tak v ramci normy treba verit ze bude vsetko ok...
ja som isla na PN par dni pred OPU a bola som doma este asi tyzden po ET celkovo som bola doma tusim 3 tyzdne...
inak na ten 8.dnik by si uz mohla nieco vidiet na tom testiku... a kedy ti to vychadza v piatok? budem drzat palce! 😵

romy01
25. jan 2010

vaneska super, ze je to zazitok pre mm ? Ten moj bol z toho uplne paf

lusinkaj
25. jan 2010

tak ja som bola na et teraz v piatok tak ako sa pocita uz aj ten den mam ratat..ak ano tak no zeby uz ten tyzden som testla? 😕 😅

vanesska
25. jan 2010

romy... no mm bol taky trochu vystresovany tak ani neviem ci si to tak uzil... 😅
okrem toho bol na utz prvykrat co sa babatka tyka takze hoci nam doki hovoril na co sa pozerame ale asi kym sa v tych ciernobielych machulkach zorientoval na co sa vlastne pozera tak uz sme pomaly aj koncili... 😅
ja som bola z toho asi viacej paf ako on ked som videla ako nam krpcek narastol...
no vsak nabuduce pojde znova tak snad si to uz viacej uzije...
a tvoj muzik chodi poctivo na kazdy utz s tebou?

lusi... myslim ze den ET sa nepocita az ten nasledujuci.
takze aj ratam 8.den ti vychadza v sobotu! takze uz by si mohla skusit aj tento vikend... 😉

lusinkaj
25. jan 2010

fiha tak to neviem no..uvidim ci sa ohodlam.... 😉

wolfskinka
autor
25. jan 2010

romy este tyzden a uz ma polovicu z sebou

vaneska tebe to tiez ubieha, ze 12tt 😵

lusinkaj
26. jan 2010

ahojte baby,co robkate dnes?

romy01
26. jan 2010

ahojky

vaneska , moj mm nechodi na kazdy utz - ale na ten v 12tt som ho vzala a teda u nas to bolo naopak.. On drobca hned zbadal a hrkutal si s doktorkou ze ako sa tam prevaluje a plava si tam a az po nejakom case ked som vyhrkla ze ja ho nevidim, tak mi ho ukazali. No a moj mm bol z toho taky nadseny, furt sa cosi vypytoval doktorky, ze som uplne zabudla, ze co som sa chcela ja opytat. No ale nechala som to tak. Ja som si to potom riadne uzila doma na dvdcku - mame asi minutovy zostrih toho najlepsieho, tak sa z toho vytesujem,. Myslim ze az od toho utz si moj mm zacal ( ako aj ja ) uvedomovat, ze cakame babo a ze je to reality a myslim ze na toho drobca nebude ziarlit 😀 😀 😀

Inak baby musim sa pochvalit - dnes konecne po dlhom case varim - dlho sa mi nechcelo tak skusam urobit hrachovu kasu - to som robila len raz ako som vydata a dostala som na nu chut. 🙂

wolfskinka
autor
26. jan 2010

lusi ja idem dospavat celu noc som nespala, bola som v robote zaniest papiere na danove priznanie

lusinkaj
26. jan 2010

wolfi ta coze si nespala v noci...ja teraz som chcela poobede ale ta stale treba na wc,pritom ani nepijem vela... 😝

alicao
26. jan 2010

lusi, uz sa ti to krati...myslim na teba aj ked sem moc nepisem lebo bleeeeeeee, tak nech aj coskoro bleeeeeeeeee, aspon trosku nech sa necitim sama 😀 .tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!

lusinkaj
26. jan 2010

alicka dakujem... 🙂 jooj uz mam nervaky ale ta snazim sa to krotit 😀
uz by som aj testla...ale este skoro

wolfskinka
autor
26. jan 2010

lusi ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt, este je skoro na testovanie

lusinkaj
26. jan 2010

jasneeeeeeeeeeee ja viem,musim si este pockat....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre