• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
ahojte baby nejak nestiham ani docitat vas ... :confounded:

lusi, ale na teba myslim kazdy den ako sa ti dari a drzim silno, presilno palce :dizzy_face:
26. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka dakujem :slight_smile: si zlata...ja sa uz nevies dockat testovania...
26. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mi dopisal ten doktor z toho olomouca, tak je nahrada amniocentezy a robi sa to presne v 12tt, a nie je to riziko pre babetko, takze uz som po termine tak idem na amnio, volala som do heliku s dr. gatovou a ona mi tiez povedala, ze sa nemam bat , ze aj ona bola na amniocenteze, ze pokial je babetko zdrave nemalo by sa nic stat
26. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,wolfi super tak neboj bude vsetko dobre.... :dizzy_face:
27. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte som bola teraz u doktora , som zacala spinit, tak som rychlo utekala, vsetko ok, ze len nejaka prasknuta cievka, babetko je v poriadku a asi to bude na 90 percent chlapec ... drzte palce aby mi to preslo
27. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi no to je dobre ze si isla,najlepsie hned ist :slight_smile: drz sa...drzime prsty
27. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak hlasim preslo to poctivo som doteraz lezala, alicka mi pisala ze jedno babo bude tiez asi chlapcek :grinning: sami chalani
27. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:

wolfi, ach chudiatko, zase stres, posielam kopu energie ...
jejda chlapciatko krasne :slight_smile:
cize amnio ostava v ten 19tt ze? strasne drzim palce :dizzy_face: uz mas aj presny datum?

rosienka krasnu dovolenku zelam :slight_smile: a pozdravuj odo mna nas rodny kraj :dizzy_face:

alicka ako? dufam, ze tvoje nevolnosti kazdym dnom ustavaju :confused:

vaneska krasne tak ste mali s drahym nadherny zazitok :slight_smile:

lusi, nasa dalsia tehulka :wink: ako sa citis? drzim kazdy den palcisko a myslenim bludim pocas dna stale k tebe :slight_smile:
takze talko myslenicka to musi byt tutovka :slight_smile:

romy, ved ty uz mas polcas skoro za sebou krasa :slight_smile: este nedavno si stimulovala :sweat_smile:, ten cas fakt leti :dizzy_face:

no veru afrika, a mozno nas aj obcas precita! tak ju velmi pozdravujem :slight_smile:

pegasko, vam sa uz tiez blizi stimulka ved za par dni mame uz februar? kedy presne zacinate?

katty ahoj

ja som bola vcera na akupunkture a lekarka bola v podstate spokojna, ze mam drahy pekne otvorene a potom som prespala dvanast hodin ako sipova ruzenka som sa bozk draheho po tolkych hodinach prebudila :grinning:
a sranda bola, ze som mi hovori lekarka vyplazte jazyk, tak som jej ho vyplazila a ona tak zajtra by ste mali menstruaciu dostat a dnes uz pekne citim ze ju aj idem dostat ... zaujimave ze ... ?
27. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzi nemam datum este 8.2. idem na poradnu a 10.2. idem na genetiku a tam mi pvoedia kedy odber
27. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super wolfi, len krasne oddychuj :slight_smile:
jej baby, alicka, teda fakt nejako zacinate s chlapma :wink: no nist ja to zavrsim dievcatkom :dizzy_face:
27. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak to uz coskoro, prajem ti aby si si uz tvoje tehulkovstvo mohla pekne vychtnavat, tak ale urcite coskoro budes :dizzy_face:
27. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahooooj,zlata si ze na nas myslis :slight_smile: ja by som uz ja testla...ale jooj :slight_smile:
wolfi ty len pekne odychuj...aj ked viem ze sa to neda stale :slight_smile:
zuzi tak mi zavrsime dievcatkami :slight_smile: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, este pockaj hadam :sweat_smile: este je "len" piaty den ak nepocitam den et ...
ale su tu sice baby (ze alicka) co uz mali ducha na teste :wink:
uz mas testy nakupene?

ano lusi my to zavrsime dievcatkami :dizzy_face:
27. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi praveze nemam ani jeden test kupeny...
a ja len tak lebo som pozrela jeden album baby co chodi do toho centra kde ja a tiez dr.jej vlozil jedneho bobceka a robila test na 5 den. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ma dievcatko :slight_smile:
aj mi budeme mat :dizzy_face: :grinning:
27. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi tak zajtra na testikovy nakup :grinning: a cez vikend sa uz bedeme z tvojho testika tesit :slight_smile:

idem este obkukat facebook a sup pozerat gejsu na markize :wink:

dobru nocku
27. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,aj ja čumim na facebooku... :slight_smile:
jooj asi testnem cez vikend...ale to bude trpnutie :slight_smile:
27. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha facebook je super ze? :grinning: ach my online zavislaci, no ved aj na facebook zabudneme ked pridu nase babetka :grinning:
27. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak..nech to uz jeeeee,lebo ja som vkuse na nete :slight_smile:
27. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzi len aby, ja som bola presvedcena o dievcatku a kukaj bum dievcatko s pipikom :grinning:
27. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi na 100% je to ak porodis,aj na poslednu chvilu sa dr.moze pomylit taze vtedy je to najaktualnejsie :slight_smile:
27. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u mna bude na 100 po amniocenteze
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale videli sme pipika takze nie co riesit
27. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko...zas som celu noc buntosila az doteraz takze som doteraz surfovala a idem spat len co toto dopisem.. :pensive:
ako wolfi prezradila , boli sme dnes..teda sorry, vcera na NT screeningu a vsetky hodnoty su ako maju byt, takze vyzeraju byt ok, jendo ma 7 cm a jedno je o milimeter mensie. Doktor hovoril, ze sa mu zda, ze u jedneho zazrel pipika, ale ze je to velmi skoro takze to mame brat s rezervou, druhe sa tazko skumalo, lebo bolo pod nim a este navyse kolmo..
hlavne ze su ok
Zuzka, nevolnosti mam stale, furt, nonstop, aj vonku ked ideme tak sem tam musim zastat a rozdychat to lebo by som hodila tycku, aj teraz rozmyslam ze asi sa idem porozpravat s misou...teke krpate a robia si so mnou co chcu....
lusi...ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!
zuzka a ty hned po nej, jansne?
ostane tehulky, nech vsetko ide tak ako ma a nech tu niekto ma aj dievcatko prosim pekne:slight_smile:!
28. jan 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic uz si rozmyslala nad chlapcenskym menom ?
28. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,alicka moja zlata chod pekne spinkat...ty sa rozpravas s misou za nas vsetke :wink: :unamused:
wolfi,ahoooj... :slight_smile:
28. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi to co je za otazka? kolko ma uz poznas? ved sme sa o tom rozpravali uz rok a pol...skus porozmyslat..dievcatko Alicka a chlapec .....hm??? Si...si...simonko predsa
no ked budu dvaja chlapci tak neviem
lusi no vidim a nechapem, tak sa prosim ta pripoj:slight_smile:
28. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka ja by som aj rada ale ta vidis este nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby co dnes varite na obed?
28. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi tak to netusim, asi si urobim len pecene zemiaky a rybie prsty
28. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
šimkono alebo simonko ?

dufam, ze to druhe bude dievcatko aby si mala alicku

lusi ides cez vikend testovat ?

my mame plnenu papriku
28. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja len taku rychlovku spagety... :slight_smile: wolfi asi az v pondelok na 10 den,skor sa neoplati si myslim... :wink:
28. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusi dobre ja som mala na 10 den bez PK //

mne vcera mama uvarila plnenu papriku, lebo som poctivo lezala, tak dnes prihrejem a na zajtra neviem co
28. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok