Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
5. máj 2010

romy tak si natom ako ja s tou fyzickou, ja fucim aj ked si obuvam ponozky 😀
wolfi ja somj brala zinat pred mesiacom a pol...ved aj na letaku je napisane, ze sa moze aj pocas tehu, nestresuj...zinat ucinkuje len tam kde je infekcia..matejovi by uskodilo viac keby sa ta infekcia rozsirila a bakteria sa dostala az k nemu tak kludne to uzivaj

alicao
5. máj 2010

wolfi,k tej glukoze..hm...je to moc zle? co sa robi na takej diabetologiu? drzim palce nech ti to daju doporiadku!!!

lusinkaj
5. máj 2010

ahojte 😉
bola som dnes na hematologii na kontrolu tak vsetko je v poriadku len mi železo predpisala kedze mam dvoch drobcov a to treba vela toho.... 😉

alicao
5. máj 2010

lusi to ti pomoze aj na kakanicu🙂 zelezo zapeka, teda mne to moc nepomaha ale ja beriem extremne davky magnezka

lusinkaj
5. máj 2010

no citala som ali,v letaku ze sposobuje zapchy a hnacky tak dufam,ze hnacky to nebudu 😒 😀

wolfskinka
autor
5. máj 2010

takze som volala s kamoskou doktorkou, povedala, ze preventivne sa zinat neuziva, zajtra idem na kontrolu krvi a podla vysledkov sa uvidi, ci ho budem uzivat alebo nie .... ta kamoska to konzultovala s gynekologickou,a obidve sa zhodli ze zinat sa v tehu uziva nie na zaklade vysledkov krvi, ale iba ak je zapal a vie sa kde je a co ho sposobuje a nie na zaklade krvi ze zavola sestricka a da recept a dr. si ma ani nepozrel a ani netusi kde ten zapal je a co ho sposobuje ... co podla mna cely zapal bol ten bolavy zub minuly tyzden, mala som tam hnisavy vacok a zub mam rozvrtany a liecivu vlozku a uz davno neboli ....

chcela som u neho zostat do porodu ved to mam predpaltene 250 euro nadstandard,ale kaslem na to, uz k nej pojdem teraz s vysledkami, zoberie ma, uz to mam vybavene, tak zajtra krv, vysledky budu asi v piatok, buduci tyzden v piatok mam poradnu a po poradni mu dam odhlasku a ziadanku aby mi dal kartu ... a v pondelok idem na diabetologiu, ale doktorka povedala, vraj to su len minimalne zvysene hodnoty, ze sa nemusim bat ... ze cukor pred glukozou bol ok, ze maximalne mozem dopadnut s nejakou dietou

alic co sa robi na diabetologii ti poviem v pondelok ked to absolvujem , mam ist na 8,00 na lacno a mam si so sebou zobrat jedlo

alicao
5. máj 2010

wolfi, ja som si nevedela, ze ti ho dal len tak, len podla vysledkov z krvi...ja som ho brala koli chorobe, co sme mali aj aj aj drahy, liecila som sa sama dva tyzdne s homeopatikami a nic a az zinat zabral ...tak potom nic...no sak mu vynadaj nabuduce ked sa takto sprava, ved papulku mas...

wolfskinka
autor
5. máj 2010

alic mne ho dal preventivne, ja nemam ziadne zapaly ani vytoky, no zistila som ze musim u neho zostat do konca maja, lebo mam u neho PN a tu koncim az koncom maja, lebo od juna nastupujem na matersku

wolfskinka
autor
6. máj 2010

ahojte, dobre rano, ja nasrata uz do rana .... bola som na krvi, ta protivna sestricka po mne vybehla pred celou cakarnou, ze si mam dat navleky a nebehat jej tam, ma skoro slak trafil, tak sa chova k tehotnej v 8mom mesiaci, ked si potrebujem dat navleky tak si k tomu musim sadnut a len som vosla uz ma okrikla

vysledky mi nechcela dat, tak som ich pytala od druhej sestricky ta mi ich pozrela a povedala, ze tie hodnoty mam zvysene od zaciatku tehotenstva, tak nechapem preco to riesi teraz, ked to doteraz neriesil,

tak som potom tej hlupej sestricke povedala, ze si pridem po vysledky, lebo ich potrebujem na neurologiu a ona pred celou cakarnou naco idem na neurologiu, ked ma tam dr. neposlal, ze co to vymyslam, tak som jej povedala, ze kvoli epilepsii a uz sklapla, dolezitejsia ako dr., keby si pozrela kartu tak ma na vrchu napisanu poznamku EPILEPSIA ....

rosienka
6. máj 2010

ahojte baby 🙂

wolfi- to teda s pekne sprostou jeblinou mas docinenia, teda mne by stacilo, uz nie som zvyknuta, aby sa zdravotny, ci iny personal takto ku mne spraval. nabuduce sa nedaj a pekne jej vypapuluj, co si to vôbec k tebe dovoluje??? a ten lekar ma tiez cudne "maniere" predpisovat tehotnej preventivne ATB 😖 😲 ...nuz, moja dôvera by bola asi niekde na bode 0... snad mas napriek tomu vysledky v norme a robia len zbytocne bububu.

alic- tak predsa parik, hehe, dam na to krk 😅 mne "zatial" nic neopucha, ale nebudem to tu prilis vypisovat, lebo just to zacne 😝

ja na mam zas nieco totalne speci, co som este u ziadnej necitala. mna dost velmi bolia svaly panvove dna, ako keby ste mali prisernu svalovicu tam zospodu 😀 Pôrodna asistentka mi to povedala, ze to je ono a ze je to zo zatazujucej vahy. Normalne mam problem aj chodit a najmä sa otacat v posteli, vtedy to najviac citim, ked sa zapieram jednou nohou, aby som sa otocila. A o vstavani ani nehovoriac, normalna kalika 😀 Ale zas na druhej strane treba tieto svaly posilovat...len sa mi moc nechce 😝

katy- ahoj, ze sa aj ukazes 😉 ja tiez este nemam bohvieaku vybavicku, stale si vravim, ze casu dost, ze sa to pomaly nazbiera

alic, lusi- ozaj, kde vam zmizli fotky?? 😲

wolfskinka
autor
6. máj 2010

rosienka IP

wolfskinka
autor
6. máj 2010

rosienak fotky im dal prec admin, lebo tam nemali svoje fotky ale alic tam mala zamok a lusi uz ani neviem co

lusinkaj
7. máj 2010

ahojte
rosi mne tu uz vies kolko krat zmizla foto,neviem preco ked mam jasne fotku seba...nic tam nieje ....nechapem preco stale mi vymazu 😅

wolfskinka
autor
7. máj 2010

lusi ja natusim, napis adminovi co im vadi na fotke

lusinkaj
7. máj 2010

wolfi uz som chcela,ale potom som sa nato vykaslala...vies kolko krat uz mi zmazali?nebavi ma stale davat ....

alicao
7. máj 2010

babulky,ja smutmy zamepan, krcok sa mi skratil i 1.6cm. uz mam len 2cm, o tyzden kontrola a ak sa skrati, tak nemocka az do porodu ☹ ach jo

wolfskinka
autor
7. máj 2010

alic ☹ no vidis a mne ho ani nekontrolovala na poslednej poradni ... neboj vydrzi 😉

wolfskinka
autor
7. máj 2010

ja si dam krcok pozriet zajtra v heliku, len na poslednej poradni mi ho nepozrel .... a dufam, ze sa moc neskratil a ze bude drzat

wolfskinka
autor
7. máj 2010

mam to ja nabite .... zajtra sono v heliku, v pondelok diabetologia, v piatok poradna, v pondelok zubarka .... no cely tyzden sami doktori ... ale ked to musi byt tak sa obetujem

lusinkaj
7. máj 2010

alicka tak snad sa neskrati...a nebudes musiet ist ja sa tiez obavam,nechcem ist do nemocky az pred porodom...
a z coho sa vlastne krcok skracuje,co to zapricinuje???

wolfskinka
autor
7. máj 2010

alic musis to brat tak ako to je a vydrzat, ak bude treba ist do nemocky, nic sa neda robit ... ale dufam, ze sa to skracovanie zastavi a zostanes doma az do toho 35tt

alicao
7. máj 2010

wolfi sak beriem,len uz mam tych problemov naozaj dost
lusi, ved minule si sa ma nato pytala,som ti to vysvetlovala.....vaha babuliek alebo kontrakcie, kt. necisis

wolfskinka
autor
7. máj 2010

a ked ta do enmocky, kde pojdes lezat do ziliny alebo do martina ?

alicao
7. máj 2010

hlavne musim lezat na bokoch, v ziadnom polosede a to je pre mna aj deti doslova tyranie

alicao
7. máj 2010

chcela by som do martina, len neviem kam zavolat

wolfskinka
autor
7. máj 2010

no alic musis nejako vydrzat zase mne sa lepsie lezi na boku ako na chrbte

skus do fakultnej alebo ench ti da hartel cislo, ved on tam robil kedysi zastupcu primara tak urcite vie kde treba a za kym ist, ale kym neporodis a budes len v spitali, asi by som na tvojom mieste isla do ziliny, drahy bude moct za tebou chodit kazdy den a do martina je to predsa len daleko ked budes nieco potrebovat

alicao
7. máj 2010

drahemu to nevadi, martin ma lepsie vybavenie pre prrdcasne narodene deticky, keby nahodou museli ist von skor, tak preto, mne ide o deti, nie o mna

alicao
7. máj 2010

wolfi ja vydrzim,len ci to pomoze...

wolfskinka
autor
7. máj 2010

alic no ako sa rozhodnestak bude, ale mam kamosku co robi v zilinskej nemocnici a vraj lepsie novorodencke pre predcasne narodene deti je v ziline, tak neviem ... nemozem posudit a dufam, ze ani nebudem musiet posudzovat

alicao
7. máj 2010

jasne ze to hovori ked tam robi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre