• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
autor
lusi bude neboj , preco by nemalo byt
18. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby

ja len na skok, idem vas vsetky pozdravit. Rosienka - ty si riadne aktivna, to este vladzes? Ja som od 30tt len tak napoly funkcna :grinning: :grinning: :grinning:
lusi neboj vsetko je urcite v tom najlepsom poriadku.

baby dobru noc
18. máj 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile:
aj ja len na skok :wink:
rosienka krasa, dufam, ze aj ja budem v tehotenstve taka vitalna a akcna :wink:
romy ved ty to mas za paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar :wink: :wink: :wink:
lusi poddaj infosky :slight_smile:
tak ja som bola vcera na uzv vsetko v poradku, ms by mala sama prist, nic mi nedala ... a gsm ma 10 mm ... tak ako to mam pocitat? kedy dojde? vyzna sa niekto v tomto? podla gsm sa predsa da presne urcit prichod ms nie?
a uz sa strasne tesim na moje zwergulky :slight_smile:
vsetky pozdravujem :slight_smile:
19. máj 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzik, ja neviem ako sa da ms vypocitat podla gsm - mne povedali presne kedy pride podla vysledkov krvi. A oni tiazit ? nepovedali kedy by ti mala dor
19. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, povedala len uz to nebude dlho trvat, ze mam cakat, ze mi nic nejde davat ... no ale presne kedy, nepovedala ... :zipper_mouth:
ale som predsa trochu v strese, lebo vysledky z imuna tu este nie su tak aj tak by mi bolo recht keby si este tak tyzden dala na seba pockat ...
baby, kto tu mal z vas ket? asi len lusi a wolfi ze? viete este na kolky dc ste boli na et?
trochu ma vsetko znepokojuje, lebo 3-tieho ideme na dovcu, cize et by som rada az po dovci ... tak aby mi niekto prisiel na chut ... ze???!!!
19. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak vcera utz dopadol dobre :slight_smile: drobci sa pekne hybali su velkiiii :slight_smile:
dr.povedal ze jeden drobec vyzera na dievcatko ale druhy sa neukazal :slight_smile: tak ideme na 3D uvidime ci sa potvrdi...uz by nam mali povedat na isto cu su obaja :slight_smile:

jedine mam infekciu v moci,neviem odkial tak mi dal ant. :unamused: tak musim sa preliecit...... :slight_smile:
19. máj 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek

romy, zuzi- ze akcna, hehe, ledva nieco porobim, ale posledne sme mali trochu nabitejsi program, kedze sme mali obaja stvrtok a piatok volno. to moj mm je akcny, uz ma nutil nakupovat :slight_smile: v nedelu mi dala kamoska asi tonu detskeho oblecka do 5 mesiacov, ja neviem kedy to ta vsetko stihla ponosit. asi jej polovicu vratim, lebo su to strasne kvanta a nieco som si aj ja kupila.

wolfi- ved som pisala co som robila. dnes vecer sa idem stretnut s kamoskou, co som ju asi tristvrte roka nevidela :sweat_smile:

lusi- jej, uz aj ty si v polke :wink: a snad budes mat tiez babiku, nech prevalcujeme tych chalosov, ktori sa inak vsade viac rodia

buduci utorok sa tesim do poradne, bude posledny velky UTZ, tak snad je s Milusinkou vsetko v poriadku. Inak ten 3D UTZ dopadok katastrofalne :frowning2: niiiiic sme nevideli, nasa hanblivka sa schovavala za placentu a este tam mala aj rucicky...no hold, nechcela sa ukazat, tak pockame ked sa narodi, aj tak je krasna! :dizzy_face:
19. máj 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi ano som uz polovicu za vodou,dufam ze este dlhooo vydrzia moji drobci a budu hlavne zdravi a ja s nimi :slight_smile:
ale ty mas uz pekne tt.....o chvilu rodis :slight_smile:
19. máj 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dnes sme boli pozerat postielku ... zajtra nas cakaju dalsie obchody :grinning:
19. máj 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusi no rosienka to ma zapar, ale rosi nepredbiehat prosim ... zaradit sa do poradia
1. romy
2. ja
3. rosienka
4. lusi ....
19. máj 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky, tak idem nachvilu kuk aj vas, sice poctivo citam ale malo pisem, pekne tu tie tt nabiehaju
rosienka - aj mne dala kamoska kopu veci, len to musim prebrat, lebo su tam vecicky aj po dvoch detickach a niektore su uz velmi obnosene, tak zajtra idem triedit - dve plne velke tasky, uf
20. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi :slight_smile: , to som si aj ja myslela, ked som videla romy 30tt, ze o chvilu rodi, ale teraz mi to pride este daleko, minimalne 2 mesiace

wolfi- ty si ten pôrodny zoznam nejako skratila :grinning: , kde je alic, bubina a vaneska?

katy- to je pekne, ze aspon citas, ja tiez casto zanedbavam pisanim :wink: ...ved aj moja kamoska tam pribalila kopec po syncekovi, ale aj tak sa mi zda, ze sa bud zblaznila, alebo uz ona kopec podostavala, lebo tiez sa mi vela toho zda znoseneho a pri tom kvante by sa to ani nedalo 1-2 detmi... :sweat_smile:
20. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ako sa mi mate ?
ja som vcera makala cely den a uz mam poprate aj deky, zavinovacky a spacie vaky pre drobca. Este musim preprat vystelku z kocika a mam hotovo :slight_smile:
21. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy sikulka .. ja dnes periem druhu varku plienok, lebo na susiak sa mi zmesti iba 16ks a zajtra pride na rad zase nieco ... cely byt nam vonia babetkovskym praskom
21. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rosienka na alic som nezabudla .... neskratila som ten zoznam, az dnes mi povedala, ze vam to mam oznamit ... :dizzy_face: lebo Alicka je stale v nemocnici

Alicka Vas vsetky pozdravuje a mám Vám odkázať, že dnes je presne týždeň, čo sa jej princezničky narodili, Alicka a Karinka mali cca 1kg a 37cm každá, majú čierne vlásky, presné miery si uz nepamatam, už dýchaju samé, sú v inkubátore a darí sa im, pomaličky priberajú podľa posledných info Karinka pribrala 50g a Alicka 30g, dávajú im už Alickine mliečko,
Alicka sa po cisárskom cíti už celkom dobre.
21. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee velka, velka gratulacia k alicke a karinke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nech su zdravuckeeeee, nech maminke robia len a len radosticku a krasne priberanie dievcatkam :slight_smile:
a alicka skore uzdravenie :slight_smile: tesime na fotky tych krasnych babuliek :slight_smile:
21. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja sa pripajam k velkej gratulacii k malej Alicke a Karinke :slight_smile: vela zdravicka :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzi no kym si ich bude moct zobrat domov na to si este bude musiet alicka zo dva mesiace pockat, dolezite je ze dychaju same a pekne papaju a hlavne budu rast a to je dolezite, nech su zdravucke

inac dufam, ze sa tu uz nikto nebude predbiehat a deticky sa narodia nacas ...
takze baby uz ziadne predbiehanie .... je vam to jasne vsetkym pekne po rade :

1.Romy 24.6.
2. wolfi 20.7.
3. rosienka 2.8.
4. katy7 .. 27.8.
5. lusinkaj 11.10.

baby bubina a vanesska nenasla som v ktorom ste tyzdni, tak sa dopiste do poradovnika dakujem

a potom to zafinisuje zuuzana ... takze zuzi rychlo sup sup snazit sa, nech je to cim skor
21. máj 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

wolfi som moc rada ze sa princeznickám dari dobre. Alicka mooooc vam vsetkym drzim palceky Keby som tak mohla nieco urobit aby ste uz mohli byt pekne doma spolu - carodejnictvo bohuzial neovladam, ale posielam vam pozitivne myslienky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a baby wolfka ma pravdu uz sa nepredbiehajte :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, slubujem ja zafinisujem tak na jar 2011 :slight_smile:
baby, tak od dnes papam tabletky na sliznicu a hned po dovci mam tranferko mojich nadhernych bubliniek :slight_smile: tz. 7-meho :slight_smile: juna, teraz som dostala mail od mojej dr., kedze som bola v dileme co robit lebo od mojho 14dc sme na dovci a 19dc sa vratime tak my odpisala, ze my mame hatschujuce blastosky zamrazene cize ten 19-ty den je najoptimalnejsi :slight_smile:
21. máj 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak to akurat stihas. Teraz len poriadne zrelaxovat na dovolenke a potom rovno na Pnku a metersku
21. máj 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uplne suhlasim s tym,ze nech sa uz nikto nepredbieha a s porodom kazdy po poradi ako ma ist :wink:
ja budem,len rada ked moji drobci vydrzia v brusku co najldhsieeeeee :slight_smile: a budu zdravi :slight_smile:
21. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzio no to je dobre, takze jar 2011 dalsia mamina na obzore ... veríííííííííímmeee aj s matejom a drzime palceky vsetky aj na nohach
21. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute babyyy...

jejda chvilku vas nekuknem a aka spravicka sa tu objavi... :dizzy_face:
no tak uzasne ze sa maju babulky k svetu a ze uz aj alicka sa citi lepsie... !
hlavne prajeme vela vela zdravicka a nech babulky rastu do krasy... :dizzy_face:

ten zoznamik teda doplnujem...

1.Romy 24.6.
2. wolfi 20.7.
3. rosienka 2.8.
4. vanesska 13.8.
5. katy7 .. 27.8.
6. lusinkaj 11.10.

my sa mame inak ok ... vo stvrtok sme boli na kontrole ale bolo to take dost rychle ani sme malicku nekukli doktor vysetril mna skonstatoval ze je vsetko super... krcok drzi... brusko pekne rastie takze vyborne...
za 3 tt ideme znova na kontrolu budeme malicku merat tak si ju pekne poppozerame...

my sme inak tiez zahajili pranie plienociek...:slight_smile:

rosi... ty ako pokracujes s latkovkami??
mne teraz podochadzali nejake balicky tak len rozbalujem a periem a vytesujem sa su take krasnucke... :dizzy_face:
este cakam jeden balicek a uz hadam aj staci sme vybaveni snad aspon na toho prveho 3/4 roka...

no a aj nas caka postielka a matrac objedname nieco cez internet lebo v kamennych nic moc nemaju...
a potom si musim zacat zhanat uz aj ja nejake veci do porodky pre seba a tak...

zuziii... takze na to hupnete znova po dovoske... ? budete super oddychnuti... to sa bude embryjkam zahniezdovat jedna radost... :dizzy_face:

tak vam vsetkym pekny vecer prajem...
22. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
včera 22.05.2010 o 22,10 som sa stala tetou, Matúško vážil 3370g a meral 50cm ... :slight_smile: a teraz je na rade Mate :dizzy_face:
23. máj 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tak to si mozes nacvicit tie prve dni :grinning: Super gratulujem k synovcekovi :grinning:
23. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy tak to asi nepojde, musela by som vycestovat do nemecka, segra zije v nemecku :grinning:
23. máj 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj to som nevedela. no nic, pojdes doma " naostro "

inak dnes som si vybrala postielku pre drobca a buduci tyzden po nu ideme - jupiiiii uz sa tesim
24. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy hej, krpci sa stretnú prvy krat az v auguste ked pride segra na slovensko ... bude to sranda, naposledy tu bola na velku noc s bruchom a ja s bruchom a teraz ked pridu tak budu obidve deti narodene, to bude fotka ked ich prvy krat dame k sebe

romy aku si si vybrala postielku ? posli link, my tiez teraz riesime postielku
24. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj wolfka ja som nevyberala cez net ale v obchode - taku masivnu s vyrezavanym mesiacikom a hviezdickami. Odfotim a poslem buduci tyzden
24. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok