Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
24. máj 2010

tak to viem ktora presne , je aj v bledej a aj v tmavej farbe, ta sa aj mne paci

romy01
24. máj 2010

ano ja ju chcem b prirodnej drevenej. Stoji tam 69 eur - povodne som mala vybratu postielku miminko za 89 eur ale som sa rozhodla nakoniec pre tuto

wolfskinka
autor
24. máj 2010
rosienka
24. máj 2010

jeeejda, tak alicka uz ma princeznicky? to je teda prekvapko, prejam rychle prospievanie pre vsetky tri, dufam ze malicke dozenu dobre ten 2-mesacny deficit bez maminho bruska. az som sa rozcitlivela, ked som to citala, ze uz su tu take drobucke...prajem vsetko najlepsie 😵

vanes- balicek s latkovkami by mal nejako teraz prist k mamine a ona mi ho prinesie 13.6., ked pride na navstevu. nenasla som totiz ziadne dobre svajciarske a nemecke stranky na objednanie, tak som kupila zo slovenskej, ale kezde by postovne vyslo strasne vysoke, tak mi to mamina prinesie a nabuduce dokupim cez nejake anglicke stranky, co mi poradila jedna kocka. ty si z akej stranky objednala? Som rada, ze je u teba vsetko v poriadku, len sa drz pekne za mnou 😉

ja idem zajtra do poradne, zas tie 4 tazdne ubehli...som zvedava, co zistime.

romy- ja som este nic nepoprala, ale sitala som, ze baby uz teraz zacinaju, pride mi to skoro...ale clovek nikdy nevie 😖
mate vsetky nejake tie zavinovacky, ci co budete davat do kocika na prikrytie? ja mam len taku decku a neviem, co mam este kupit 😒

ozaj, nespravime si z nasej temy nejaku tabulku s najdôlezitejsimi udajmi na pamiatku? 😉

wolfskinka
autor
24. máj 2010

rosienka drz sa na poradni, ja idem zajtra na diabtelogiu a vo stvrtok zase a v piatok na poradnu, tak som zvedava aj ja co bude na poradni, teda hlavne, co ten moj krcok

rosienka
24. máj 2010

wolfi- dik, co ti stale na tej diabetologii skumaju?

wolfskinka
autor
24. máj 2010

rosienka ... potrebuju nahnat body tak asi preto, ale ja jej vo stvrtok poviem, ze ma tam videla posledny krat

vanesska
25. máj 2010

dobre ranko babky...

jej ja som tu dnes prva? sa nestava tak casto 🙂

wolfi.... nemas nejake spravicky ako sa dari alicke a jej babulkam??

no my tiez teraz riesime postielku tu sice mame vybratu ale stale nevieme vybrat matrac... na kazdom je nieco tak uz fakt neviem... 😒 vy mate ake matrace do postielky?

rosi... neboj urcite nemam v umysle ta predbehnut dufam ze babula v brusku vydrzi pekne do terminu... 😉
ja som plienocky objednavala z nasich stranok a sledovala som aj tie anglicke co mas aj ty ja som hrozne chcela plienocky swaddlebees ale tie boli totalne vypredane tak uvidim zatial mame plienok dost si myslim aj nohavickove aj stvorce aj viacvrstvove takze mozeme striedat a kombinovat... no a este viem ze nakupim par tych jednovelkostnych potom ked mala trochu podrastie lebo na novoskovi mi take onesize plienky pripadaju strasne velke...
inak my sme dost kupovali aj cez bazarik ze keby naaaahodou nam to latkovanie nejako neslo tak aspon nebudem lutovat ze som za to dala tolko peniazkov ale snad nam to pojde...😵

tak sa drzte vsetky a pekny dnik...

wolfskinka
autor
25. máj 2010

ahojte,

tak dnes som bola na diabetologii a mala som hodinu cas pred dalsim odberom tak som bola za alickou, tak sme si posedeli na lavicke hodinku, videla som aj malicke na fotke, su krasne cierne vlasky maju take malicke, alicka bola mensia a uz predbehla karinku v jedeni, papaju pekne ale davaju im este infuziu a este im budu davat krvicku alebo plazmu, uz neviem presne co, alicka je pri nich na novorodeneckom, je sama na izbe a moze chodit za nimi kedy chce, vyzera dobre a uz aj spokojnejsie, mam vas vsetky pozdravit ...

lusinkaj
25. máj 2010

Ahojte 🙂
citam tu super spravy,som rada ze alickine deticky su uz v poriadku 🙂 velmi sa tesim 🙂
este nech trosku podrastu a pojdu domov 🙂

wolfi,ostava pri nich alicka v nemocke este??

wolfskinka
autor
25. máj 2010

lusi ano zostava ale uz neni na gynekologii ale na novorodeneckom priamo pri nich, no skor ako za 2 mesiace domov nepojdu su strasne malicke obidve

lusinkaj
25. máj 2010

tak to je super,ze moze byt priamo pri nich 🙂
tak 2 mes.rychle zbehnu ani sa nenazda... 🙂
ale 2mes.chce ostat pri nich?

wolfskinka
autor
25. máj 2010

lusi krmia ich jej mlieckom a to kazde 2 - 3 hodiny ako su hladne, ze alicka je riadny hladosko, oni to dobehnu a pojdeme naraz s matejom a s babami z porodnice 😀

rosienka
25. máj 2010

ahojte!

tak u mna na poradni bolo dnes vsetko v poriadku, Milenka ma 1.63kg, cize podla vypoctov 1.8., co je krasne tabulkovo 😵 , poslala mi aj krasnu pusinku, neuveritelne bola zlata 😵

wolfi- to je dobre, ze sa im dari a rastu, len tak dalej, pozdravujem ju aj ja

vanes- ja mozno nejake viacvrstvove a stvorce este dokupim, to je dobre aj ako vkladacky...inak ani uz neviem, co som vsetko naobjednavala 😀

wolfskinka
autor
25. máj 2010

rosienka super ze poradna je ok, ja idem v piatok a najviac sa bojim toho mojho krcku a vo stvrtok tych vysledkov na diabetologii, idem zehlit zase nieco

lisetta
25. máj 2010

prepacte ze sa vam tu tak vsuniem ale vidim rosienka ze zijes vo svajciarsku aj ja som tu v ktorom meste si?

romy01
25. máj 2010

wolfka pozrdrav aj odo mna alicku. Mooc sa tesim ze sa im vsetkym dari. tych par tyzdnov Alicke urcite rychlo utecie a budeme sa spolu vytesovat z drobcekov.
rosienka ja som prala prve veci ako plienky a deky a pod uz v marci. Teraz dokoncujem posledne vecicky ale uz tolko nevladzem - aj ty by si uz asi mala zacat. Moc nepocitaj s tym ze budes na konci vladat. U mna sa po tom 30-32tt zacali tak otazievat nohy a vsetko, ze som rada ked nikam nemusim ist a nic nemusim robit.
a aku si mala na mysli pamiatku ? skus nieco navrhnut

wolfskinka
autor
25. máj 2010

romy ked pojdem na kontrolu a budem v spitali tak ak bude cas tak sa za nou zastavim tak jej poviem
ja som s nohami v pohode, len som lenivaaaaaaaaa ... xixi sa mi nechce, ale pomaly to zehlim

romy01
27. máj 2010

baby nikde nikoho? snad date o sebe vediet zajtra lebo cez vikend to tu byva prazdne

wolfskinka
autor
28. máj 2010

dobre rano, tak ja uz som z poradne doma .... takze zase na mna robil bububu
krcok sa zase skratil na 3,1cm a pred 5 tyzdnami mal 3,6 cm, tak si myslim ze je to ok, zase mam vraj nejaky bvytok tak mi dal antibiotika na vkladanie, tak som nadsenim bez seba, povedal, ze este musime vydrzat aspon 2 tyzdne pokope, no tak hadam vydrzime, inac vsetko v pohode, na poradni som zase na CTG nebola, klasika uz sa nerozculujem, ani nam nepovedal aky je velky, ani prietoky neodmeral ... vsetko v norme ... klasika, ale zase ma strasil

romy01
29. máj 2010

wolfi - neboj, nic, ten krcok mas dost velky podla mna. Zachvilu si uz vo finale. No a to CTG s apredsa robi az v 36tt. Mne na sone v 30 tt pozerala prieto cez pupocnik ale na CTG ma do nemocky poslala az v 36 tt. V stredu idem do poradne tak sa aj tesim som zvedava co bude noveho

wolfskinka
autor
29. máj 2010

romy mna na CTG dal v 30tt a mala som ist aj teraz ale nakoniec som nebola to ako u debilov
romy inac ty to mas za par uz .... 😵

vanesska
29. máj 2010

romy... ty uz to mas za par dokelu ako to bezi!
uz mas tasku pobalenu?? 🙂
a inak od ktoreho tt sa chodi uz do nemocky? ten posledny mesiac?

wolfi... aj podla mna mas ten krcok ok... mne nameral v 3Ott 3,3 cm a ty si 3 tyzdne predomnou takze v pohode...

pekny vecer...

wolfskinka
autor
29. máj 2010

vanesska ja neviem ci mu to robi dobre ma stale strasit, ja uz mam tasku pobalenu, chybaju mi len podprsenky na kojeniea oprate mam vecicky, musim to pozehlit nech je to nachystane

romy01
31. máj 2010

vaneska veru uz som pobalena. Ale este sa mi nezda ze je to zapar. Vobec sa necitim tak ako vacsinou baby pisu - ze akoze su "nevladne a nepohyblive "Ale asi je to tym chladnym pocasim, opuchy noh su prec, iba ked sa otepli a viac pochodim. Sice uz nevladzem sa moc prechadzat ale nie je to zas tak uplne hrozne a zvladnem chodit aj k nasim aj na anglinu.
Do nemocky sa zacina chodit od 36tt- aspon tak mi vravela moja dokina. Malo by sa chodit kazdy tazden ale ja sa na to tento tyzden chystam vykaslat. Bola som minuly tyzden a v stredu idem k mojej gyn. Tak dufam ze ma zas nepozenie do nemocky a nechame do na pondelok bud tyzden a to uz budem 38tt. Chcela by som to trosku oklamat, lebo sa vacsinou baby stazuju ze to moze vyvolat porod skor. Aj ked ja tomu moc neverim a sa mi to zda skor ako babske reci.

wolfskinka
autor
1. jún 2010

tak a mam pozehlene vsetky tie malinkate vecicky, este oprat paplonik do perinky a ist vybrat postielku, madrac a take kadejake harapadie a Matej sa moze narodit, tento tyzden budeme mta skrinu ... huraaaaaaaaa aspon to budem moct poukladat do skrine

romy ja som tiez uz zbalena po skusenosti s alickou, som sa hned radsej zbalila 😀

romy01
2. jún 2010

ahoj wolfi ako sa mas? SI sikulka ze uz mas vsetko pozehlene, Ja mam sice akoze vsetko ale este mi aj tak ostala jedna krabica veciciek co mi doniesla mm sesterka a ja aj keby som to preprala a pozehlila uz nemam miesto v skrinke.
My ideme po postielku zajtra - jupiiiii sa tesim ako ju cez vikend zmontujeme a ako si konecne upracem v spalni.

Inak ako sa ma alicka , mas nejake nobe info ?

vanesska
2. jún 2010

ahojte...

no nejako to tu celkom utichlo... 😕

romy tak to je super ze sa citis dobre... a ze ti to ani nepripada ze za 3 tt ides na to... mna uz niekedy z toho chytia take stresiky ale na druhej strane sa uz tesim na malicku ako tu bude s nami... 😵
inak tak davnejsie som ta zahliadla v temicke epi-no... ty si si to nakoniec kupila??
ja to mam objednane tak som zvedava ako s tym budem cvicit...

a wolfi ty uz si tiez pobalena?? fuha ja este nemam do nemocky kupene skoro nic... 😒

my sme vcera montovali postielku trochu sme sa pri tom vynervovali lebo nam nesiel namontovat ten rost ale nakoniec sme to zvladli a uz je na svojom mieste... 🙂 pre mimi uz mame nachystane skoro vsetko tak som rada... buduci tyzden by nam mohol dorazit aj kocik tak to bude super... sa tesim... 😵

inak baby taka otazka... neboli vas lonova kost?? 😕 mna posledne dni strasne najma ked sedim a potom vstanem tak otras ako invalid... neviem co to je ci sa ta kost nejako uz roztahuje alebo co??
tak pekny vecer...

wolfskinka
autor
3. jún 2010

ahojte,

vanesska som pobalena, som sa splasila ked alicka porodila, tak som pre istotu zbalila tasku, mne chybaju este podprsenky na kojenie a do nemocky by som mala mat vsetko

inac alicka vas pozdravuje, vcera mi pisala sms, princezny priberaju maju uz 1300g, sama si ich kúpe a aj prebaluje, trosku mali zase problemy s dychaním ale už je dobre, davaju im antibiotika, ked pojdem zase na diabtelogiu tak sa za nou zastavim

romy mam pozehlene, mne by to potom nemal kto a tak som to radsej nachystala, ved skrina to znesie, no nie ... ale uz si zavadziam sama sebe 😀

wolfskinka
autor
3. jún 2010

uz som naspat, kontrakcie nemam, ctg v poriadku, pulz mal dobry a krcok mi nekontroloval, ze az nabuduce, ze ked nemam kontrakcie ze netreba,

hlavna vec ze ma len stale strasi predcasnym porodom a je vraj zase o tyzden vacsi, velkostou je na koniec 35tt a som vcera zacala 34tt, cize skoro o 2 tyzdne je vacsi ako by mal byt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre