Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
20. aug 2009

fakt sa to zrealizuje.
napr. uplna sranda. moj manzel mal dostat v praci nove firemne auto. a oni mu ponukli vw5. to nechcel v ziadnom pripade. on si prial strasne a6. a ked s tym siel za sefom. tak sa mu sef vysmial do oci. ci mu nesisi 😀.
na to sme sli cez vikend do audi autodomu a tym mi zasnene ukazuje pozri zlatko, to je to auto co si zelam.
tak sme sa dohodli, ze budeme snivat, a predstavovat si, ze uz v tom aute sedime a vozime sa ideme na dovolenku..... v pondelok vola sef nech si ide auto vyzdnihnut. a pred firmou stalo A6 ... zazrak 😀
este musim dodat sef neuveritelny skrob.
takze to musi zo vsetkym fungovat. 😀

wolfskinka
autor
20. aug 2009

zuuzana a kde ze to robi ten tvoj muz??? aj ja chcem take auto

zuuuzana7
20. aug 2009

hi hi hi wolfi, je projekt-mamager tu v jednej rak. firme. 🙂
ale wolfi aj ja pracujem, ale nemam take firemne auto 😉

wolfskinka
autor
20. aug 2009

no kurnik .. nemaju tam volne miesto ..

zuuuzana7
20. aug 2009

hi hi hi no finanz kriza vies 😀 😉 tak sa vsetci tak tvaria 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
20. aug 2009

no ved hej ... vo financnej krize kupovat projektovym manazerom audiny6 ... no tomu sa fakt hovori financna kriza 😀 😀 😀

lusinkaj
20. aug 2009

ahojte,tak ja som si dnes urobila poriadny vylet,teraz som prisla domov 😀 ale som unavena...juuuj kamoska je taka zlata,aj ja uz chcem take brusisko 🙂

wolfskinka
autor
21. aug 2009

lusi ahoj .. pohladkala si si brusko ... nech ti ho pekne odovzda ked sa drobcek narodi nech rastie tebe ...

ja som vcera stihla upratat pol bytu a este aj korcule

alex9966
21. aug 2009

caute baby. nazor na list biskupov. si si ista ze je to list biskupov? so vsetkou uctou ked som to citala tak som mala dojem ze je to vyjadrenie psychicky naruseneho cloveka. tak ci si sa nepomylila 😉 😉

wolfskinka
autor
21. aug 2009

ahoj alex ....

aky list biskupov .. nerozumiem o com pises a hlavne na koho smerujes teda konkretnu osobu, ktorej odpovedas ... mozes prosim ta upresnit ?

zuuuzana7
21. aug 2009

dobre ranko 😉
wolfi na predoslej strane tu dala link na ten list bubina.

wolfskinka
autor
21. aug 2009

ahoj zuzi,
hej teraz som to nasla a teda je to fakt sila ... nemam nic proti cirkvi ale to uz bolo silne kafe co tam bolo popisane a umelom oplodneni ... nech sa na mna nehnevaju ale to mohol napisat len nejaky pribrzdeny debil, ktory nevie co je to naplnenie manzelskeho zivota a stastia a deti, co je prirodzene a ked to inac nejde tak sa musi pomoct ... ved je ovela horsie dat si porobit bajpasy na srdci ako splodit dieta v "skumavke", ten dotycny si nevie ani predstavit kolko utrpenia a trapenia to predstavuje a taktiez zena riskuje svoje zdravie a svoj zivot pri umelom oplodneni a to nie je dieta splodene z lasky ???? no len by som sa s nim stretla osobne hned by som mu poopravila myslenie ... nemam proti cirkvi nic ale toto uz prehnali

wolfskinka
autor
21. aug 2009

uplne suhlasim s bubinou ... to mohol napisat iba vypatlany mozog

alex9966
21. aug 2009

dik zuuuzana 7 za doplnenie. citala som predchadzajuce stranky a vytocilo ma to tak som musela regagovat. neodpustila som si

wolfskinka
autor
21. aug 2009

alex mna to tiez hned na rano vytocilo ... milujem takych ludi okolo mna co tvrdi ZE JE TO NEDOSTOJNE ... kamaratka isla na predoperacne vysetrenia pred odberom vajicok a doktorka internistka je do spravy napisala, ze je zdrava ale ze nesuhlasi s umelym oplodnenim ... co ju do toho kazdy ma pravo na rozhodnutie ... by som ju zazalovala kravu

wolfskinka
autor
21. aug 2009

alex a ty ides tiez na umele ako my ostatne ?

wolfskinka
autor
21. aug 2009

ak som niekoho poburila svojiim nazorom na ten list ... tak sa ospravedlnujem, ale ten dotycny asi netusi co je to cakat na dieta 8 rokov, podstupit 5 operacii a 4 roky trapit organizmus liekmi a injekciami do brucha a vsetkym moznym ... a potom si precitat taketo nieco ... fakt by som ho schuti nakopala niekde ....

zuuuzana7
21. aug 2009

no aj ja som vasho nazoru baby. predovsetkym nemalo to suvis pise o sexualite ako o laske na zaklade ktorej vznika zivot. co mu sisi. ved to je davno za nami sexualita tu je a bolo odhliadnut od lasky a plodenia.
ciri fanatizmus.
radsej mali dat omsu o tom skandali co farar znasilnoval tych chlapcov. mali radsej odprosit boha formou listu.
a este nieco v cirkvi. tu sa platime kazdy mesiac nehorazne peniaze do cirkvi a ked nezaplatis uz mas na krku exukutora, lenze ked su taky milosrdny preco nepomoze cirkva ludom v nudzi! ked niekto pomoze je to stat aj ked na ten stale nadavame...
ja verim boha som k tomu odmalicka vedena, ale moj boh by nikdy nechcel takto velmi zranit ludi, ludi ktory maju ciste umysli.

zuuuzana7
21. aug 2009

baby ja som bola vcera nakupovat. a neodolala som 😅 kupila som tak uzastne bodicky 😵

katti77
21. aug 2009

ahojte babule
wolfskinka: nerozčuluj sa, taký farár ani biskup nikdy niečo také nezažili, s Bohom nemajú nič spoločné, len to, že sa za neho schovávajú, ale pri tom sú horší ako ktokoľvek iný...keby som mala napísať všetko čo si o nich myslím tak by mi nestačila celá táto strana, sú to de...ktorí nerešpektujú nič a nikoho a to už nevravím o božích zákonoch....cirkev je jedna banda ktorá len využíva meno Boha ale pritom sa stará len o seba...

takže mi spravíme všetko čo sa dá aby sme mali bábätko, lebo to je náš sen a zmysel života...

bubina1
21. aug 2009

zdravím vas dievčata...no konečne ste sa rozohnili nad listom biskupov...som si myslela, že len mna rozčúlil do nepríčetnosti.....
mna este k tomu všetkému...myslím k plodeniu z lásky napadlo...kurna a ked niektorá zostane tehotná po znásilnení...to nie je plod lásky a tiež nesúhlasia s abortom...tak už kde sme....
cirkev by mala naozaj riešiť uplne iné veci ako UO....mali by riešiť hlavne najprv seba...nech sa zamerajú na medziludské vztahy, nech upozornujú na rastucu agresivitu medzi ludmi, detmi, drogy...ale nech sa nemiešaju do vecí, ktorým sa nerozumeju.... 🙂 po prvé su to chlapi, ktorý s materinským citením nemaju nič spoločne, takže sa nevedia vobec vžiť do našej situácie (ved si priznajme...vlastní naši manželia uplne inak prežívaju naše UO ako my samé) a ak sme už pri tom, ak by nam ban boh nechcel pomoct takouto cestou, tak by určite nepripustil ani to aby sa takýto výskum zrealizoval.....ale kedže aj pan boh vidí, že populacia ma klesajúcu tendenciu z roznych dovodov a on potrebuje ovečky, tak nam doprial aj deti zo skumavky.... tak nech mi tu nejaký biskup nerozpráva, čo je správne a čo nie.... určite mu pán boh nič podobne nepovedal pri osobnom rozhovore.... kam sa dostaneme s takýmito biskupmi do predchádzajúcich storočí a obdobia inkvizície, alebo čo?
ja tiež verím v boha a dufam, že mi dopraje to, po čom tužim.... (sice ak ma počul, ked som dočítala ten list, tak už nie som si celkom istá ci pomože) 😝

wolfskinka
autor
21. aug 2009

no uz som tu

zuzi tak odfot a daj do fotoalbumika

katti ked vidim ako sa spravaju tak s tebou uplne suhlasim, povedala si presne to co si o nich myslim ... dieta nechcu pokrstit pokial nie su partneri zobrati, s prijimanim robia cirkusy deti musia chodit do kostola a davaju im za to peciatky ... chore na mozog, nech sa na mna nikto nehneva ale je to zial tak ...

bubina 😀 😀 😀 😀 neboj sa pomoze , ved tiez keby pocuval niekedy vymysly tych chorych mozgov, co nemaju ziadny sexualny zivot tak maju abstaky, lebo kazdemu normalnemu zdravemu cloveku sex chyba, patri to k zdravemu vyvoju cloveka tak sa odbavuju na umelych oplodneniach a potratoch a nikto nevidi bohvieake orgie sa deju za murmi ale to je v poriadku ze znasilnuju male deti a liecia sa na nich svoje uchylky ...

uz si nejdem kazit den tymito uvahami ... a momentalne ma napadol jeden napad a mozno by to stalo za uvahu, ze ked chce byt nejaky chlap fararom, nech sa da vykastrovat, ved naco mu to uz potom je, jedine mu to udiera na mozog 😀 😀 😀 no nie ?

bubina1
21. aug 2009

wolfi....asi tak nejak 😀

wolfskinka
autor
21. aug 2009

konecne piatok .... a o 15.45 ........ idem domov a konecne viiiiiiiiikend co si oddychnem .. ten minuly stal za prd

bubina1
21. aug 2009

ja som dnes doma....idem upratovat....

wolfskinka
autor
21. aug 2009

no ja som cosi upratala vcera .. zostal mi prach utriet a obyvacka povysavat a umyt podlahu .... a nejake zehlenie

katti77
21. aug 2009

wolfskinka: dobrý nápad vykastrovať a môžu kázať...

a aj mňa čaká upratovanie, lebo mi príde znalec ohodnotiť byt tak nech sa nezlakne toho bordelu 😀

a wolfskinka kedy to ideš na tú dovolenku a kde teda idete?...my ideme 25.09. do egypta tak už rátam dni a dúfam, že do vtedy sa podarí to IUI a pôjdem aj s bublinkou malinkou...

wolfskinka
autor
21. aug 2009

katti ... no tak dovolenku mam od 29.8.-15.9. a kam ideme.. tak to netusim ... nejaky lastminute na poslednu chvilu ... uz pomalicky balim veci na kopu a ked pride hodina H nahadzem do kufra a letime ... a mam v plane tak ze kupim dovolenku a hned v ten den alebo na druhy den odlietame ...
rozmyslam spanielsko a egypt ... ale uvidime co nam ponuknu v cestovke

katti no budem drzat palce a ktory den cyklus si ? a kedy mas naplanovane IUI ? ja dnes uzivam posleny clostik a v pondelok ideme na sono na folikulometriu

katti77
21. aug 2009

tak ja očakávam mrchu niekedy na budúci týžden 24-26, keďže nikdy nechodí načas tak neviem kedy si uráči tentoraz, a potom na tretí deň začnem s clostilom ale rátam, že tak okolo 3-6.9. pôjdem na kontrolu vajok a potom vklad....

zuuuzana7
21. aug 2009

aj ja ockavam okolo 24-26 😵
wolfi dam poobede foto do albumika 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre