• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
ali... to si pekne napisala ze su captave... :grinning: tak vy vlastne ani inu moznost ako ICSI nemate...
inak ale je to sila ze kolko parov ma tolko roznych problemov preco sa im nedari... fakt niekedy z toho nechapem... :confused:
na helios tu pocut dost vela dobrych ohlasov... tak to je super... snad aj my vsetky raz budeme pocut do telefonu tu dobru spravicku... asi pri tom telefone hned odpadnem... :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
wolfi hotelik vyzera super :dizzy_face: velmi ti prajem aby si si svojho "cierneho" pasazierika spravne prepasovala.
to uz idete coskorro myslim, ze si spominala 29 ze? teda budes tu chybat :wink:
ahoj alicao :slight_smile:
vanesska veru aj ja sa casto zamyslam, ze tych parov ktore podstupuje ivf je coraz viac :confused:
baby vcera som si bola ista, ze ms dorazi do rana. bolesti o sto sest este vecer a dnes uz nic ms nikde :confused: a uz som si aj termin spravila na stvrtok na HP. :angry: tak som hned po praci zasla do hypermarketu a kupila flasu cerveneho, neverim sice na tieto stare "medicinske pokusy", ale za pokus to stoji :confused:
25. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak viete nieco na ms poradte ... ? :fearful:
ale asi aj to ze stale na to myslim zohrava svoju rolu :confused:
25. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zuzka prešpárať dierku, u mňa to pomáha :grinning: :wink:
25. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuuuzana... noooo ak snecka mysli to co aj ja... ehm... :dizzy_face: tak jej mozem dat zapravdu... u mna to funguje na 100%.
fakt vzdy po sexiku keksiku tak nejako pred MS ju mam na druhy den zarucenu... :grinning:
ale cervene vinko k tomu... nemoze uskodit ... :wink:
25. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt baby? ok tak idem cinknut manzelovi kedy pride z prace :grinning: ... :sunglasses:
25. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky :slight_smile: tak vcera som bola v 12.DC na HP a poobede mi doky volal vysledky, zevraj mam vyborne hormonalne hodnoty!!! jupiii, som bola z toho cela hotova :grinning: Sice mi rano na UZ iny doky trosku zo zaciatku nahnal strach, lebo sa mu nieco v maternici nezdalo, ale potom pozrel folikul a znova maternicu zo vstkych stan - tada vysetroval ma nejako poriadne dlho :wink: a vyhlasil, ze vraj je to predsa le OK...no neviem, dufam ze nemal z toho nejaku pasiu. Pritom mi predtym robil stery bekterii a na rakovinu, tak som si s nim "uzila" dost...mimochodom straaasne pekny a mlady sympatak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Shit, nejako som sa tu rozohnila, ale fakt som sa tam trochu hanbila.
25. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno kočuldy :dizzy_face:
vstávať a cvičiť, šup šup, zachvíľu je september a vy spíte :slight_smile:
Zuzka pomohlo ? :wink:
Rosi sa teším že výsledky sú OK, radšej pekný a mladý ako starý škaredý slintoš :wink:. Ja mám dakedy pocit po toľkých sonách, že sa mi to normálne páči :sweat_smile: a teraz mi to bude polroka chýbať :confused:
26. aug 2009 o 05:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:
snecka hmmm zatial nie :grinning: uvidime pocas dna mozno sa lady pohnu :grinning:
rosienka no uzastne vyzera to skvele :dizzy_face:
a aj ja hovorim radsej mlady ako stary. snecka az tak dlho chcete cakat? pol roka?
26. aug 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzana idem az 31.8. o polnoci
26. aug 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: baby poslite mi Vase emaily do IP poslem Vam postup ako na to aby ste otehotneli .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mam recept :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ľady sa pohnú určite, vieš globálne otepľovanie :grinning:
Zuzi polroka sa budeme snažiť prirodzene a bez akýchkoľvek hormonov, potrebujem si oddýchnuť a to hlavne psychicky, no a potrebujem aj schudnúť. :frowning2:
Wolfi čakám :wink:
26. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja dnes nálada ráno o 4 na bode mrazu. BT aj napriek utrošu išla zas dole na 36,8. no comment
26. aug 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika viem ako sa cítiš :frowning2: , ale raz to príde, musí :wink: . Ja som bola tiež na dvoch IUI a nič, ale musíme stále dúfať. :dizzy_face: a veriť.
26. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka pekne si nám tu rozpísala stimulku :wink: . už sa teším 16.9. na prvú konzultáciu
26. aug 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky:slight_smile:
no svet je v posledom case na hovno a tak isto vyzeraju aj spermie :grinning:
vanesss, presne tak ostava nam len icsi, ale zas sa bojim, ze ked tam narvu nejaku capatu,tak z toho tiez nic nebude...
wolfi nazdaaaaaaaaaaaaar :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali neboj v Heliku určite vydolujú tie najsprávnejšie :wink: a to máš pravdu svet je na hovno :confounded:
To tu na Vianoce už budete všetky tehule, bože že zachvíľu Vianoce :unamused: :fearful:
26. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka kto vie kedy sa dostaneme narad ked schvalia ziadost, takze mozno pojdem az z tebou na novy rok...
ty si bola na pn pri ivf? mozno si to uz pisala, ale nechce sa mi to hladat:slight_smile:
26. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: tak mam vysledky z krvi z HP ale musim ist dnes k svojmu gyne.lebo chce somnou porozpravata,mam nejake hodnoty zvysene,vsetko je na vine ta stitna zlaza :frowning2: som zvedava co povie

zuzi ty nevies ake mas hodnoty z HP?ci mas zvysene,kedze aj ty mas stitnu zlazu?
wolfi co to tu ty vies recept na otehotnenie? :grinning: ty si nebodaj tehotna? :dizzy_face:
26. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ak to pomôže kľudne ti dám aj moju adresu bydliska :grinning:
26. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ahoj na stitku som bola v pondelok na krv tak mam hodnotu tsh 0,20 zevraj ok!
ale moj car lekar s tym neni stotozneni, ze si mam este spravit celkovy HP a mam prist z vysledkami za nim.
baby citim brusko asi ms fakt pride juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
(tento mesiac a na buduci sa tesim na ms) potom si moze dat na devat mesiacov pohov :grinning:
26. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zuzi 0,20?to nieje malo?alebo ako to je?tak aj som mala naposledy 4,2 a teraz pojdem na kontrolu tak uvidim kolko budem mat
uvidim co mi povie dr.dnes ako je vlastne ten moj HP
26. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko babule... :slight_smile:

rosienka... tak to je fakt super spravicka ze mas take dobre hodnoty hormonov... to fakt potesi...!

zuuuzana... tak zeby babsky recept zabral??? :wink: veru aj ja som tento mesiac ocakavala ms co je tiez dost nezvykle... :sweat_smile: ale uz ma hrozne bolelo brusko a krize...

alicao... neboj urcite sa najde jedna ta spravna... ! verim tomu ze si v heliku na tom daju zalezat a ze ju vydoluju aj spod zeme... :grinning:

afrika... aj ked je to blbe ale nevadi... ziadost na IVF uz mas schvalenu takze mas pred sebou dalsie svetielko nadeje... :dizzy_face: IUI som absolvovala aj ja a vysledok nic.... ale tam je fakt velmi male % uspesnosti...

wolfi... vam sa to fakt podarilo??? no ty smailikovia su dost vystizni... tak hovor a nenapinaj... podla mna recept na uspesne tehu stoji za zverejnenie aj priamo na MK... :dizzy_face:
26. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanes :grinning: :grinning: :grinning: ked ju nevydoluju oni, vydolujem si ju sama :grinning: :grinning:
wolfinka len caka na ovulku, takze urcite tehotna nie je..neviem kde trci, je uz myslou na dovolenke:slight_smile:
mali by sme tu urobit nejaky zosnam, ze ktora ma co za sebou a aky maju problem, lebo sa straaaaaaacam:slight_smile:
26. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao dobrý nápad. berieš si to na starosť?
26. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika, mohla by kazda napisat len jednou vetou, ze co a ako, napr takto toto som ja...

31 r. teratozoospermie, 1x IUI - neuspesne, IVF - Oktober/november

Roky nemusi pisat kazda, ak nechce:slight_smile:

Potom ked to kazda napise, tak to dame do jedneho...
hm? Co vy nato ?
26. aug 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok
afrika-24 r.- teratozoospermia,u mňa je toho viac 3xIUI-2 neúspešné,3?, IVF-asi október.
26. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u mna...1ivf-uspesne/2mes.potrat, Ket-neuspesne
v tomto case-sa chystam na 2 ivf...(ktore bude urcite uspesne :dizzy_face: )
26. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali... ahaa... no s tou wolfi to vyzeralo fakt nadejne :dizzy_face:

no tak ja sa tiez pridam...
34 r. endometrioza :angry: :angry: , 1xIUI neuspesne, IVF oktober/november...
26. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doplňujem-10,2008 tehu 12,2008 MA
26. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok