Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
28. aug 2009

pegasko to mas uplnu pravdu, wolfi je sakra nebezpecna 😀

wolfskinka
autor
28. aug 2009

alic .. tak ja som nebezpecna .... no by ma zaujimalo ako ...

alicao
28. aug 2009

wolfi, lebo clovek nikdy nevie a neistota je predsa najhorsia🙂

wolfskinka
autor
28. aug 2009

aha tak si to myslela ... no dobre

rosienka
28. aug 2009

baby neviem co ci predstavujete pod inj. hcg, ale to je vlastne Pregnyl a ten sa picha len raz na vyvolanie ovu

alicao
28. aug 2009

rosienka ved jej to tvdime, ale mozno su aj ine hcg...ja som este na ivf nebola tak neviem, ale tiez si myslim, ze hcg sa picha len raz🙂

wolfskinka
autor
28. aug 2009

rosienka pregnyl je nieco ine .. pregnyl sa picha az pred vyvolanim ovulky .. ale tuto injekciu hcg pichaju ked je znizeny nejaky hormon ked si pichas injekcie pri umelom ... a nepichaju to vzdy iba ked mas hladinu nejakeho hormonu znizenu .. a to inac stipe

rosienka
28. aug 2009

wolfi, ale Pregnyl obsahuje ciste hcg, ty myslis asi inu latku na znizeny hormon, nie hcg

alicao
28. aug 2009

rosienka vy mate problem so spermijkami ak sa mozem opytat? ze ti uz tolko pokusov nevyslo☹

rosienka
28. aug 2009

alic - hej so spermkami a nie len to, aj moje vajecniky nie su prave vzorom vykonnosti 😀

pegasko
28. aug 2009

Baby tak som sa pozrela do mojich papierov.Pred stimulkou som pichala 3x menopur do zadku na6 den plus cetrodite po 1x do speku na bruchu a ten 3den v noci pregnyl a za 2 dni bol odber vajok.Pregnyl sa dava na to aby vajka dobre dozreli a uz sa nevytvarali dalsie.To je taka stop injekcia aby boli dobre dozrete.

alicao
28. aug 2009

rosienka aj mi mame 100% patologiu spermii, preto neviem ci by sa radsej nemali vybrat injekcne so semeninkoou, tam by mohli este najst pekne tvarovane...lebo neviem ci bude icsi stacit
dufam, ze ti vyjde ten treti pokus, lebo by ma to nahnevalo keby nie!

pegasko
28. aug 2009

Alic na100% to uplne neni ked sa vam predtym zadarilo.

wolfskinka
autor
28. aug 2009

ja neviem co to je za injekcia ale ked som isla na sono a dr. mal vysledky krvi tak som niekedy dostala do ruky listocek pre sestricky a na nom bolo napisane hcg ... tak neviem oni to volaju hcg injekcia

alicao
28. aug 2009

pegasko, no ale vidis ako to dopadlo, mozno prenikla nejaka neforemna a to tiez pri iui vyberaju akoze tie naj..tak neviem

pegasko
28. aug 2009

Alic nam tiez laborantka povedala ze sa davno tak nenadrela kym nieco nasla,apredsa sa zadarilo.

alicao
28. aug 2009

pegasko 😀 😀 😀 fakt? v pase ti to nevidim, uz mas jedno baby?

afrika
28. aug 2009

ahojte, tak ja nič moc. na UTZ nebolo nič vidno, sliznica má 9mm a výsledky krvy o 15.00. tak ďalší mesiac v.... ☹ už som ani není zvedavá na výsledok krvy.

katti77
28. aug 2009

afrika: to mi je ľúto, a nemohla sa bublinka len niekam schovať?

pegasko
28. aug 2009

Alic pozri IP.

afrika
28. aug 2009

doki povedal, že aj tak pravdepodobne ešte nič nemôže byť vidno, že ten UTZ je najmä na zistenie či niesú po clostile cysty...neviem, či ma chceli obalamutiť 😠 , ale jednoducho som presvedčená, že to nevyšlo.
manžel ma aspoň pozval na predlžený víkend neviem kde...tajomstvo. ale mrcha si ma nájde aj tam 😠 😠 😠

alicao
28. aug 2009

afrika sakra...ta sliznica je asi dost nizko, uvidime o tretej, ale uz mas ziadost takze aj keby nic ivf vyjde urcite jasne?

afrika
28. aug 2009

alicao ja viem, ale z toho IVF mám taký strach ako z ničoho

katti77
28. aug 2009

afrika neboj zvládneš to, a možno krvička povie niečo pekné

alicao
28. aug 2009

afrika, su aj horsie veci nez injekcie do bruska , odvahu ved si velke dievcatko uz🙂

alicao
28. aug 2009

presne ako katti vravi, aby si nebola o tretej prekvapena, ako ja..sedela som prave na zachode ked mi volali 😀

katti77
28. aug 2009

tak je je sila, aj si sa rovno po... 😀

alicao
28. aug 2009

katti, nie zaseklo sa v polke od soku 😀 😀 😀

afrika
28. aug 2009

veď áno, nejako to spolu na koníkovi v sept. a októbri zvládneme 🙂 . a možno si budeme potom písať na stránke-termín v jún, júl 2010. to by bolo super. idem pomaly do práce, pekný víkendík prajem. pa

katti77
28. aug 2009

afrika pa a daj vedieť ako krv

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre