Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
28. aug 2009

afrika papa a hlad vysledky, vsetko zvladneme neboj🙂!

wolfskinka
autor
28. aug 2009

ani tu nik neni ...

afrika cakam na vysledky

zuuuzana7
28. aug 2009

wolfi prajem krasnu dovolenku. a silno drzim palce, aby ste prisli aj s vasim masazierikom domov 😉

wolfskinka
autor
28. aug 2009

zuzi dakujem ... budem sa o to snazit zo vsetkych sil 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zajtra idem do heliku na meranie folikov, drzte mi palceky aby bol aspon jeden krasnmucky folicek

pegasko
28. aug 2009

Wolfi prekrasnu dovolenku a spiatocna cesta nech je 2v1.

pegasko
29. aug 2009

Prší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuuuzana7
29. aug 2009

Pegasko uj u nas prsi 😒 no proste super pocasie na zehlenie 😅

lusinkaj
29. aug 2009

ahojte,krasny sobotny vecer prajem 🙂
skor som sa tu nemohla dostat,boli sme prec,dnes som uz bola v praci,teraz som prisla,aj zajtra pracujem...

zuzi,tabletky pravidelne beriem,ako mam tak dufam,ze to pomoze 🙂
wolfi krasnu dovolenku 🙂
dobru nocku 😔

zuuuzana7
30. aug 2009

ahoj lusi, 🙂 tak co uzili ste par volnych dni?
super, len papaj´, papaj euthyroxik 😉
a kedy mas ist opat na krv?

ozi dostala som mssssssssssssssss 🙂 juhuuuuu v pondelok sa ide na hppppppppppppp 😀

wolfskinka
autor
30. aug 2009

ahojte

pegasko dakujem .. ale ci bude spiatocna cesta 2v1 to netusim ale nevyzera to ruzovo, vcera som bola na folikulomtrii ... folik mal 21 mm, ale bol len 1 a sliznica 6mm a ma byt minimalne 7mm .. tak mi dal lieky na zvysenie sliznice ... a kazal vcera a dnes snazilkovat .. tak sa snazime, ale ako to dopadne to netusim ....

zuzi no to je super ... v pondelok na HP drzim palce nech dopadne dobre ...

lusinka dakujem 😵

lusinkaj
30. aug 2009

ahojte 🙂 som doma z prace,2 dni volna...jupiiiiiiii
zuzi bolo fajne u nasich,trosku taky cerstvy vzduch... 🙂 jasne,ze papam euthyrox...pravidelne,krv 25.9.
wolfi,musite prist 2v1 🙂 drzime prsty

pegasko
30. aug 2009

-Zuuuzana super ze konecne dorazila aj ked by zas nemusela.Aspon mozes zacat nieco uz riesit,a ty sa chystas len na IUI.

wolfskinka
autor
30. aug 2009

lusinka ahoj ... no musime musime .. tak rada by som prisla domov ako kindervajco s prekvapenim .. ale ako to mam asi tak urobit ... ???? babo raď ...

lusinkaj
30. aug 2009

wolfi ja ti verim 🙂 ono to prideeeeeee
kam idete na dovolenku?

pegasko
30. aug 2009

Wolfinka kazda rada draha taku by sme asi chceli vsetky,ale sliznica je predsa len o 1mm a to je malinkaty kusicek.Len si uzite pekne dovolenku a ten jeden bojovnik ked je silny to zvladne!

wolfskinka
autor
30. aug 2009

lusi .. egypt .. hurghada tento hotel ... http://www.travel.sk/dovolenka/egypt/hurghada/m...

pegasko no snad zvladne .. ale moc tomu akosi neverim ... taketo zle vysledky som nikdy este nemali .. sliznicu som ebzne mavala 11mm a foliky apson 2 a teraz bieda, ale zase vzdy lepsie 1 ako ziaden ...

slubujem vam ze spravim vsetko preto aby to vyslo 😵 .... ale za vysledok nerucim ☹

lusinkaj
30. aug 2009

wolfi no krasa 😵 egypt to je moj sen 🙂 raz tam pojdem aj ja 😀
pekny vecer

wolfskinka
autor
30. aug 2009

lusi papa

vsetkym dobru noc a sladke sny .. ja uz idem spat, zajtra mam narocny den ...

lusinkaj
31. aug 2009

ahojte,pekny den vam prajem dnes u nas vyzera krasne slnecno

alicao
31. aug 2009

bre ranko🙂

katti77
31. aug 2009

ahojte

alicao
31. aug 2009

katti, ty si nebola na folikumetrii este?

zuuuzana7
31. aug 2009

ahojte baby, dobre ranko

tak dnes som uz bola na krv - hp. a tak ma vytocili v ordi 😠
takze poistovna mi len HP preplaca.
HIV, osypky, hepatitis a zrazanlivost krvi mi nepreplaca, lebo nie som tehotna 😠 a ani vazne chora a ani pacient na podozrenie drogovej zavislosti 😠 😠 😠 😠 😠
keby som mohla explodovat tak som na kusy rozexplodovana. 😠
to je svins.... (sorry za vyraz)
takze mi ucet pride tento tyzden domov. to som zvedava co si idem zacvakat 😖

inac aj vam krasny den 😅

zuuuzana7
31. aug 2009

pegasko nie my ideme na ivf. ked uz tak uz 😉

alicao
31. aug 2009

zuuuzka...si sa nemohla tvarita ako narkomanka??? mala by si to zadarmo 😀 ! je to cele nahlavu....ty uz mas ziadost schvalenu? nepamatam sa

pegasko
31. aug 2009

Zuzi tak som to vobec nepochopila na co ti to robia.Pred odberom vajok sa predsa musi urobit predoperacne vysetrenie ked sa to robi v narkoze.Ja mam vseobecnu a nikdy som nic neplatila.Aeste taka perlicka ze HIV testy,vsak uz sme tak dlho spolu ze keby som zbadala cudieho chlapa tak sa roztrasiem,a vobec by som nepotrebovala umele.Adavas si to vsetko robit u suseduu alebo dofrcis sem.

vanesska
31. aug 2009

bre ranko babulenky 😉

tak ja len kuk nachvilku lebo mam zasa kopu roboty... 😠 este ze je zajtra to volnicko... jupiii!

inak ja som bol v piatok u dokiho a povedal mi ze mi zmizli tie moje cysty a ze aj ta endoska sa zmensila aspon na jednej strane... tak si neviete predstavit aka som bola happy!!!
cely mesiac sa nalievam vselijakymi cajikmi, pijem aloe uzivam bylinkove kapsulky a davam si obklady z kadecoho ze muzik len vzdy vecer kuka co som si zasa nalozila na brusko 😀 😀
tak doki hovori ze nevie co som teda zacala skusat ale ze v tom mam pokracovat lebo zda sa ze to zabera...
ale mi povedal ze aby som to teraz v septembri nesilila na to IVF aby som si to dala doporiadku ze uz 2-3 mesiace nehraju rolu... takze ja asi najskor oktober november stimulka... ale nevadi radsej pomalsie ale na vacsiu istotu ako teraz nasilu vrazit do toho prasule a nakoniec to aj tak nevyjde...

inak zuuuzana... to je fakt sila mna by to tiez rozculilo... chapes nic v zlom ale vselijakym drogistom preplacaju drahe liecenia a lieky a pritom si za to mozu sami a tym ludom ktori nemozu mat babo nie z vlastnej viny spoplatnuju skoro vsetko... a hlavne ze vsade vyhlasuju ako klesa porodnost a ako starne populacia ale ked clovek od nich chce aby mu pomohli tak mu hadzu polena pod nohy a vyrubuju take poplatky ze si pomaly na to pozicku musis zobrat... 😠 😠 je to sila... 😖

alicao
31. aug 2009

Vanes, no super🙂 tak to pojdeme na ivf asi spolu...🙂

vanesska
31. aug 2009

ali... tak super... potesi ze tu neostanem jedina tak pozadu... 😅
len dufam ze z poistovne nebudu robit ofuky ked mi teraz schvalia ziadost ze pojdem az za 2-3 mesiace...

lusinkaj
31. aug 2009

zuzi,to sa ti vobec necudujem,ze si nastvana,ved tak isto ako moja poistovna nepreplaca vysetrenia niketore tak som si ich musela sama zacvakat 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre