• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
Vanes, mne ju poslali z heliosu 20.8 a teraz v piatok 28.8 tam este nebola, takze nechapem kde sa stratila...
31. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alic tak pani uradnicky sa predsa neponahlaju.Mne pri schvaleni trvala tyzden len kym ju dostalo centrum a to

prosim pekne je vzdusnou ciarou1km.
31. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko na ivf ideme tu v rakusku. mam tu poistovnu a ta nam preplati 70% - 4 pokusy.
teda nam bude stacit len 1 pokus preplatit :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ved prave baby, je to nespravodlive alkoholikom a drogovo zavislim ludom sa preplaca jedno liecenie za druhym. pride mi to veeelmi nefer.

vaness to je super :dizzy_face:
31. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vanes s tym nebudes mat ziadny problem.
31. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko asi ked to posielaju, tak namiesto expresne, prosia na poste aby to poslali co najpomalsie a co najlacnejsie pripadne cez Tokio:slight_smile:
31. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi to tak bude.Pri poslednej ziadosti to tiez vybavovali 2 tyzdne a to ma uz sakra tlacil termin a to este sam naj... z centra to urgoval.Stihli sme to na poslednu chvilu.Pani uradnicky sice boli cez telefon mile ale kostrou moc nehybali.
31. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao: ja idem na meranie folikov až v sobotu, ešte zajtra posledný clostyl a v sobotu už budem vedieť kedy konečne IUI...
31. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, aha, som myslela, ze ste na tom s Wolfi rovnako, tak nic..pekne znasaj sliepocka:slight_smile:
pegasko , idem tam v stredu volat, len neviem ako ich mam urgovat, co si mam vymysliet
31. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alic preco do NZ.Som si myslela ze vsetky idu doBA.Nacvic si nieco po madarsky,mozno to zaberie.
31. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak v tom mas pravdu,ze alkoholikom.....preplacaju vsteko,po par mesiacoch zacne zase...a do okola
a mi mae len 3 pokusy,strasne nieco :angry:
31. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: no ja som ako spliepka, dúfam, že tam nebudú zase štyri foliky lebo ma už....stačia mi dva

a v stredu určite volaj, budem ti držať palčoky
31. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, dik, som zvedava ...priklincujem ich ak to tam este neprislo, len neviem koho klincovat :slight_smile:
31. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ..

tu zase nikto nepracuje a vsetci chatuju .. a ja nestiham citat :angry:

alicka ... este raz dik za ponuku pregnylu ... cmuk si zlatko :dizzy_face: budes mi chybat na dovci, tie tvoje srandicky :grinning:
31. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: zober sí tú klincovačku čo mávajú v amerických filmoch a môžeš priklincovať všetkých do radu :grinning:
31. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, ty zavislacka, padaj na plaaaaaaaaaaaaaaaaaaz!!!!!!! a uz tolko nedakuj, ved som ti ho ani nedala, este som ti stale dlzna za ten utros, a nestras tu , chod sa kuuuuuuuuuupat!!!!!!!!!!! :grinning:
31. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic .. no som zavislacka ale teraz mam chvilku casu, kupat sa budem az zajtra , dnes cely den nervacim z toho letu ... ak pojde vsetko hladko tak v hoteli budeme o 5,00-6,00 a to pojdem hned na plaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, neboj, este stravite par noci na letisku, co nepozeras spravy? lety vzdy meskaju den dva, takze este je let daleko :grinning: :grinning: :grinning: ukludnila som ta? :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic ma nestvi ... minuly rok nam meskalo lietadlo 9 hodin .... no to si ma ukludnila, ja uz som psychicky pripravena za za 13 hodin budem sediet v lietadle a ty ma tu takto stresujes ...
31. aug 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, to aby si na mna nezabudla ani na letisku, ked budes odpadavat od smadu, hladu, nervou a tak, spomen si na mna :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic este ze ta mam .. a da sa na teba nepsomenut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem to napchat do kufra a niekde sa pojdeme najest ... a potom tu este nakuknem
31. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, poriadne sa najedz noc je dlhaaaaaaa :grinning:
31. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi tak nejaka .. menu chicken roll v mekaci :grinning:
31. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pekny sviatocny den :slight_smile:
sme boli az na 3 strane :wink:
1. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u 3 IUI zas nič...dosť ma to zobralo, ale treba ísť ďalej. 16.9. máme konzultáciu a hneď v ten deň asi začínam užívať Proveru-alebo tak nejako...vy sa máte ako?
1. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sme sa fakt prepadli.Afrika to mi je luto,tak stimulka bude nabuduce uspesna,neboj nenito strasne,raz to musi vyjst.
1. sep 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko nevieš načo sa užíva Provera? konzultantka mi povedala, že to je príprava
1. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nic take som ani raz nemala.Vzdy som zacinala len injekciami pri stimulke a ziadne tabletky.
1. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedala, že od 16 dňa cyklu beriem toto
1. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mas ty nejake zdravotne problemy.
1. sep 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko musím ísť, neskôr sa ozvem. pa a prajem pekný zvyšok dňa
1. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok