• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
ja mám celý týždeň poobednú, mám sa fajn-včera som sa so sestrou dohodla, že idem aj s krsniatkom k druhej sestre na víkend. len ma mrzí, že s manželom sme není riadne spolu celý týždeň a nebudeme ani cez víkend. ale aj tak by bol na stavbe. aspoň si odo mňa odýchne :grinning: :dizzy_face: :grinning:
ty sa máš ako?
9. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nudim doma na Pn a okrem upratovania nic nerobim len sa vykecavam na nete :grinning: :grinning: :grinning: čas je strašná vec keď sa vlečie
9. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o peniazkoch na lieky mi nehovorili nič, ale pre istotu si zoberiem...ratam s tym ze mi daju recept...
zdielam rovnake pocity s vami :slight_smile:
9. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mne dai tie recepty hned na konzultácii
9. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyy!!!!!!!!! mam schvalenu ziadost, jupiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! :grinning: konzulatacie 29.9 a ak kramy pridu ako maju a budu lieky tak 2.10 mozem zacat! :slight_smile:
9. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao supeer

len nechapem ako mozes zacat uz 2.10 ked mas konzultaciu 29.9? Uz mas lieky ? budes mat dlhý alebo krátky protokol?
9. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi ved som pisala, ze ak budu lieky:slight_smile:. este nemam, ale dufam, ze mi daju recept hned aspon na proveru. 2.10 som 16 DC.
Mam dlhy protokol
tebe nedali recept hned? Neplas ma?:slight_smile:!
9. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac neplasim ta, samozrejme ze ti daju recept, ja som to zle pochopila som myslela že ides 29..9 a v tom case budes mat aj ms - to som zle pocitala :grinning:
9. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, uffff, mi odlahlo:slight_smile: viem ze sa moze stat, ze nebudu mat lieky v lekarni, ale to nech ich ani nenapadne!!!!!!! :grinning:
mam si zobrat aj peniazky, ze? nevies kolko? lebo mi do telefonu nic nepovedali
9. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano radsej si vezmi aj peniazky a neboj v lekarni hned pri heliose ich maju na sklade :grinning: ake mas lieky ? ja som platila za proveru + decapeptil + puregon 268 EUR - a myslim ze to je asi ta najdrahsia kombinacia, neviem
9. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, neviem presne ale ak sa dobre pamatam na pohovore s doktorkou tak toto iste
tebe ako ide pichanie? nerobia ti tie hormony sarapatu? na ktory den ti vychadza trasfer? prilizne?
tolko otazko ja viem ale no a?:slight_smile:
9. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo :slight_smile: dnes som si pichla tretiu injekciu a budem brat poslednu pilulu provery . Zatial nemam ziadne problemy ani nijake viditelne ucinky - ziadne bolesti, ziadna zmena nálady ( iba ked som hladná tak som fest nas . . . :grinning: ale to aj bez tych hormonov :grinning: :grinning: :grinning: ) No a uvidím ako mi zareaguje telo a kedy pride ms- ak by slo vsetko podla tabuliek tak by som mala mat OPU niekedy medzi 30.9 a 2 .10 a ET tych 5 - 6 dni po tom, takze niekedy okolo 6.10 az 9.10 a krvicka + 14 dni. Bože to trvá, ja sa asi ani nedožijem
9. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, budem na teba mysliet, a moooooooc drzat palce, to cakanie je na pepku, ale uz si zacala takze super:slight_smile:
ty budes koncit a ja budem len na zaciatku:slight_smile: budes radit.
Oktober je krasny mesiac, musi ti to vyjst!!! idete len ivf, ci aj icsi?
9. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ivf- aspon myslim este neviem dozviem sa o tyzden u embriologicky, no moj ma spg na hranici dobreho takze nam najskor navrhovali planovany sexik alebo IUI tak predpokladam ze na ivf to stacit bude
9. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, hej to by malo byt v pohode, ked tam je aspon zopar "normalny" potvoriek:slight_smile:
9. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ale to cakanie je ozaj na slaktrafenie :grinning:
ked som predtym citala ako o tom baby písu tak som sa divila, ale to som bola v robote a nenudila som sa ako teraz doma, teda sa asi zblaznim
9. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím vám všetkým palčeky!!! :sweat_smile:
9. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tebe pipai, inak aj ja som si radsej dnes volala sama do heliku, a uz to tam bolo, ktovie kedy by sa mi ozvali keby som nevolala ja :angry:
9. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z toho som bola aj ja trošku smutná, že sa neozvali...ale všetky vieme, že toho tam majú ozaj dosť! hlavné, že to máme schválené a ideme bojovať! teraz sa len naladiť a ideme na TO :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
9. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipaei ty ides uz teraz na konzulatie vsak o tyzden ak sa dobre pamatam...kedy zacinas brat proveru?
9. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipaei :grinning:
9. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ja mam ist 14.9. ku koordinatorke a 16-ty dne cyklu som 22.9. - tak vtedy zacinam s proverou??!!
ahoj romi :slight_smile:
9. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipaei, hej v tedy by si mala, super to uz je ochvilku:slight_smile: ja o 10 dni neskor, dufam:slight_smile:
9. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby teda tu sa uz stimulky pekne rozbiehaju :slight_smile:
alica suuuper :slight_smile:
pegasko 7 et ale aj s ket? myslim, ze vy mate problem so spg ze?

inac baby moj manzel si prekladal termin spg a novy termin mu dali az na 7. oktobra, tak sa nam to asi opat posuva :confounded:. takze ja budem az od novembra tehulka :dizzy_face: dufam, verim, modlim sa ..... :dizzy_face:
ale rada by som teda tu v teme s vami ostala :confused:

lusi tak dnes oddychujes co?
lusi, ze je to minimalne znizena, viacmenej ze sa to napravi v kratkom case, ale nechcela sa mojmu dok. do toho montovat. neva 21 mam gyn. vysetrenie, tak to moj gyn.dr. urcite vyriesi.
9. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuuu, ved ak to vyjde mne tak trasfer je mam tiez az v novemri neboj, budeme tu:slight_smile:
9. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica tak to je super :slight_smile:
9. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zas dufam ze vam v tom case budem moct posielat virusiky :slight_smile:
9. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyzden sem-tam...hlavne nech sme už v TOM :slight_smile:
9. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak :grinning:
9. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne baby pekne tehulit uz od oktobra aby sme mali my novembrovky tehu vyrusi od koho chytat :slight_smile:
presen tak pipaei nech sme uz v tom :slight_smile:
9. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok