Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
21. sep 2009

zuzi neviem co to je sekundarne sterilita
ostatne je podla mna dobre
musim ist upratat mm sa rano balil sam a v kuchyni je atomovka a za chvilu je tu kamoska ideme trosku do lesa

zuuuzana7
21. sep 2009

pegasko sukandarna je ze som uz tehula prirodzene bola (ale abort, ... atd ...) , teraz som to vygooglovala.
primarna je, ked este k prirodz. tehu nedoslo.
takto to oni bedari v caroch rozlisuju 😕

zuuuzana7
21. sep 2009

no hlavne ma ta sterilita pohorsila, hmm znie to hrozne 😝 😝 😝

alicao
21. sep 2009

Zuuu, myslim, ze to znamena, ze pricina neplodnosti nie je znama...
sliznica 5 dni pred MS by mala byt mozno o 1 -2 viac, ale nie je to az take zle
ale to len podla internetu, nemam to potvdene od doktorky, ja som mala den pred MS 16mm a mala by byt v ted ned aspon 8 mm

zuuuzana7
21. sep 2009

pegasko nezda sa ti ta sliznica nizska, vy ste tu pisali pri et ze mate okolo 10 a viac , volakto tu uz mal 16 ...
alebo sa to ku ms znizuje, kedze mam dostat v piatok ms?

zuuuzana7
21. sep 2009

alica no vidis , ze je to malo aj som si to myslela. a som mu povedala, a on, ze nie to je v poriadku ☹
joj baby uz ma aj toto stresuje ci bude rast ako ma .... ???

alicao
21. sep 2009

zuu...na 14dpo mam byt minimalne 8 a ty si predpokladam 11 dpo a mas 6 tak to je ok🙂 do 8 urcite dorastie

wolfskinka
autor
21. sep 2009

alic to si ako myslela ze sa ti zdam rozmocena ...???????????????????? 😠 nechapem vysvetli a dobre si rozmysli co mi povies 😠

pegasko presne ja takisto ... ja som na tom lepsie v robote, som tu jedina baba a mam 2 zachody tak mozem curat rovno na dvoch 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
21. sep 2009

zuzi ale bude nestresuj sa

zuuuzana7
21. sep 2009

alica ano som asi tak 10-11 po oplodneni, a ma 7,5 cm.
boze baby ja som asi fakt hysterka 😕 (cervenam sa)

wolfi, druhy je pre panov? 😀 😀 😀

alicao
21. sep 2009

zuu, tak vsetko je v poraaaaaaaaaaaadku 🙂

wolfskinka
autor
21. sep 2009

co ma 7.5 cm ?

zuuuzana7
21. sep 2009

wolfi malo tam stat : mam 7,5 , myslim sliznicu maternice

romy01
21. sep 2009

zuzik moje FSH pred mesiacom bolo 11,83 - to je už na tej hornej hranici, preto neratali, že budem mať viac ako 10 folikov a bum a je ich 15- je to divné, lebo k tomu mam aj PCO a zase pri PSO hrozí OHSS- tak s mi to asi vyrovnalo 😀 😀 😀

zuuuzana7
21. sep 2009

teda romy, tak to super, a mozno sa to pocas toho mesiaca upravilo 🙂

romy01
21. sep 2009

inak ja sa pokusim dať dne aspon tie tri litre - ja som normalne pila len 1 a pol litra vratane kavy a teraz som davala tych 2 a pol no asi je to fakt malo - inak asi sa fakt odstahujem na wecko.

zuuuzana7
21. sep 2009

baby dnes som inac sama v kancli tak mam fajront 😉 takze pisme, pisme ja som cely den online 😀

romy01
21. sep 2009

jeeej zuzik sa ti zije, nechcete ma do tímu? 😀

zuuuzana7
21. sep 2009

😀 romy pod 😉
ale asi, teda nie asi ale urcite by bolo tvojmu manzelovi za tebou smutno 😕 😀 😀
tak len pekne radsej doma a opatruj vajka 😀

wolfskinka
autor
21. sep 2009

zuzi ... no ja tu mumsim tvrdnut do 16.10 a najradsej by som uz isla domov

zuuuzana7
21. sep 2009

wolfi ja do 17 tej aj ja by som uz uprchla, ale este pojdem 2x na kafco, dnes mame prazdnu budu, vsetci nadriadeny su v milane na messe. tak keby ste to tu videli 😀 😀 😀
a to som ja chcela ist nachoru, lebo som mala teplotu cez vikend. no by sa mi ani neopatilo, ved dnes a zajtra sa vykurirujem tu 😀 😀 😀

romy01
21. sep 2009

zuzik toto som v robote vždy milovala, ked všetci niekam vypadli , človek si veci porobí raz tak rýchlo, nik ti nekuká na chrbát a máš čas aj kávu, komu lepšie 🙂

zuuuzana7
21. sep 2009

no presne tak romy (sice ja som este nic nespravila, ale to sa vybavi postupne 😉 )

zuuuzana7
21. sep 2009

romy tak uz vies kedy mas asi predpokladane opu?

romy01
21. sep 2009

ee zuzik este neviem, oni zvyknu volať až okolo tretej

zuuuzana7
21. sep 2009

aha. ok tak budem s tebou cakat do tretej 😉

wolfskinka
autor
21. sep 2009

zuzi to tolko kav vypijes denne ?

zuuuzana7
21. sep 2009

no bola to moja druha teraz a este mam jednu pred sebou, ale tu si dam bezkofeinovu, lebo by som nemohla spat. cize denne pridem na 2-3. je to vela ?

wolfskinka
autor
21. sep 2009

neviem ja pijem jednu hned rano a druhu hned poobede, ale iba cez pracovny tyzden, doma mi to akosi nechuti

romy01
21. sep 2009

ja som v robote zvykla vypiť dve 2 decáky ale doma max 1 kavu, vraj jedna denne nevadí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre