• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
ahojte....tak ja mam zajtra zacat s tabletkami a boli ma brucho...len to neviem identifikovat, ci je to už z nervozity, alebo som schytala nejaky zapal..uvidim ako mi bude do vecera - ci horsie, alebo lepsie...jaaaj ta psychika!
romy, mne povedali, ze pri stimulke pit aj 4 litre vody! tak to skus!
21. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy myslym ze hej.Mne kazali az 4-5l tiez sa my rychlo robili foliky,znizili davku inj.a kazdy den kontrola.Nechcem ta plasit ale chlastaj!
naj...cistu vodu,ale ta je tazka,tak vodu rozriedit s jemne perlivou mineralkou,to sa este dalo
potom uz len nechodit daleko od wc
21. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipaei, tak vitaj v klube, Ale vieš si predstaviť piť 4 itre? ja pijem 2 a pol litra a som v jednom kuse na Wc a v noci idem aj 3 x - ak vypijem 4 litre tak sa tam možem rovno nasťahovať :grinning: :grinning: :grinning: Ale je jasne ze musim zvysiť vodu, lebo to nie je sranda, spoliehala som sa trošku n a to že pri mojom FSH mi OHSS nehrozí - tak mi aj povedali, ale asi sú to dosť vysoké dávky tych liekov,
21. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké injekcie na stimulku si picháte? ja mám nachystané Gonal...
21. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam decapeptyl + puregon
21. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to dost 4 litre! dooost!! ja mam nachystaný diphereline a puregon. vraj decapeptyl už nevyrabaju...
21. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete podľa čoho dávajú puregon alebo gonal? všetky sú rovnako účinné?
21. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika ja som si mala vybrat a vraj je to jedno len je rozny výrobca - tak som si vybrala modre pero, lebo modra farba sa mi páci a modrý bol puregon :slight_smile: Takže asi tak
21. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, aj sa nejako specialne stravujete pri IVF? Ci papate zdravo vzdy? :slight_smile:
21. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj treba papat vela bielkovin...a ja masko nemusim, ale budem papat! a zvysok si doplnim strukovinami...ale inak sa snazim zdravo papat vzdy.
21. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipaei, no ved aj ja, ale co uz je teraz zdrave, ze ano...takze bielkoviny? hm...dobre vediet, co tak surove bielka? :grinning: fuuuuuuuj
21. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kvoli IFV zac ala papať jogurty - lebo to ja normalne nemusim , inak ano treba aj masko to ja zas lubim, sem tam si uvarim na veceru vajicko. Kazdý den papam aj zeleninu - to pred tým bol skor sviatok - takže paradajku , hlavkovy šalat a zeleninvu polievku. A inak mi doporucila jedna kocka z inej temy jest šili papričky na prekrvenie maternice - ale len do ET, potom už nie
21. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika,romy ma pravdu je to jeden cert
alic myslis ze je zdrave slaninka s vajickom? ak hej tak zdravo
21. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rommy, no presne ako ja, tiez nie som jogurtova, a hlavne v dnesnej dobe su jogurty plne Ecok, tak neviem neviem, tor radsej ako pegasko vravi :grinning:
Zeleninovu polievku zvladnem, budem sa snazit..u mna su problem hlavne sladkosti, som zavisla :grinning:
21. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao to tiež poznam, lenže ja len pred ms a keďže už coskoro otehotniem tak mi sladkosti asi ani na um neprídu - az o rok :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak zdrava výživa je teraz na pretrase?
ja bohužial nepatrim medzi zdravo sa stravujúcich....zeleninu ja nemusím vobec...mam akusi fobiu z nich .... mliecne jedla tiež nemusím...jeden jediný jogurt zjem...citronovy .....
tak jem teraz vitamíny....aspon
21. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, pravda je, ze ked som bola tehotna, teda len tyzdnen, tak som na sladke nemala vobec chut, bolo mi to divne...no a teraz sa neviem doz...ako to slusne povedat..dozrat :grinning:
nejem nezdravo, ale nie som ten tym, co chrume surovu zeleninu...budem asi musiet zacat
21. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao ale so vsetkým len s mierou :grinning: Ja som absolutne antizeleninová, ale ked som teraz na PN tak len špekulujem čo zjesť a nemám dosť pohybu tak sa bojim že budem ako guľa, preto to znášam tu zeleninu - a druhé plus bude že to prinesie vitamínky miminku :slight_smile:
21. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, tak to sme velmi podobne, tiez sa dam hned na PN ked si zacnem pichat, a tiez sa bojim ako budem vyzerat, teda je mi to v podstate jedno pre mimco vsetko, ale zase nechcem pribrat este pred tehotenstvom, musim si vsugerovat asi, ze som nejako chora a len zelenina ma zachrani :grinning:
Bubi, ako vidim , je nas tu takych viac:slight_smile:
21. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o cili paprickach som uz pocula,ale my hodne stiplave aj bez toho papama
a bez sladkeho ani den
kazdy vikend nejaky kolacik musi byt,ale teraz som urobila zdravy-mrkvovy ani ju tam neni citit a mm sa cudoval ze kde je
21. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko, mrkvovy kolac? hmmmm a ozdobila si ho spenatom? :grinning:
21. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja moc nepeciem, lebo ak upeciem ja si dam len kusok a potom skoro cely plech zje moj - nechce dať ani švagrine :grinning: Tak reku aby sa na neho zas tak moc nelepilo :grinning:
21. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rada peciem,
spenat je tiez zdravy,ale nemozem,vzdy sa z neho pose...
21. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
afrika kultivaciu coho ? lepidlo jedine ked si donesies sekundak zo sebou :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som prio stimulkach pila cca 4 litre vody ale som zblnkala kade som chodila
21. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi , preto sa mi zdas taka rozmocena :grinning: :grinning: :grinning:
pegasko, aspon je to zelene potom? :grinning: fuj ale som nechutna :grinning:
21. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby takto pracujete :grinning: :grinning: :grinning: a ze pracovny tyzden sa zacina ved vas nestiham citat :grinning: :grinning: :grinning:
baby mi mame v sortimente super lepidlo patex, unesie az do 120 kg :grinning: :grinning: :grinning: ale nase srdiecka take az nepotrebuju :grinning:
alica, pegasko aj ja lubim spenat, ale tiez nesiem nasledky po .... .... ... :grinning:

romy teda, ze 15 ... ty si ale sikulka, ty hadam pichas este daco aj po tajomky :wink: :grinning:
super len tak dalej tesim sa :wink:

baby tak ja som dnes bola na gynde este po vsetky vysledky vysetreni a robili my este pap a ine vyst. a napisal na papier pacientka so sekundarnou sterilitou ? :confounded: teda debo akaze som ja sekundarka :grinning:
no a pytala som sa kolko ma sliznica, tak som asi 5 dni pred mrchou a mala 7,5 cm. vajecniky povedal, ze od tych 5-7 cm.
tak co vy nato?

romy a ake mas ty fsh?
21. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ani neviem,rychlo splachnut a zdrhala som
wolfi aj ja,
ked ma chytal ohs tak na 3 den som uz bola furt smadna aj z 4l,tak som si urobila rekord 7l ,no bola som doma a wc hned za rohom
hlavne ze zabralo
21. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac aj ja sa snazim papat zdravo, hlavne vela ryb zujem. ale dnes som zhresila bol obed v mc´donalde :sweat_smile:
21. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok