Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
22. sep 2009

afrika do zadku pichaju injekcie ak mas znizeny nejaky hormon a to ti pichnu pri odbere krvi, teda aspon v heliose to tak robia

afrika
22. sep 2009

wolfi aké injekcie do zadku?

wolfskinka
autor
22. sep 2009

stipu ako svina , pri prvom mi ich nedavali a pri druhom som mala znizeny nejaky hormon tak mi pri odbere krvi pichli aj tu injekciu do zadku

larati
22. sep 2009

no wolfi pozitivne je na tom ze je to kazdy 2-3 den a nie stale 🙂

afrika
22. sep 2009

dúfam, že to bude ok.....................

wolfskinka
autor
22. sep 2009

afrika neboj bude

zuuuzana7
22. sep 2009

baby no ja mam kratky ... 😕

zuuuzana7
22. sep 2009

teda aspon myslim, ze je to kratky ... picha sa max. 10 dni a sup na opu to je kratky nie?

afrika
22. sep 2009

zuzi áno, to je krátky

wolfskinka
autor
22. sep 2009

zuzi to je kratky ja som dlhy pichala prvy cyklus 21 dni a druhy 28 dni

pegasko
22. sep 2009

Ahojte
aj ja som mala vzdy kratky,to mozno zavisi aj od centra

zuuuzana7
22. sep 2009

pegasko tak tento tyzden vo stvrtok ides po mimiska nie?

tak nie som jedina kratka 😀 😉 😀

pegasko
22. sep 2009

zuzi prave som na rozpakoch ci mam vobec ist
vcera som sa dozvedela ze mne jedna blizka osoba je na tom moc zle,tak doma len revem a neviem ci to ma vobec zmysel tam chodit

romy01
22. sep 2009

pegasko ako ze zle? Má pb s otehotnením alebo ma nejake problemy kvoli IVFku?
Inak baby každej asi na konci stimulacie pichnu pregnyl - ta štiplavka do zadinky na dozretie vajícok

pegasko
22. sep 2009

nie je to koi ivf,nas znamy a je len na infuziach
pregnyl sa asi dava kazdej a neni to take strasne len stipne a je to

romy01
22. sep 2009

pegasko je mi luto že máš takú udalosť , je to smutné, Snáď ta to neovplyvní v rozhodovaní sa. Želám ti aby sa ti darilo a aby aj Váž známy bol na tom lepsie

zuuuzana7
22. sep 2009

pegasko, no musis sama vediet ako sa citis, ale mozno prave nebudes na uhniezdenie ... tak napato mysliet? hmmm.....???
je mi to luto ... len ty musis mysliet v prvom rade na seba ...

zuuuzana7
22. sep 2009

romy ale aj ty mas kratky nie? aj ty si kratka pichacka 😀

zuuuzana7
22. sep 2009

baby uz som hladna 😝 😝 😝

romy01
22. sep 2009

nie zuzik ja som dlhá - ja už picam tretí týžden 😀

zuuuzana7
22. sep 2009

romy fakt tak aj ty si vytrvalka 😀

zuuuzana7
22. sep 2009

baby este vsetky obedujete? 😲

vanesska
22. sep 2009

caute baby...
tak vas vsetky zdravim... nooo pekne sa nam to tu rozbehlo to ani nestiham sledovat... 😅
vsetkym vam drzim palce mooooc...!
ostal tu vobec niekto kto ide az v novembri?? dufam ze tu nebudem sama novembrovka... 😕
a inak ja mam tiez tusim napisany ten dipherline tak sa chcem spytat to sa pichne len jedna injekcia alebo sa ich picha viacej??

zuuuzana7
22. sep 2009

vanesska aj ja som novembrovka pojdeme do toho spolu 😉

vanesska
22. sep 2009

jeeej zuzi super! a cim budes stimulovat? ja mam napisany dipherline a gonal tusim...
ale este ani neviem ci uz mam schvalenu ziadost posielala som ju 10.8. to je uz 6 tyzdnov ale zatial mi nikto nevolal z CAR... hm... 😒 ale zatial to nenahanam lebo v utorok letime za sestrou do new yorku... sa tesiiiim... takze IVF zacnem poriadne riesit az ked sa vratim...
a ty uz mas schvalenu ziadost? a mas uzivat mesiac predtym aj antikoncepciu??

zuuuzana7
22. sep 2009

vaneska, nemam ani paru cim budem stimulovat, tu sa necaka na ziadost od poitovne tu to riesi car a nas do toho netakaju. je tu taky trosky iny system. v podstate aj vsetky vysetrenia my robi gynekolog oni uz len fakt recept, vypisu a potom opu spravia a et. tot vsio od car.teamu 😉
a antikoncepciu tiez neberiem. ty ano?
tak idete predsa do new yorku, jeeeejda 🙂 😵
zober si vacsie vreckove tam sa da taaaaaaaaaaak uzastne nakupovat 😅 😀

vanesska
22. sep 2009

zuzi... aha tak veru iny system... hm
no ja neviem antikoncepcia sa tu predpisuje mam taky dojem ze bezne aj baby v heliose beru proveru co je tusim nieco ako antik. vraj to predpisuju preto aby sa ti uspali vajecniky a aby sa ti do stimulky neurobili cysty napr. z neprasknuteho foliku a pod. mne sa to moc nechce brat ale tak ten jeden mesiac to snad vydrzim...
aha tak asi som to tu uz niekde pisala s tym NYC... hej ideme... aj sme vahali ci ist alebo neist kvoli tomu ze to zozerie tiez dost penazi a teraz ich veru potrebujeme aj na to IVF ale potom sme si povedali ze ak by to IVF aj vyslo 😵 v co samoska dufame 😵 tak potom sa za sestrou uz nedostaneme nejake najblizsie 2 roky tak ideme...
juuuj aj sa tesiiim... ale prasulkov asi vela nazvys nebude na ten shopping ale tak aspon nieco... urcite neodolame...😵 😉 a ty si tam bola shoppovat??

zuuuzana7
22. sep 2009

vaneska ja som nebola, ale kolegyna co sedi vedla. a ta si doniesla take super handrry a vsetko super ceny. 😅
cize v novembri zacnes s hak a v decembri so stimulkou dobre som to pochopila?

zuuuzana7
22. sep 2009

a myslim, ze aj rosienka je novembrova, ale ta sa tu uz dlhsie neukazala. asi ma konikovsky oddych 😅

vanesska
22. sep 2009

no ja prave neviem ako to vsetko vyriesim... 😒 my ideme len na 10 dni tak to uz 9.10. sme doma takze som chcela zacat brat antik. od najblizsieho cyklu ale potom som si povedala ze telo aj tak bude trochu vystresovane z tej zmeny prostredia a casoveho posunu a kadeco tak ze si dam po navrate mesiac pauzu a potom zacnem s HAK ale tym padom by sa to predlzilo a stimulku by som zacala az naozaj v decembri a to pred vianocami je take odveci to uz lekari maju dovolenky a je vianocny stres a blabla tak fakt neviem...
asi si zajtra zavolam do CAR a objednam sa k doktorovi po navrate domov ho navstivime a dohodneme sa co a ako... mozno tu HAK ani nebude treba zbytocne to zdrzi o jeden mesiac... no uvidime... ja tak tajne dufam ze do vianoc by sme mohli mat pod stromcekom prekvaaaapko... 😵 tak by som to chcela stihnut 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre