Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

bobik77
4. okt 2009

A ešte sa chcem opýtať. Nevieš náhodou aký musí byť časový rozostup medzi jednotlivými prenosmi?

broskina
4. okt 2009

no ja by som tiež bola rada keby mi to vysvetlili v centre..tak so všetkymi úcinkami tychto veci.. 😒 ale nikto nič

broskina
4. okt 2009

netuším..ale myslim že ak ma KET tak hned po m..ale neviem to na 100%

bobik77
4. okt 2009

ja tak ti ďakujem a držím ti teda zajtra prsty

broskina
4. okt 2009

🙂

lusinkaj
4. okt 2009

ahojte,zuzi uz sme doma od svokry bolo fajne,sme sa napapali...nam trosku aj domov nalozila aby sme mali na veceru,ved sme tam sedeli 4hod.co nezvyk 😀

romy01
4. okt 2009

ahojte baby
zase som prespala cele popoludnie asi viem preco 😀 😀 😀 Cisto teoreticky sa moj mimíšek mení na blastocystu 😀 😀 😀
bobika abroskynka - to mi je lúto že máte také pocity z lekarov, kam chodíte. Je fakt že je to biznis a to všade ale je podla mna moc dôležité aby pacientka nemala tento pocit, neprispieva to k pohode.Ja som začala chodiť do centra v MT - Helios ale ešte pred tym som si kadečo naštudovala na nete a potom tam na pohovoroch som lekárov bombardovala otázkami, leno ak o tom nič nevieš, ani ťa nenapadne čo by si sa mohlo opýtať. V našom centre sú pohovory bežné - s lekárom, koordinátorkou aj embriologičkou, preto vieme kolko ma vajicko buniek a pod.

broskina
4. okt 2009

hm..tak to ti romy zavidim..skoda že to nefunguje vsade takto ☹ manžel je na pc,tak budem len tak sporadicky tukat.. 🙂 ak romy tak mi napíš nieco mudre aby som zajtra vedela na co sa-mam pýtat..diky 🙂

romy01
4. okt 2009

broskynka ved sa pozeram, ze uz ides na odber, takze si si vsetkym uz presla. Teraz uz len vediet kolko vajok bude, ake su znamky a kedy im mas volat ako sa to vyvíja. U nás si volame kazdy druhy den ze ako sa vyvíjajú. Je to dobre hlavne v tom ze ak mas napr predlzenu kultivaciu a na treti den ti ostane uz len jedno alebo dve vajicka tak to mozes zrusit a dat si ho vlozit hned

broskina
4. okt 2009

a ako sa znamkuju?chcem pk..a co si mame dat lepidlo,alebo hatching..co je lepsie..ako to funguje.

zuuuzana7
4. okt 2009

ahojte baby 😉
vitam bobika a broskynku 🙂 to je tada fakt smutne, ale niektory lekari proste taky su, neradi hovoria asi si myslia aj tak sa pacient nevyzna, tak co budem otalat.

broskynka zajtra v kazdom pripade drzime palce na opu a najlepsie byt tak trosku diplomaticky drza a zbomardovat lekara otazkami. drzim palceeeee 😵

ja som az nemozny pacient, vsetko nastudujem na internete a diagnozu si urcim u doktora sama a ked mi protireci este ho aj sprdnem 😀
ja si robim poznamky, napisem si vopred na papier co sa chcem opytat, lebo ked uz dnu sedim vsetko mi vypadne z tej makovicky 😀

lusi teda, svokra je spickova 😉. a co vam fajnove spravila, povedz nam, narob chutky 😝

my sme boli poobede v kafeterii a zbastili sme kopu kolacov a to sme si este nejake dali zabalit. sme sa tvarili, ako ze nam pride navsteva, ale ked manzel vazne na mna kukol a vravi nevies aky ma rada anna tak som vybuchla. no proste ako male deti 😀

romy tak uz je blastulka tvoje male romycatko. 😵

lusinkaj
4. okt 2009

zuzi,taka klasika slepacia polievka s domacimi rezancami,rezne a zem.kasa a taky salatik mrkvovy s kapustickou...
kolacik by som si dala... 😝

wolfskinka
autor
5. okt 2009

dobre ranko

tak ako to tu vyzera dnes ?

broskynka drzim palce na odbere , neviem co je lepidlo ? mam za sebou uz 2xET a 1xKET

romy a ta tvoja blastocysta ako bojuje kedy ides na transfer ?

romy01
5. okt 2009

wolfka ja mam chrobáčika už od soboty v domčeku. Zrušili sme PK 😀

wolfskinka
autor
5. okt 2009

hej tak super ... a preco ste sa tak rozhodli zrusit PK ?

zuuuzana7
5. okt 2009

ahojte baby 🙂
romy uz ste hore?
wolfi tak co lekar povedla v piatok?

alicao
5. okt 2009

bre ranko ,
romy drziiiiiiim moooooooc palce uz len "par dni" 😀

wolfskinka
autor
5. okt 2009

zuuzi dala mi take tabletky sumaky na vyplachnutie zdola, tak som cely vikend vyplachovala a potom masticku dovnutra a zda sa ze to preslo ... v stredu zacinam pichat tak to musi byt ok

alicao
5. okt 2009

Baby ja som stratena v tejto teme, vobec neviem kto ako na tom je...najblizsie testuje romy a potom? Aj afrika tusim uz stimuluje ze?

wolfskinka
autor
5. okt 2009

alicka ked si stratena urobime to takto

baby tak kto na tom ako je

romy test 19.10.
wolf od 7.10. decapeptyl
alicka od 10.10. diphereline

romy01
5. okt 2009

ahoj zuzik 😀
alicao ano. myslím že v tejto teme testujem prvá 🙂 Nie že by to bola sranda - ešte na to nemyslím, a povedala som si ze testnem az 18.10 ak dovtedy nepríde ms - navyše to budem mať narodky

alicao
5. okt 2009

wolfi, no nepomylila si sa? 😀 ja mam od 10.10 gonal a ty neviem co...

alicao
5. okt 2009

WOLFI prepac, nepomylila si sa, ja som sa sekla, je tak ako pises🙂 sorrryyyy 😀

zuuuzana7
5. okt 2009

teda uz v stredu? to ide ale rychlo 😉
ja idem dnes po vysledky z gyn. tak drzte palec aby bolo vsetko ok 😵
a v stredu sa ide spg, ale baby otazka, nebudu spermose nejake zle, ked sme sex mali pred 10 dnami?

alicao
5. okt 2009

romy fakt? to bude naj darcek na svete, toto musi vyjst!!!! 🙂

zuuuzana7
5. okt 2009

romy na narodky, to proste musi vyjst, a musi a basta 😵

wolfskinka
autor
5. okt 2009

ja mam miesto gonalu menopur

romy01
5. okt 2009

ano musi alicao 🙂
zuzka najlepši spg je pri 3 dnovej abstinencii, nie viac. Výsledky budu takto skreslené - a potom na IVF sa to priam musi dodržať. A zuzka verím, že budeš mať dobré výsledky

alicao
5. okt 2009

zuuu no jedine co je iste, ze ich bude veeeeeeeeeeeeeeeeelami vela 😀

afrika
5. okt 2009

ahojte, dnes som bola na krvičke a dnes si asi aj začnem pichať Gonal 😵 . teda ak bude všetko ako má byť-dúfam....menzes som dostala v sobotu naobed. jeden deň mi meškala a už som mala hlavu v smútku. vy sa máte ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre