Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
8. okt 2009

alicao no my asi tak-celý týždeň je v práci od 6,00 do 22,00 a včera som ho poprosila či by neprišiel aspoň o 17,00 kvôli gonalu-nevedela som ako to s perom pichnúť 😒 . a on, že nemôže. tak ma naštval, že som ho večer ani nečakala-zaspala som 😀 . ráno som mu urobila raňajky, povedala som mu ahoj a to bolo všetko.
on je inak perfektný manžel, ale ako staviame domček....má ho proste plnú hlavu. ja to rešpektujem, ale včera som ho fakt potrebovala a bolo mi to dosť ľúto.

alicao
8. okt 2009

afrika, pokracuje v indiansko mlcani..on sa zobudi...a hlavne teraz by mal stat pri tebe, nech ma nestve!!!

afrika
8. okt 2009

ja myslím, že už si to uvedomil. on pri mne stojí, minulú nedeľu ma pozval na večeru a správal sa ako dokonalý gentleman-také hlášky som uňho ešte nepočula. ale si proste zmyslel, že bude dlho v práci a ja som mu to chcela narušiť 😒 .
zuzi ani nebudeš vedieť ako rýchlo ti to ubehne.....

lusinkaj
8. okt 2009

ahojte baby,kazdy uz zacina pichat aj ja chcem... 😀 😵

alicao
8. okt 2009

afrika, aspon sa mozes vyhorit na hormony🙂
lusinkaj, ved si kup ihli a len tak na skusku si pichaj🙂))

lusinkaj
8. okt 2009

alicao 😀 😀 😀 budem inaksie... 😀

afrika
8. okt 2009

lusi asi sa pridám aj ja. k tím mojím chladničkovým pridám aj iné večer 😀

lusinkaj
8. okt 2009

afrika...presne tak,to je lepsie 🙂 vsak? 😉

afrika
8. okt 2009

manža bude rád 😵 . týždeň menzes, teraz hádka...už na ňom vídím, žeby aj áno a veľmi. ste v práci?

alicao
8. okt 2009

no ale do bruska treba pichat a neviem ci s tou druhou injekciou to pojde..neskusala som🙂) potom dajte vediet🙂))
hej som v praci, ako vidis makam ako diva🙂

lusinkaj
8. okt 2009

afrika...presne,po hadke najlepsie... 🙂

afrika
8. okt 2009

alica ja myslím, že pôjde...len neviem, či som ťa správne pochopila. niečo spomínali o ochrane, ale neviem odkedy 😕

lusinkaj
8. okt 2009

baby vy pocas stimulky sexujete?

afrika
8. okt 2009

áno. ja pichám už druhé injekcie a nemám problém. nemalo by sa? síce koordinátorka hovorila niečo o tom, že potom nám to zakážu úplne ale zabudla som odkedy.... 😕 😕 😕

afrika
8. okt 2009

teda druhé injekcie pichám odvčera

alicao
8. okt 2009

afrika, nie myslela som tie "hrube injekcie " lebo lusi chcela trenovat nimi🙂) tak som ju len upozornovala, ze to treba trenovat do brucha🙂))

afrika
8. okt 2009

som nejaká nechápavá 😀 . ale už rozumiem

alicao
8. okt 2009

v pohode s tolkych hormonov sa ani necudujem🙂 mozem sa opytat? ty si obe injekcie pichas v rovnaky cas? teda naraz?

afrika
8. okt 2009

diphereline si pichám ráno o štvrtej a gonal poobede o 15,00 hod.

lusinkaj
8. okt 2009

baby mne neodpoviete? 😀 😝

afrika
8. okt 2009

lusi odpoveď je trochu vyššie 😉

lusinkaj
8. okt 2009

aha...som teraz nevedela ci to mne patri ci nie...

romy01
8. okt 2009

lusinkaj sexik pocas stimuky nie je zakazany ale pozor tie posledne dni pred OPU. Na asi 10-11 den ti sexik doktor zakaze ale je to hlavne preto ze tych folikulov je vela a pri sexiku by hrozilo ze prasknu

lusinkaj
8. okt 2009

jasne romy chapem...a ked uz mate vlozene babatka vtedy je to ako? 😕

alicao
8. okt 2009

afrika dik...

afrika
8. okt 2009

lusi prvé dni asi nebudem určite riskovať, aspoň nejakých 5 dní

lusinkaj
8. okt 2009

uh...a potom to nevadi?neprekaza? 😕

alicao
8. okt 2009

sexualna pauza 9 mesiacov, teda mozno 12 kym sa one zahoji🙂))

lusinkaj
8. okt 2009

alicao 🙂 tak to neviem ci zvladneme? 😀 😕

wolfskinka
autor
8. okt 2009

zuzi ahojki, no trochu ano, teraz ma akurat rpestahovali do ineho konca kancla, tu na mna aspon nikto nevidi, prvy dekac pichnuty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre