• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
ta ja uz neviem...dufam,ze ma porozumeli co som sa pytala... :confused:
13. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj a u nas platia len 3 tyzdne a navyse na predoperacne musis mat vymenny listok, ten ti daju v centre
13. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj u nas je takisto
13. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ja uz mam vymenny listok mne uz dal dr.v centre... :wink: a som sa pytala a povedala setricka,ze to nevadi...ako su stare
13. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa potom nestresuj, mozno to pri tychto 10 min zakrokoch fakt nie je take dolezite.
13. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nestresujem...len ma to napadlo a som sa spytala...
13. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
listok nevadi ako je stary a vysetrenia musia byt max 3 tyzdne stare
13. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este pockam a potom pojdem... :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len rychlo...moj muzik ma akurat TESE-cko za sebou, vraj sa ma dobre, tak sa tesim :sweat_smile:

papa
13. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka...awajs.. a supis:slight_smile:
13. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rosienka pozdrav a ze je statocny :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi super...potom daj vediet co ako :wink:
13. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja sa hlasim konecne z domova :sweat_smile:
rosienka, prave som sa zamyslela, je to super, ze to tvoj manzel takto hrdinsky vsetko znasa. no, nie kazdy muz by vedel proti tomuto problemu takto bojovat. :fearful: super :slight_smile:
zbytok posadky ahoj :sunglasses:
13. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj :slight_smile:
13. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
tak je to negativne
vcera naobed volali,tak som sa obliekla do cierneho a isli sme na pohreb na ktori som kvoli pocasiu ani nechcela ist,len aby som neprechladla
aj tak to uz bolo jedno tak som sa aspon poriadne vyrevala,rano som vyhadzala skrine a vsetko upratujem aby som nemyslela na blbosti
na vianoce budeme mat taaaaaaaaaaaaak vyupratovane ze az
14. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko :frowning2:
dufam, ze budes bojovat dalej!
len nechapem, ze ti bolo tak zle cez vikend...
14. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko...to je mi fakt luto..... :frowning2:
zajtra čakam výsledky ja...... :confused:
14. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, uz aby tie vianoce boli tu
14. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
pegasko je mi to fakt luto... :unamused:
a ostatne babky kde ste? :slight_smile:
14. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko :frowning2: skoda, ale nevzdavaj to, musime bojovat dalej a budeme odmenene, neboj sa :slight_smile:
afrika - dufam, ze sem este nakuknes, az teraz som si precitala, co ta postihlo. viem si predstavit, ze ta to teraz ranilo a ako si sa tesila, ale nic nie je stratene a podla mna si super kandidatka na tehulku. ved si uplne genialne reagovala, co viac si môzes priat? nabuduce ti znizia davky a bude to tutovka! Predstav si, ze by to bolo naopak a ty by si aj pri velkych davkach netvorila ziadne vajicka, alebo hrozne malo a zlej kvality...aj take sme tu, tak sa vyplac a postav znova na nohy. Uvidis, pojde to dalej a dockas sa :wink:

alic, wolfi, lusi, zuzi, dikes :slight_smile: Mam teraz doba rekonvalescentika, vraj ho to boli, chudatko moje, esteze ma volno, tak lezi doma. vraj mu odobrali 5 vzoriek, najmä z jednej strany, kedze na druhej mal uz zrasty po minulej biopsii a OP krcovych zil :frowning2: Zlatusik moj si uz vela vytrpel, ale s mojou pomocou bojuje a snad budeme za to odmeneni...fakt sa uz zacinam bat, o 2 tyzdne ideme na to... V piatok mame volat do centra a budu snad vysledky tejto biopsie, snad dobre, ale to ajtak uvidime az po punkcii

bubina - drzim palce!!!
14. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pegasko, hmmm ale aspon naznak tehu tam bol. ja viem teraz ziadne nase pismenka a utechy nepomozu, viem si predstavit, ze toho smutku mas momentalne nad hlavu, ale ver, ze smutok je tiez zazrak a po nom vyjde slniecko a ty budes opat pripravena bojovat. posielam velmi vela sil a silne objatie.
a tieto smile su len a len pre teba su to slniecka pre stastie:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face::dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka, tak vy ste sikulky obaja :dizzy_face: juj to musi byt len krasna odmena v podobe nadherneho, zdraveho, vytuzeneho, rozkosneho a predsa vaseho miminka.
ale v kazdom pripade je uz vyhra pre teba to, ze mas manzela ktory bojuje s tebou. a ver, ze on poriadne bojuje. klobuk dolu :sweat_smile:
takze o dva tyzdne uz stimulka startuje? supis a s tou chorou si to tiez bravurne zmanagerovala. takze to musi byt uspech zaruceny :dizzy_face:
14. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz samozrejme zalezam zbytku krasnu dobru noc. takze wolfi, lusi, alica, romy, larati, bubina, a proste vsetky bru nozsku :dizzy_face:

bubina na zajtra drzime palce :dizzy_face:
14. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby posuvam tuto temicku hore tak kuk sem - testovala som - a mam tam ducha :grinning: :grinning: :grinning: A dúfam že zajtra to uz budu riadne tlste //
15. okt 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy!!!!
super!!!!!! potichucky gratulujem! nech len silnie a silnie :dizzy_face:
15. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makam na tom aby som dostala fotku do albumu
15. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeeeeeeeeeeeeeeeej, faaaaaaaaaakt??? a to len jeden jediny bojovcnicek:slight_smile:
davas mi naaaaaaaaaadej . Nech silnieeeeeeeee:slight_smile:
tesiiiiiiiiiiiiim saaaaaa! :grinning: :grinning: :grinning: !
kolky den si po et?
15. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anooooooooo
bol ib a jeden jediny na oplodnenie a aj sa oplodnil aj som plakala ze je iba jeden - bolo to strasnééé a kuknite mi do albumu
15. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pegasko ahojki, to mi je luto ... som ti tak drzala palce

bubina drz sa dnes
15. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
zuzi ale si ma vystiiiiiiiiiiiiiiiskala-dakujem
baby to si piste ze sa este nevzdam,aj ked uz ako samoplatca skusime az na jar
rosienka tusim minuly tyzden davali ako sa robi m/t a pekny pohlad to teda nebol,dokonca po zakroku hovorili ze ten chlap ma 4x vacsie varlata ako mu napuchli-pekne muza opatruj zasluzi si
romy zatial len tisko graaaaaaaaaaaaaaatulujem
15. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok