Teratozoospermia a snaha o dieťa

martaatram
6. dec 2021

Ahojte je tu niektorá ktorej sa podarilo otehotnieť aj s takouto diagnózou u partnera? A ak áno iba cez ivf alebo aj prirodzene. Ďakujem

petamich
6. dec 2021

manzel mal astenoterato a otehotnela som prirodzene

martaatram
autor
6. dec 2021

@petamich ďakujem🙏❤️

petamich
6. dec 2021

dokonca uplne bez problemov - problem bol zial u mna s udrzanim, co sme ale vyriesili a nas krasny vysledok prave tato kupe ❤️ drzim paste!

emalka
6. dec 2021

Ano, podarilo sa 🙂 pri tejto diagnoze je asi najdolezitejsia koncentracia spermii. Cim viac ich ma, tym je sanca vyssia.

martaatram
autor
6. dec 2021

@emalka ďakujem krásne ❤️

len_nig
6. dec 2021

Áno a dokonca prirodzene 😊 resp len mňa stimulovali aby som mala ovulaciu

martaatram
autor
6. dec 2021

@len_nig 🙏🙏🙏☘️ďakujem

mariocka440
7. dec 2021

@martaatram aj moj manzel ma.tuto.diagnozu a 2x sa nam podarilo prirodzene, akurat ani jeden krat sme to nedotiahli do konca ;(

martaatram
autor
7. dec 2021

@mariocka440 🙄to mi je ľúto držím nám palce 🙏🙏

ilovepizza
8. dec 2021

@petamich naozaj? moj ma tiez tuto dg.. len nam sa uz skoro 2 r. nedari :/.. ale som rada, ze to ide aj prirodzene

petamich
9. dec 2021

@ilovepizza a vsetko ostatne mate v poriadku? lebo castokrat to vyhodnotia ako dovod a na zenu sa uz poriadne nikto nepozrie 🤷‍♀️ ono moj manzel mal vysoky pocet a v tom pripade napr. 1% z vymyslim si 1 mld. je nieco ine ako 1% zo 100 mld., takze aj to tam hra rolu

kazdopadne velmi vam drzim paste 🤞🏻

ilovepizza
9. dec 2021

@petamich tak mne zatial gynek ziadne testy neodporucila, ale ak pojdeme do car aspon na konzultaciu, tak tam sa popytam.. akoze vsetko vyzera u mna na prvy pohlad ok, lebo aj cyklus pravidelny, ovu prebieha..
no a tiez mame vysoky pocet spermii, takze som si hovorila, ze to vychadza vyssie cislo tych vhodnych spermii, ako keby sme boli na “minimalnom limite” so vsetkym.. no budem este dufat v zazrak teda..

pamelaandersom
18. máj 2023

Ahojte.čo si mislite na takito spermiogram?da sa otehotniet prirodzene?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre