Vklad embrya

4. aug 2023

Ahojte mozno ma budete mat za blazna …k veci ..podstupili sme ivf kde sme mali pol na pol ..od darcu a aj od priatela .. od darcu sa nam oplodnili 4 od partnera 3 .. bola som na vklade som tehotna v 7 tt a neviem preco stale rozmyslam nad tym ci mi vlozili partnerovo embryio ze co ak sa pomylili 🤦🏼‍♀️viem som asi divna ale nemozem si pomoct

olivia_c
4. aug 2023

A ako je mozne mat pol na pol? ked spermie ma aj partner? To ma zaujalo 🙂

autor
4. aug 2023

@olivia_c da sa dat aj od darcu aj od partnera ..tym padom nemusis nanovo riesit celu stimulaciu … ak si s tym v pohode zeby ste sli do darovanych spermi

andrea_r016
4. aug 2023

@olivia_c asi kvôli diagnóze.....niekedy keď je zlý spermiogram tak ak s tým pacienti súhlasia tak to urobia tak, že pol na pol

olivia_c
4. aug 2023

To som netusila, ze je taka moznost... my mozno pojdeme do dalsieho ivf, preto ma to zaujalo. Do ktoreho centra chodite ak sa mozem opytat?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia_c
4. aug 2023

@andrea_r016 nepocula som o tejto moznosti, dakujem. Musim to prestudovat a opytat sa na to v car.

autor
4. aug 2023

@olivia_c iscare martin … alebo mozes priklad ak mas 10 vajicok 8dat vasich a 2 darca

autor
4. aug 2023

@olivia_c tak mna to zaujimalo skrz toho ze ak by mal partner moc zle a neoplodnilo by moje vajicko ci je taka moznost ..priklad pojdeme na stimulaciu kde budem mat 3 vajicka oplodnia partnerom a nic …ratali sme s moznostou darcu cize by sme zase museli nanovo celu stimulaciu a potom vajicka oplodnit darcom …takto chvala bohu som mala dost vajicok a rozdelili sme to pol na pol tym padom som mala len jednu stimulaciu..a stoji to o 250€ viac darca

andrea_r016
4. aug 2023

@olivia_c v centre by ti mali vysvetliť všetky možnosti...ale ak ti to nenavrhli tak to asi netreba...lebo aj pri zlom spermiograme sa nájdu dobre nepoškodené spermie, ktoré sa dajú použiť na oplodnenie....

autor
4. aug 2023

No ale teraz rozmyslam ci mi vlozili partnerove 🙈🙈🙈

thereisabear
4. aug 2023

Tak na to teraz neprídeš, jedine ak testy dna keď sa dieťa narodí 🙂 Mne tiež parakat napadlo, či nedošlo k zámene, ale vidím, že je náš...

taktotedanie
4. aug 2023

Tak asi ste s tym az tak v pohode nemali
Nad tym sa trebalo zamyslat pred tym

autor
4. aug 2023

@taktotedanie Coo??? Boli ale keby nebola moznost nemat nase …co taras

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zojanka
4. aug 2023

Bavili ste sa s doktorom alebo embryologom ake embryo sa bude vkladat? Ci vase ci to od darcu?

zojanka
4. aug 2023

Lebo nieje jasné, či ste sa dohodli že vložia vaše a ty sa bojíš že sa pomýlili, alebo ste sa o tom vôbec nebavili čo budú vkladať?

autor
4. aug 2023

@zojanka jasne ze sme povedlai ze nase …ale stava sa hocico …

janka271283
8. aug 2023

Ahojte baby ide niektora na vklad 17.8.?

autor
8. aug 2023

@janka271283 skus skupinu ivf …tu asi nik

janka271283
8. aug 2023

Dik

barbor120
7. sep 2023

Ahojte,po prvom úspešnom ivf sa chystáme na druhý krát. Viete mi prosím povedať niektorá aký je postup ?
Ďakujem

autor
7. sep 2023

@barbor120 chod do skupiny ivf tam ti poradia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre