Vyšetrenia a lieky pred tretím mimotelovým oplodnením

cisielko
10. sep 2012

Ahojte, o miminko sa pokúšam niečo okolo 7 rokov,som po 2 neúspešnom IVF, skončilo sa to ako pri 1IVF, začala som krvácať skôr ako som išla vôbec na krv...kedže poisťovňa prepláca len 3 pokusy už nechcem nič zanedbať a chcem si dať porobiť čo najviac vyšetrení...zatiaľ viem iba o genetike, hematologia, na imunologickom vyšetrení som bola pred cca 3 rokmi ešte vtedy s ex-manželom, treba ísť znova kedže mám nového partnera? rozmýšlam o Prednisone ked pôjdem do IVF..babulky, dajte vaše skúsenosti, rady, čokoľvek čo by mne ale aj iným babulkám mohlo pomôcť, tu je každá rada nad zlato...všetkým vám vopred ďakujem.

cisielko
autor
10. sep 2012

Nikto mi neviete poradiť?

tigi
10. sep 2012

@cisielko myslim ze si vypisala tie najdolezitejsie vysetrenia. tiez by som isla po nich. len ma napada, v ramci tej imunologie si mala vysetrene co konkretne? nie je tam este nieco co by sa dalo dovysetrovat? moze to byt iba jedna mala imuno reakcia a uz to nevyjde... moc ti drzim palce, obdivuhodne bojovat 7 rokov a nevzdavat sa.

annamary27
10. sep 2012

@cisielko ešte možno štítna žľaza a toxoplazmoza,moja gyn mi robila aj toto.držím palce,aby Vám to do tretice vyšlo 😀 😀 😀

cisielko
autor
10. sep 2012

@tigi hladám všetky rady, nápady, proste všetko...no čo sa týka tej imuno tak už ani neviem 😝 musím si to pozrieť, viem, že tam robili aj testyy či niesom nejaká alergická na spermoše, len to som bola vtedy s ex 😝

@annamary27 júj super, toto by ma nenapadlo, štítna sa mi marí, že mi robil ale toxio nie...to mi robili pred 3 rokmi v centre, a vraj som ju prekonala 😖

tiež ma napdlo neviete ako sa volá nejaké vyšetrenie, že moja maternica berie embrajká ako nejakú chorobu a snaží sa ich sama zbaviť, nepomohol by tam vtedy ten prednison?

annamary27
11. sep 2012

@cisielko na to sa robí test z krvi na protilátky.mne to robili v centre.

cisielko
autor
11. sep 2012

@annamary27 aha, bože ja už ani neviem čo mi vlastne robili 😝

dnes mi volali výsledky 12,53 negatívne ☹

No čo už musím to nejako zvládnuť a dobojovať 3 IVF. ak by vás ešte niečo napadlo budem vdačná za každú radu..dakujem vám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre