Používame cookies. Viac informácií tu. OK
danielle98
29. máj 2019

Pokiaľ nekrvácaš a nepociťuješ horšie bolesti, tak si myslím, že je to v poriadku. Zmizne ti toto a môže sa objaviť niečo iné. Ver mi, mne nebolo takmer nič ... ja som ani nevedela, že som tehotná - dozvedela som sa to v 6.tt... každá žena to má individuálne .. 🙂

katatko351
autor
29. máj 2019

@danielle98 ja sa bojim ze to zacalo prsiami a neskor aj tie bolesti budu a tak. V 2016 som mala missed v 12 tt. Poradnu mam az 17.6

danielle98
29. máj 2019

Fúha, to mi je teda ľúto ... v tomto prípade, ak chceš mať istotu, že je všetko v poriadku, tak by som k doktorovi šla skôr ... už len pre svoj vnútorný pokoj, aj keď si stále osobne myslím, že to nie je nič vážne ... ak si už po 13.tt tak tie najhoršie týždne máš za sebou 🙂

nistika
29. máj 2019

je normálne, že najvyššie hodnoty tehtenského hormónu sú v začiatkoch tehotenstva a potom je slabší, tým aj príznaky chabnú. ale ak máš zlý pocit chod na vyšetrenie

ikonica
29. máj 2019

Som 16+2 a prsia ma nebolia kazdy den rovnako, niektore dni vobec a potom sa rano zobudim a je to tu zas... Nerob paniku... Tiez som si presla uz vselicim, ale stres nocomu nepomaha...

katatko351
autor
29. máj 2019

@ikonica toto mi hovori aj partner ze nemam stresovat, ja uz som rozmyslala ze si kupim ten angel sound aj ked neviem ...

zeytin
29. máj 2019

@katatko351 Ahoj, ja som bola na tom podobne ako ty, zaciatkom 13.MA a pri dalsom tehu som mala silne obavy, ze sa to bude opakovat. Dokonca som aj zakrvacala, ale nastastie vsetko dobre dopadlo. Prestala so sa bat az ked som zacala citit pohyby....

ikonica
29. máj 2019

@katatko351 ja som ho radsej nekupila... Bojim sa, ze by som bola na nom zavisla... A ked by som nahodou nesikovnostou nenasla srdiecko, tak by som zbytocne stresovala...

janynyna
29. máj 2019

@katatko351 tiež si myslím, že to nič nebude. Mňa tiež tak silno boleli prsia a odrazu nič. Samozrejme ak máš pochybnosti skus aspoň zavolať gynekológovi. Radšej 100xzbytocne ako 1 neskoro. No podľa mňa je to normálne.

katatko351
autor
29. máj 2019

@janynyna dakujem troska ste ma upokojili teraz ma moja gyn dovolenku tak este tyzden pockam. Dala som si robit trisomy testy tak ked sa pojdem pytat na vysledky tak ju poprosim nevh ma aj pozrie

alilka
29. máj 2019

@katatko351 ahoj. Ja v sobotu začínam 12tt..tehu príznaky mi vymizli v 7tt..to som aj v nemocnici prave vtedy ležala ,lebo som spinila od 5tt..vkuse až do 10tt..no potom sa príznaky vrátili v plnej paráde s omnoho vyššími "gradami" 😁 do teraz mi je zle ale už to znova začína povoľovať..ako na hojdačke,pol dňa necítim ani prsia a potom behom hodiny salejem..ja som si angelsound objednala a srdiečko počúvam a je to nádherný pocit..a som omnoho viac spokojnejšia..👣😍 a to mám toho za sebou ozaj toľko že keby že ti napíšem ani neuveríš..

katatko351
autor
29. máj 2019

@alilka ja mam toho tiez vela trapim sa uz 5 rokov, toto je moj 9 vklad z toho 2× biochemicke, raz v 12 MA, co som bola na vysetreniach vsetko ok a toto tehotenstvo mi teraz vysli zle vysledky, zle pecenove testy ALT 1.99, malo trombocytov 113 a este aj stitna THS 0.185 tak len po lekaroch beham

lilly256
29. máj 2019

Aj mna boleli prsia na zaciatku este som ani nevedela ze som tehotná a ale az tak ze som myslela ze mi odpadnú .. potom zo dňa na den prestali ale ze úplne a doteraz ma nebolia ..som v 17tt 🙂

miadi
30. máj 2019

prsia nemusia nic znamenat. Moj maly v 17tt +4dni na utz nebilo srdiečko..citila som pohyby od 14tt a posledne dni uz nic takze mphol byt mrtvy aj tyžden.. v 15tt uz je plod moc velky aby ho telo same vypudilo nemusis citit nic ziadne krce to treba uz vyvolat porod..to proste nevieš.. s malou ma prsia boleli len v prvom trimestri a narodila sa uplne zdrava. Proste vydrz do kontroli ver že vsetko je ok. A čoskoro budes citit pohyby a tie su to najkrajšie ukludnenie. Drzim palce hlavne klud❤️

alilka
30. máj 2019

@katatko351 ja som mala 1xMA(dvojičky),3x spontánny potrat,3x mimomaternicove..behom roka mi vzali obe vajcovody,aj zrezali z maternice .😔 Toľko placu,trápenia,bolesti,beznádeje neprajem nikomu ..som po 2 ivf..pri prvom pochybili lekári a z druhého je toto môj druhý ket(ET nebol)..aké verím že toto naše vianočné šťastie,k nám už konečne stastlivo príde. Termín mám 23.12 💖💖👣

alilka
30. máj 2019

@katatko351 čiže toto je moje 8 je tehu..a tiež sa liecim na štítnu žľazu .mám trombofilny stav a 7 mutácii krvi .🤷🤦

hennyinnsbruck
30. máj 2019

To s tými prsiami sa aj u mňa menilo... Raz boleli raz nie... Malo by to byt OK.

Co sa týka Angel Sound, ja som mala fettal Doppler (zamna lepsie ako Angel) a nestresovalo ma to, práve naopak, do pohybov som každý deň na par sek počúvala ❤️ a keď boli pohyby tak už pomenej, len ked bola lenivá tak som sa ukludnila s tým..... Prejem všetko dobre 😊

jaluta
30. máj 2019

@katatko351 ja som si tiež kúpila Angel sounds a bolo to fakt super kým som necítila pohyby, vždy som si len na chvíľku vypočula srdiečko a bola som v kľude, zo začiatku je to ťažšie nájsť srdiečko ale keď sa človek naučí rozpoznať svoj tep od tepu bábätko tsk to už som rýchlo nasla, aj keď sa dlho nehybalo tsk som sa vždy uistila aby som nestresovala 😊

alilka
30. máj 2019

@hennyinnsbruck aj ja mám fettal dopler..😁 ale ja som myslela že je to ako angelsound. V čom je medzi nimi rozdiel?🤷😁

hennyinnsbruck
30. máj 2019

@alilka Angel Sound je to Mini... S tým som nevedela srdiecko nájsť. A keď nasla nevedela som či to môj pulz je alebo srdiečko. Funguje len so slúchadlami

Fettal ma displej, ukazuje tlkot (počet úderov) bez slúchadiel sa dá počúvať 😊

alilka
30. máj 2019

@hennyinnsbruck jaaaj..áno ten môj tiež ukazuje pulz a nahlas funguje .😁 S manželom naraz počúvame. 😁 Tak super teda ..ja som 10+5 a už 3 dní krásne nájdem srdiečko..🙏👣

hennyinnsbruck
30. máj 2019

@alilka už počuješ? No krása 😍😍😍

alilka
30. máj 2019

@hennyinnsbruck áno..hneď od kedy mi prišiel (v pondelok)..prvý deň sa mi ťažšie hľadalo..ale teraz do 10 sekúnd ho nájdem..🙏 vidno že drobec každým dňom rastie 🙏👣

hennyinnsbruck
30. máj 2019

@alilka to bol stále krásny zážitok počúvať ❤️

Neskôr budeš aj "pohyby" pocut.. Také všelijaké zvuky 😊😊

alilka
30. máj 2019

@hennyinnsbruck hej je to fakt zážitok..úplná krása..vždy na tak krásne zahreje pri srdci keď ho počujem 💖💖 áno?no to som zvedavá..si to neviem predstaviť ako to bude počuť ,tie pohyby 😁

hennyinnsbruck
30. máj 2019

@alilka ako nic extra ale také iné divne zvuky 🤣😊😊

susangha
13. jún 2019

@katatko351 ja som to tak tiez mala... Klud.. Jednuducho telo reaguje asi kazdy tyzden inak. Tiez som si kupila dopler... Angelsound. A kazdy druhy den cca kontrolujem. Teraz som v 19tt. Niektore nevedia najst babo... Ono sa nachadza z pociatku uplne dole ako zacina ochlpenie a ma cca 150 uderov za minutu. Niekedy je napravo niekedy nalavo... Podla toho ako sa točí.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli