Chcem schudnúť 30 kilogramov

emma2510
4. jan 2013

Samozrejme su tu uz prispevky o chudnuti ale ja chcem viac. Pretoze som pribrala pocas tehotenstva a zmenou stravy k horsiemu som pribrala a teraz mam cez 100 kil chcem spat schudnut na mojich 70 kil takze moj ciel je schudnut 30 kil. Moje ex spoluziacky a kamaratky vsetky maju vysoke skoly len ja mam zacatu a potom som sa na to vykaslala vsetky pisu ake su uspesne a mna to rozculuje ze ja som len taky obycajny smrtelnik co ma obycajnu pracu. Moj zivot sa mi zda byt nudny takze dalsia zmena asi dosiahnut vyssie vzdelanie aj ked moj manzel hovori ze su to vyhodene peniaze pretoze aj vysokoskolaci su bez prace. Dalsia vec co by som chcela zmenit je moj image ked uz chuda tak aj pekna. Stale nosim len pohodlne rifle s trickom alebo pulovrom vlasy do copu tak nejaky uces. Jednoducho vyzerat inak a dosiahnut nieco len to si hovorim kazdy rok.

cawes
5. jan 2013

Aj ja sa pridavam. Po porode mi ostalo tiez 30 kg navyse.

dai
5. jan 2013

@lalia123 no myslim ze v pohode sa da mat vsetko ked clovek chce - preco by zeny s vs a dobrou pracou nemogli mat aj stastnu rodinu a dobre vyzerat? vies ono je to mnohokrat o discipline - maloktora zena je stihla od prirody hlavne po pprodoch a od urciteho veku - a tu disciplinu co tie zeny ukazu pri stracovani a cviceni ukazuju mnohokrat aj pri dtudi a v praci - preto su aj uspesne...
cize suhlasim ze treba zacat v hlave, nastartovat svoje sebavedomie a sebadisciplinu - potom ked chce vlovek schudnut tak schudne; ked dostudovat vs tak dostuduje...
a fakt ze clovek s vs ma vaecsie sance na dobru pracu dokazuju nnohe studie... hlavne ak vystuduje potrebnu vs ako napr informatiku , mat-fyz, chemiu a pod. ... nie socialnu pracu, ekonomiu ci pravo - cize studium len pre titul...

dai
5. jan 2013

a k chudnutiu - minuly rok som schudla 15kg, tentorok este chcem nejakych 5 dat dole... nosim uz teraz velkost s - teda navaecsine tela🙂 a je to super pocit moct si obliect co sa mi paci a aj v tom vyzerat k svetu

lara30
5. jan 2013

aj ja musim zhodit !! musim!!!!

charlottte
5. jan 2013

baby aj ja potrebujem schudnúť, pri výške 161 cm mám 85 kg, viac ako mm :(

ivikuska28
5. jan 2013

Aj ja sa rada pridám chcem zhodiť tak 20 kg 😉

pojezdalova
5. jan 2013

Zienky aj ja by som potrebovala schudnut 15kg, a dufam ze sa mi to aj podari, aspon nieco do jari, lebo sa uz hambim chodit v obtiahnutom tricku............ak bude aj nadalej takto teplo zacnem beham a asi robit aspo 50 sklapaciek denne na posilnenie brucha, co vy na to?????

slnieccko
5. jan 2013

hmmm...veru aj ja by som chcela schudnut dufam ze sa mi to tento rok nejako podari... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ssisska
5. jan 2013

Ja som teraz schudla 10 kilov a citim sa lahsia ,krajsia a mladsia,po tom co mi tie kila odisli sa citim lahka a to bremeno sa vytratilo.Jem len ranajky a potom dve mandarinky.Tak mam energiu na cely den a nie som hladna.

mirka907
5. jan 2013

@ssisska ranajky a dve mandarinky? Ak u teba ranajky netrvaju cely den v 3hodinovych intervaloch, koledujes si o problemy

pojezdalova
5. jan 2013

@ssisska to by som asi umrela od hladu............... 😅

zuzana581
5. jan 2013

@ssisska ja sa ti moc nechcem do toho miešať, ale toto nerobíš dobre ☹

ssisska
5. jan 2013

Mam pevnu volu a bola som teraz dva tyzdne chora takze mi moc nechutilo jest.Chvalabohu.

nickina14
6. jan 2013

@ssisska tym si nic nevyresila, neskorie viac na teba može sa nalepit spet ta vaha, a potom to neni zdrave,a viac chorob potom na teba budu sa lepit,
ma sa jest pravidelne mozno a viackrat za den ale v malych davkach jasne ze do 18 vecera 😉

dai
6. jan 2013

@pojezdalova urcite to pomoze... cvicenie vzdy pomaha na spevnenie tela - len efekt uidis najskor po 2och mesiacoxh, citis sa ale budes lepsie skor - endorfiny su fajn🙂
ja teda neviem - iste , aj hladovkou sa da rychlo schudnut , ale jojo efekt je zaruceny -metabolizmus sa spomali ako spinka a clovek potom pribrra aj zo vzduchu ako hovori vela tucnych - telo jednoducho setri do zasoby ked malo dostava...
mne sa minuly rok podarilo schudnut kombinaciou cvicenie plus vylucenie sladkosti , obmedzenie priloh a peciva... jedla som najmenej 5x denne kazde 2-3hodiny.... poslednykrat 2hodiny pred spankom aby metabolizmus slapal aj v noci - samozrejme len nejake bielkoviny - tvaroh alebo tak... a fungovalo to super... teraz som cez vianoce prvykrat pribrala 2kg - vdaka vydatnemu kolacikovaniu a prezieraniu sa.... a vyvalovaniu samozrejme😀 ale uz aj z toho je kilo dole po navrate k normalnej strave...
ako som pisala od zajtra sa chcem zase trochu vystihlit kedze mam vyhliadnute obtiahnute plesove sary🙂 takze dnes iden na nakup nakupit kuracie prsia, jogurty, ovocie, brokolicku , zeleninku a sol. a verim tomu ze za 2-3tt tych 5kg dle dam / kedze tie prve kila idu pomerne rychlo dole😀

cerez
6. jan 2013

@ssisska Začala si veľmi zle. Stane sa len to, že prídeš na svoju pôvodnú váhu. Telo okrádaš o dôležité vitamíny a minerály a mandarínky to nepokryjú. Aj choroba si zobrala svoje. Momentálne máš nejakú zásobu, preto si telo berie ešte čo má, ale potom sa začne pripomínať. A ak tomu telu nedáš, začneš priberať. Na nete je toho veľa, vyber si ale to dobré, prospešné. Budem ti držať palce!

katy2
6. jan 2013

Ahojte 🙂
Pridavam sa k vam....
Mam 170 cm, 80 kg a moj ciel je 60 kg....
Snazim sa od 3.1. - uz je 1kg dole.... strava podla Mira Veseleho a cvicim Jilien - kolko vladzem 😝 Zatial nestiham jej tempu....

zuzana581
6. jan 2013

http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/index.php tu ak si zadáte výšku, váhu, vek, obvod pása a fyzickú aktivitu, tak vám vyhodí nejaké info, kolko by ste mali vážiť, kolko by ste mali mať pás, čo by ste mali denne zjesť, ako by ste mali cvičiť.. a rôzne iné infošky..

katy2
6. jan 2013

@zuzana581 to poznam, zatial sa mi tato stranka o chudnuti paci najviac.... idem podla toho 😉

mata71
6. jan 2013

ahojte dievčence cely život sa trapim z dietami,,,ale posledne napíšem svoj poznatok.ke ded som mala vahu 60kg sa mi všetci smiali aka som pevna,nasledovala dieta aj som schudla no nasledne...som mala 70kg a vyške 167cm,,,a vtedy mi hovorili aka si bola chuda predtymmmm 😀 😀
v 2010 som už vážila 119kg po hormonálnej liečbe, injekcie a neuspešnych viac tehu..,,našli mi aj cukrovku a mala som 3 operacie žíl.....NO ALE od marca 2010 do augusta 2012 som zhodila na 84kg a bola som spokojna.....cukor sa upravila išiel dolu ale aj tak chodim na kontroli,,,,,a teraz som pribrala 6kg,vianoce stres v praci,, nasadenie vitaminu B12 a vypadavanie vlasov...,,takže ja by som rada zhodila len tych 6kg a udržala to pomaličky na tych 84 alebo 80.. 😉 😉 shudnut 10kg a je to super......Sice nebudem modelka ale mne to tak vyhovuje plnšie tvary sa aj manželovi páčia aj ked teraz sa mu nezdá že som od leta pribrala ale váha nepusti...........A dievčence majte sa radi také ake ste a potom sa aj chudnutie podarí.....do chudnutia

Chcem Tym povedat že žena je prítazliva aj s kilečkami,,,,,,každá vie povedat tak toto by mi stacila ako ja,,,,

mata71
6. jan 2013

ešte so zabudla povedat že plávam naučila som sa v roku 2010,,bicykel,vonku,doma mame taky na stojane,,, 😀 ,,,pijem čistu vodu beriem chrom 1x denne na obmedzenie sledkého,omega 3 na čistenie organizmu,,,,tak som zhodila z 119 na 84kg =35kg.. 🙂

ale teraz rozmyšlam nad chili papričkami z lekárne 60ks stoji 30e je to davka na 2 mesiace,,naštartuje to latkovu vymenu...kamaratka ma a zhodila za 10dni 3kg.....

zvedavamt
6. jan 2013

@emma2510
Hlavne sa nauč mať rada svoje telo, take ake je.
Zmena stravovania je nevyhnutnosť, ale zmena myslenia o to viac.
Každá výčitka za zjedené jedlo pridá viacej kíl alo jedlo samotné.
Jedna múdra žena napísala, že každé kilo navyše si človek nosí nevyriešený problém v svojom živote.
Mne výrazne pomohli pozitívne afirmácie, kedže som po porode pribrala z 50 na 77kg. Len treba dat pozor, co si clovek praje. Dala som si predsavzatie, ze do konca roka zhodim dake kilo dolu, len nebolo kedy cvicit a tak sa mi to splnilo inou formou. Chytili ma zuby a ked som nemohla jest skoro dva tyzdne, tak sli kila dolu. A hlavne mi nesli jest vianocne sladkosti,tak na nieco to bolo dobre, heh.
Denne si opakujem,aka som vdacna za to, ze mam krasne, stihle a zdrave telo a ide to. Treba zacat uz rano po prebudeni a hocikedy pocas dna a vecer pred spanim.
Drzim palce
http://www.ulozto.cz/xodagXz/hay-uzdrav-sve-tel...

dianka16
6. jan 2013

@mima1983 prosim ta napis mi ip viac o tej diete co vlasne robis a co jes

mamima3
6. jan 2013

Ahojte, rada by som sa pridala aj ja, po dvoch porodoch sa na nalepilo 23 kg, teraz mám 79 a rada by som zhodila aspoň na 65 kg. Najhoršie je, že sa uz sama necitim dobre, a ked pozriem do skrine nemam si uz ani, co poriadne obliect, vsetko mi je male ☹ byvali spoluziaci zo strednej ma nespoznavaju, vtedy som mala okolo 50 -52 kg - na to som uz davno zabudla, uplne by mi stacilo aj tych 65 kg. Potrebujem sa dako nastartovat a vydrzat. Vysoku som si robila pocas materskej dovolenky, ale aj počas tohto obdobia sa na mna nalepilo pár kíl, kedze v skuskovom obdobi som bola nervozna a samozrejme stres, tak som ho zajedala. Dlho do noci som sa ucila, lebo cez den sa pri malych detoch velmi neda, takze som vyjedala chladnicku aj v noci, nic horsie som nemohla urobit ☹
Ako tak citam vase prispevky, tak v tom nie som sama, co musim so sebou nieco urobit a dufam, ze sa takto budeme spolu povzbudzovat a dokazeme to, aby sme sa sami pre seba citili lepsie a krajsie. 🙂

silviatko
6. jan 2013

Malého krstna teraz držala Dukanovu dietu a schudla 30 kíl..a to vám nebudem hovoriť že vždy jedla a jedla.. 🙂 som sa sama divila a naozaj to funguje..ked som ju videla po 3 mesiacoch ani som ju nespoznala a teraz ani nevravím aká kočka..pred tým sa ani k malému nemohla ohnúť

tvojapusinka
6. jan 2013

ja som schudla 15 kg...síce nie hneď naraz...v apríli 2012 som mala 68 kg pri výške 173 cm a teraz mám 53 kg a žiadnu diétu som nedržala...len som sa zaprela,že nebudem jesť a vydržala dom to doteraz...a kľudne som si dopriala aj sladké...nemyslím si, že je to o predpísaných diétach /kt som samozrejme predtým vyskúšala a nevydržala/ ale o sebazaprení a hlavne uvedomení si, že to robím pre seba a chcem to robiť

emma2510
autor
6. jan 2013

Ja nechcem moc tu Dukanovu dietu lebo vsetky tieto diety su take ze je z nich clovek chory. ja skusim jest menej a pravidelne cvicit a ak to nepomoze potom mozno pojdem na nejaku dietu. Chcela som si ist dnes zaplatit uz gym ale nejak sa mi nechcelo dala som si predsavzatie a este som v gyme nebola ale zase ja chodim na dlhe prechadzky s kocikom ho tlacim do kopca tak zatial to neskor sa prihlasim do gymu. Este by som mohla skackat pred telkou 🙂

monikka22
6. jan 2013

ahojte tiez sa k vam pridam tych 15 kg by potesilo no uz niekolko krat som to skusala dietami no moja pevna vola nie je @dai napis blizsie co papas pripadne aspon priblizny jedalnicek na 1 den tvoj sposob sa mi zda najlepsi uz som tak schudla ale u mna je strasny problem dodrzat pitny rezim a nastartovat metabolizmus:(

elena9
6. jan 2013

Som rada, ze som nasla tuto temu a velmi sa mi paci, ze preferujete skor zdravy zivotny styl pred redukcnymi dietami. Mne po druhom porode ostalo 15 kg, ale uz su dolu. Mam asi 64kg a 170 cm. Trvalo mi to sice vyse roka, ale som spokojna. Pamatam si na casy, ked som po prvom synovi mala aj 51 kg, ale nebudem si robit iluzie, tolko uz mat nikdy nebudem. 😀 Koncom januara ideme na ples, tak skusim este nieco zhodit, ale samozrejme budem v tom pokracovat aj dalej. Nemam zrovna geneticky dane byt chuda, tak sa to pokusim aspon udrzat. No a teraz k tomu, ako som chudla ja. Rano ranajkujem cokolvek, to co aj deti, ale zjem menej. Obed bez prilohy, alebo len samotnu prilohu a poobede uz len bielkoviny. Samozrejme sa to neda dodrzat vzdy, hresim viac,ako dost, ale aj tak sa to da, len mozno pomalsie. A ked tu citam, kolko chcete schudnut, tak som stastna, ze mne stacia ku stastiu uz len nejake 4 kilecka. Ale vsetkym vam baby drzim palce, nech neostanete len pri predsavzatiach. Budem vase uspechy sledovat kazdy den. Tak chudnutiu zdar 😀

adeli79
7. jan 2013

ja v marci rodim, a potom sa k Vam pridam. tiez cca 20 kg budem chciet zhodit, co som si nazbierala za 2 tehotenstva