16 dní mi mešká menzes

wroni14
29. júl 2014

Ahojte baby...no mne uz 16 dni meskaju, z toho asi pred 6timi dnami teda vo stvrtok som mala taky číry bledo ruzovy vytok...v pondelok tiez troska a dnes tak isto(mozno raz za den) a test som si robila v sobotu -bol negativny...boli ma pod bruskom a taktiez prsia . normálne pri mrche ma bolia z bokov tento krat ma zacali bolet z vrchu...co myslite zeny som ci nie som...ak zajtra nedostanem palim k doktorovi....

nikoletka_h
29. júl 2014

A snszite sa o babatko ? Mohla si mat oneskorenu ovulaciu a ten ruzovkasty vytok mohlo byt zahniezdnovanie...ale ja si skor myslim ze nie si tehotna...ale istota je lekar..drzim palce nech to dopadne ako si to prajes 🙂

bonaqa2013
29. júl 2014

No a? Však choď, nato je lekár aby Ti pomohol.

wroni14
autor
29. júl 2014

Dakujem za odpoved 🙂...Nesnazime sa momentalne o bábätko ale ako leby som nahodou aj ostala bola by som rada...uvidíme co doktor povie,pre istotu si spravim zajtra este test rano 🙂 dnes cely den cakam ze zacnem krvacat ale mam len bolesti...

tanickaskorokubikova
29. júl 2014

@wroni14 presne taký pocit som mala keď som bola tehotná, stale som chodila na wc lebo som myslela že už už dostanem a nedostala som 🙂 držím palce 😉

wroni14
autor
29. júl 2014

Ja som vcera volala s maminou a ta uz ma svoj nazor...ja som chcela vediet ci su take pripady ako som ja....

wroni14
autor
29. júl 2014

@tanickaskorokubikova dakujem presne takto chodim aj ja len to ze mne sa chce aj dost často cikat :/

marylis
30. júl 2014

Podla mna niesi tehotna. 16 dni ti mesla- pred 6 dnami by ti to test urcite potvrdil. Podla mna pracuje psychika 😉

wroni14
autor
30. júl 2014

Nie som,dalsi test negativny a dostala som ms....mohli mi tak dlho meškat zo stresu,problemov a nervov?ale k toktorovi aj tak zajdem buduci tyzden...

alexandra1104
30. júl 2014

@wroni14 mozu mne teraz meskali 10 dni a to mamvam pravidelne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre