Bolesť prsníkov 9 dní pred menzesom

bibix25
27. máj 2015

Ahojte, s manzelom sme sa zacali snazit o babo. Na 5-6 den po ovulke ma zacal boliet vajecnik a tiez podbrusko (ako pri menzese), zacala som aj trocha spinit ( na bledo-hnedo). Dnes je nejaky cca 8-9 den po ovulacii. Robila som si uz dva testy ( od nedockavosti) no boli oba negativne. Uz asi tri dni ma bolia prsia a dnes ma bolia az tak strasne ze nemozem mat ani podprdu. Mam pocit ze mi je mala a vadi mi. Pravy prsnik mam tak zdureny az tam mam hrce. Mrchu mam mat az o cca 9 dni. Moze to nieco znamenat alebo myslite ze je to len predmenstr. syndrom? Inak cyklus az taky pravidelny nemavam. Kazdy druhy mesiac mi mrcha pride o nieco skor. Dlho som uzivala hak, tak to preto. No teraz by mala prist podla vsetkeho nacas. Taka som nedockava, dufam ze ani nepride 🙂 Dakujem za Vase odpovede.

mamulka211
27. máj 2015

pockaj.....nastavim si vestecku gulu....trosku dolava sa posuun.aaaaano uz vidim tvoje brucho...hmmmnieco tam je ale neviem tak skoro povedat, ci to je zrnko maku, co si zjedla vcera na obed, alebo babatko, co putuje vajickovodom do maternice....

bonaqa2013
27. máj 2015

Ešte vydrž a o týždeň sprav testy....

kika2111
27. máj 2015

drzim palce,este je skoro na hocijaky test,nech uz je na nom napisane cokolvek,ale sanca tam vzdy je a spinenie moze byt znamenie uhniezdovania sa(ja som mala pri oboch jasnu krv),v kazdom pripade treba mysliet pozitivne,predstavuj si ako vajicko rastie a mozno to naozaj vyjde..a testovat az den po zac.ocakavaneho menzesu,inac vyhadzujes peniazky do vzduchu🙂 silno drzim prsty!

bibix25
autor
27. máj 2015

Dakujem moc 🙂 Ja som uz taka, s tymi testami som proste nevydrzala. Joj, to bude asi najdlhsie cakanie v mojom zivote 😀 A ak sa smiem spytat ako dlho ste este spinili po uhniezdnovani?

sibalka21
27. máj 2015

@bibix25 pri uhniezdovani spinis alebo slabucko krvacas len pár minut

lia23
27. máj 2015

mas podobne priznaky, ako som mala ja okrem spinenia.....ja som si robila twst na 10dpo bol slabulilinko pozitivny.... tak skus az 1-2 dni pred ms, i ked viem, ze je to strasne vydrzat taku dobu.....ale je to uz len par dni 🙂

kika2111
27. máj 2015

u mna to bolo mozno 2/3x po malej,len na papieri,nie na nohavickach.

bibix25
autor
27. máj 2015

@sibalka21 aha... najviac som spinila ten cca 6 den po ovulacii. Teraz (cca 8 den) spinim este stale, ale len tak slabo. Takze sa asi mozem "tesit" na mrchu... No uvidime teda.

bibix25
autor
27. máj 2015

@kika2111 u mna je to aj na spod. pradle aj na toaletaku. Skor mi toto vsetko pripomina predmen. syndrom, no nejako skoro. Takze len cakat m 😔

kika2111
27. máj 2015

@bibix25 hlavne klud!u kazdeho to moze byt inak..a inac mne potvrdili tehu v 5tt a potom som este 6tyzdnov spinila na hnedo,takzeeee...klud,ziadny stres,pekne vylozit nohy,spapat dobre jedlo a tesit sa ci bocian zatuka na okno🙂

bibix25
autor
27. máj 2015

@kika2111 dakujem moc 🙂 Budem sa snazit. I ked s tym jedlom neviem... Prestalo mi chutit. Zaklad ranajky, obed, obcas veceru zjem ale len preto ze som hladna a musim. Sladke som jedavala na kila, teraz mi nic sladke nechuti. Nechcem ho. Jedine coho by som zjedla aj za vagon je zmrzka 🙂 Tak neviem ci to nieco moze znamenat, alebo je len moje telo obzrate vsetkeho uz.

kika2111
27. máj 2015

@bibix25 ach aj ja som nie jedla,zrala zmrzlinu na kila!🙂 najradsej mcflurry z mcdonaldu s m&m 😀

bojazlivamama
27. máj 2015

Ja som si pri prvom tehotenstve robila test dva dni po termíne menzesu a bol pozitívny 🙂 a žiadne špinenie som nemala, ani po oplodnení 🙂 🙂 a druhé bábo sme zarobili " bleskovo ", spoľahla som sa na plodné dni. A tiež žiadne špinenie nebolo. A to som tak veľmi chcela druhé, že test som si robila takmer o polnoci a pred termínom menzesu. Držím palce 😉

bibix25
autor
27. máj 2015

Dakujem. Tiez som sa spoliehala (aj) na plodne dni a ovulaciu. Viem kedy ju mam, bo ju mavam trochu bolestivejsiu. Citim kedy bude alebo kedy je ovulacia. Dr. mi povedal ze je to ok. Ze mozem byt aspon rada, bo niektore zeny ju nemavaju vobec, takze mam byt vlastne rada. Ak by som teraz aj nebola tehu, tak si potom asi kupim aj ovul. test aby som si potvrdila ze mam naozaj ovulaciu.

mia265
27. máj 2015

Ja som mala príznaky presne ako pred ms,akurát silnejšie a skôr ako obvykle. Takže môžeš byť aj tehotná

bojazlivamama
27. máj 2015

@bibix25 Tiež mám takú ovuláciu, aj pred otehotnením som to cítila. Bolestivé vaječníky, vlhkú pošvu a veľmi silnú potrebu sa milovať 😉 proste hormony robia svoje. A po druhom pôrode sa mi menzes vrátil až po 13 mesiacoch a už nemám žiadne bolesti 😉 ale pri ovulke stále, proste to cítim. Držím ti palce, nech to vyjde. A ak nie, nevešaj hlavu a skúšajte, aj mimo plodných dní !

bibix25
autor
27. máj 2015

Dakujem 🙂 A ano, momentalne mam priznaky ako pred ms. Ale tie prsia a hlavne prave ma tak neskutocne bolia! Zajtra si budem musiet dat sportovu podprdu a nie klasicku. Ovulaciu mam niekedy bolestivejsiu a niekedy len velmi malo. Trva to ale iba par hodin. Keby som aj nebola tehu budeme sa snazit dalej, zatial sa nic nedeje, ved sme len na zaciatku. Na tie plodne dni sme sa ani teraz nejak extra nespoliehali, proste kedy sme mali/mame chut... 😀 Ved nikto nevie kedy moze motyka vystrelit 😀 Dakujem za podporu 🙂

bojazlivamama
28. máj 2015

Ja ti držím palce, nech to vyjde. Hlavne netlač na pílu, lebo keď veľmi chceš, vtedy to práve nemusí ísť. Mám to šťastie, že mi bolo dopriate byť mamou. A to isté želám aj tebe 🙂

bibix25
autor
28. máj 2015

Dakujem moc 🙂 Ked zistim na com som tak dam vediet 😉

bibix25
autor
30. máj 2015

No... takze tehu pravdepodobne nie som 😢 Do mrchy mam cca 4 dni, dost spinim a vcera vecer uz bolo trosiiiicku krvi. Dnes rano som si teda urobila tehu test a bol samozrejme negativ. Takze tak. Musime sa s manzelom snazit dalej. Drzte prsty.

diana411
25. máj 2021

@bibix25 ahoj ako to nakoniec prosím ťa dopadlo som na tom podobné

bibix25
autor
31. máj 2021

@diana411 tehu som vtedy nebola. Bol to len predmen. syndrom. Tehu som zostala az v niekde okolo novembra, decembra 2016, tusim... A teraz ked uz mam dieta odrastene tak mam ten pms este horsi... Kvoli silnym menstruaciam mi az teraz po rokoch zistili silnu anemiu a musim chodit na hematologiu... Takze baby ktore mate extremne silnu menstruaciu odporucam dat si vysetrit krv aby ste nedopadli ako ja. Lebo gyndosi vacsinou toto vobec neriesia a potom to takto dopada. Kvoli silnej anemii som skoncila az na hadici na gastre a na sone brucha... Vsetko nedokrvene, neokyslicene a netravilo mi... Ale uz je to ako tak ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre