🌞SÚŤAŽ: 3 solárne nabíjačky, ktorými si kedykoľvek dobijete napr.svoj mobil čistou energiou zo slnka🌞

andrea_spp
Moderátor
13. jan 2021

Milé dámy,
máme tu jednu rýchlu mini SÚŤAŽ, podmienkou zapojenia sa je len odpovedať na otázky:

Vedeli ste o tom, že SPP okrem plynu predáva aj elektrickú energiu?
Aké ďalšie služby sú pre vás dôelžité pri dodávateľovi energií? Čo by ste určite uvítali a uľahčilo by vám to život? 🌞

PS: Okrem solárnej nabíjačky veľmi rada rozdám radosť aj v podobe srdiečok. ❤️

Spomedzi všetkých zapojených vyberiem 3 z vás už piatok 15.1.2021
Teším sa na odpovede.

Andrea

misskate1
13. jan 2021

@andrea_spp SPP dodáva a elektricku energiu
Cena, rychly servis, riesenie problemov

scarletrose3
13. jan 2021

mame elektrinu aj plyn od SPP... a nabijacka by velmi potesila.

comika
13. jan 2021

@andrea_spp Ja som zakaznik SPP a nemozem povedat nic zle, zatial ked som mala problem so zapnutim gamatiek, zavolala som a vzdy mi poslali odbornika, ktory mi to zapol, vysvetlil, ponaucil 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️. Stalo sa mi to 2x za sezonu a plynar bol velmi ustretovy. Dalsie sluzby mi nechybaju.

mirkam3
13. jan 2021

@andrea_spp
Áno, viem ze SPP dodáva aj elektrinu
Sluzby ktore povazujem za dolezite: rýchly servis a ustretove call centrum s ludmi, pre ktorych su moje problemy dolezite.
Uvitam, ak sa aj nadalej budu zapajat do ochrany životného prostredia.
A zivot by mi ulahcila prave tato nabijacka ;).

zuzaana18
13. jan 2021

@andrea_spp Ano, viem o tom, ale zatial odoberame od ZSE, nemali sme ziadnu extra motivaciu prejst k SPP, hoci od nich mame plyn. Co by potesilo? Na konci dna kazdeho potesi par usetrenych eur, takze urcite by potesilo, ak by bola takato ponuka skutocne dlhodobo vyhodna, nielen vtacka lapat ;)

hekasovala
13. jan 2021

Áno. Služby: rýchly servis, oprava kotlov, vyber panelov, call centrum, dobrá cena, nové typy výrobkov, ...
A otázka ekologie a ochrany životného prostredia.

cadulka2908
13. jan 2021

Urcite cena,rychly servis,nejake zlavy...

rozika12
13. jan 2021

Áno, viem že SPP poskytuje aj elektrickú energiu.
Určite by potešili služby ako bezplatná revízia kotlov, opravár na telefóne aj počas víkendov. Veľmi dôležitá je aj cena. A solárna nabíjačka by určite potešila keďže sme často na cestách 🙂

balkica
13. jan 2021

Mali sme od SPP plyn aj elektrinu 👌 mohli by predavat aj pomocky na setrenie elektriny 😀

onmaria
13. jan 2021

@andrea_spp my od začiatku,ako sme,využívame od vás plyn..áno,aj o elektrine vieme,zatiaľ nás ale nepresvedčila.
Čo sa týka služieb,veľmi by napr pomohla sluzba révizia plynového kotla,nakoľko ti,čo robia revízie ich nerobia na všetky značky kotlov,tak je s tým dosť problem

kristina2708
13. jan 2021

Áno vedela som 🙂
A dôležité je podľa mňa určite rýchle riešenie prípadných problémov 🙂

denkaa1
13. jan 2021

Máme aj plyn aj elektrinu. Najdôležitejšia pri výbere je cena.

zuzki1
13. jan 2021

Áno plyn aj elektrina, určite dobrý dodávateľ cena+minimálne výpadky+servis+dostupnosť hotlinky, udrzba a kontrola plynomerov a pod.😉

202
13. jan 2021

@andrea_spp áno vedeli , my sami sme v SPP a uvítali by sme keby sa nemenili preddavkové platby pri vyučtovaní plynu a aby sme zakaždým nemuseli stále volať a meniť to ...

lienkaam16
13. jan 2021

Áno vedeli 😉 call centrum, cena a revízie kotlov.

gulolo
13. jan 2021

@andrea_spp Dobrý deň, áno, viem, že SPP dodáva aj elektrinu, nakoľko sme k nemu nedávno prešli od konkurencie, čo sa týka dodávky plynu, aj elektriny. Počas posledného pol roka bývala u svokry moja švagriná s deťmi a extrémne im vzrástla spotreba elektriny, mali nedoplatok. Ale podľa slov švagrinej nemali kde toľko elektriny minúť, takže by som uvítala, keby dodávateľ poskytoval podrobný popis, ktorý spotrebič koľko spotrebuje, aby sme vedeli, prečo sa toľko zvýšili náklady. Zatiaľ toľko. Ďakujem.

kukucka26
13. jan 2021

Ano mame elektrinu aj plyn a nabijacka by nas velmi potesila nakolko vela casu travimr v prirode sportom tak by sa nydzovo zisla

cilkau
13. jan 2021

zatiaľ sme spokojný ale netuší či mame plyn SPP ale určite ano 🌜🙂

ixa
13. jan 2021

Sme odberateľmi plynu aj elektriny cez SPP a jednoznačne to bolo veľmi dobré rozhodnutie.. zo služieb rýchly servis a uvítala by som možnosť revízie bytových rozvodov, nielen po stupačky, a pravidelne, riešili sme už aj koróziu na uzávere čo už bolo dosť neskoro, keď sa kohútik uzavrieť nedal, to bežný človek nepozerá pravidelne, havne keď je uzáver za zásuvkou kuchynskej linky

vulka
13. jan 2021

O el.energii od SPP je dosť počuť z reklám, takže v pamäti mi to rezonuje.
Pre mňa je dôležitá zrozumiteľnosť informácií pre laika - o produktoch, cenách službách.
Privítala by som porovnanie jednotlivých typov energií z hľadiska emisií, ekológie.

tom_i
13. jan 2021

Áno vedela. Služby žiadne. Stačí keď SPP bude rekonštruovať staré potrubia, a vlastne ja to beriem tak plyn SPP, elektrická energia ZSE, voda vodárne. To ostatné je aj tak odzub, jedno potrubie, jeden kábel ...

katka8382
13. jan 2021

Áno, viem.
Co by som uvítala a uľahčilo by mi to život? Zapojenie spotrebičov (napr. plynovej varnej dosky) bez poplatkov, čiže v rámci služby zákazníkom 😃

abc987
13. jan 2021

Áno, vedela som o tom, že SPP okrem plynu predáva aj elektrickú energiu. Zo služieb je najdôležitejšie call centrum.

lenkike
13. jan 2021

Áno, vedela som, že SPP dodáva aj elektrinu 😊
Či sa týka služieb, určite je dôležitá ľahká dostupnosť informácií, teda dobre spracovaná
a prehľadná internetová stránka, dostupné call centrum aj v čase mimo bežnej pracovnej doby, zákaznícke centrá. Okrem toho servis kotlov je dôležitý.

pampuska
13. jan 2021

1.Ano viem,SPP predáva aj elektrickú energiu. V lete nás navštívili s ponukou.2. Služby: infolinka,servis,zľavy😉 3.rychla dostupnosť opravy,v prípade poruchy...

evajt
13. jan 2021

1. Áno SPP ponúka aj elektrinu.
2. Služby: u mňa určite závaží celková povesť a firmy, referencie od zákazníkov, tiež dobré ceny, milý a ochotný personál, nonstop call centrum, dostupné zákaznícke centrá.
3. Čo by som uvítala: Akcie, zľavy, vernostné bonusy....

donnadennalli
13. jan 2021

Ano, viem.
Samozrejme, dolezita je cena, ale aj celkovy pristup ku klientom a k rieseniu ich problemov. Mozno by bolo fajn odmenit nejakym sposobom stalych alebo dlhodobych klientov😉

antoniatonka
13. jan 2021

ano, konecne sme sa po prietahoch s elektrarnami k nim vratili

ivana126
13. jan 2021

Ano vedela, dôležité pre nas je telefonicky dostupne info centrum každý deň (aj víkend) a rýchly servis.

anka2015
13. jan 2021

Áno, vedela som, že dodávate aj elektrinu. Veľmi by ma potešila plne elektronická agenda.