🌞SÚŤAŽ: 3 solárne nabíjačky, ktorými si kedykoľvek dobijete napr.svoj mobil čistou energiou zo slnka🌞

andrea_spp
Moderátor
13. jan 2021

Milé dámy,
máme tu jednu rýchlu mini SÚŤAŽ, podmienkou zapojenia sa je len odpovedať na otázky:

Vedeli ste o tom, že SPP okrem plynu predáva aj elektrickú energiu?
Aké ďalšie služby sú pre vás dôelžité pri dodávateľovi energií? Čo by ste určite uvítali a uľahčilo by vám to život? 🌞

PS: Okrem solárnej nabíjačky veľmi rada rozdám radosť aj v podobe srdiečok. ❤️

Spomedzi všetkých zapojených vyberiem 3 z vás už piatok 15.1.2021
Teším sa na odpovede.

Andrea

pribinak
13. jan 2021

Áno, SPP dodáva aj elektrinu
Aké služby: rýchly servis, oprava kotlov, vyber panelov, call centrum aj počas víkendov, dôležitá je aj cena, dnes je totiž na vyber viacero dodávateľov, prístup k novým typom výrobkov, ...
A samozrejme otázka ekologie a ochrany životného prostredia.

danist
13. jan 2021

@andrea_spp my máme elektrinu od SPP a teda nanajvýš spokojnosť... Služby? Určite call centrum víkendové,rýchly servisaci a možno kontrola elektriny (samozrejme aj plynu)..

dreamer4
13. jan 2021

Ano, mame elektrinu aj plyn od SPP... a nabijacka by velmi potesila.

demografka
13. jan 2021

ano vedeli 😉 a sluzby su dolezite aby ste tu boli nonstop pre zakaznika v pripade potreby, servis samozrejmost a ceny primerane 😉

smolinka024
13. jan 2021

Áno viem o Tom, ale napr. My máme plyn aj elektrinu máme od ZSE...tiež sme spokojní... A čo je dôležité? Napr. Dostupnosť (telefonicky) klientske linky, rýchle riešenie problémov (ak nejaké vzniknú z ich strany), včasná informovanosť o zmenách/poplatkoch ...🤗

kikuska555
13. jan 2021

Ano vedeli 😍
Urcite rychly servis, call centrum aj cez vikend, a samozrejme cena

drozdajkahra
13. jan 2021

Áno SPP dodáva plyn aj elektrinu
Cena, call centrum, servis kotlov, kontrola

greta123
13. jan 2021

Áno viem, dôležité sú ceny, nakoľko vlastníme poschodový dom s veľa oknami, takže zima vždy prevetrá naše financie...páčili by sa mi klientske centrá pre riešenie problémov, napr. vypadnutie kotla, práve vtedy keď to človek najmenej čaká...informácie a zmene cenníka, atď.

norikk
13. jan 2021

Áno vedeli.
Viac zákazníckych centier. Nie len vo veľkých mestách. Bývame v malej dedinke a všetko musíme vybavovať aj 60km od domu.

sisska
13. jan 2021

áno, viem 🙂 Od SPP odoberáme plyn a sme vcelku spokojní. Ako nedostatok vnímam, že na stránke SPP nie je možnosť sa zaregistrovať a mať tam svoj zákaznícky účet, aby som mala prístup k svojim faktúram a videla prehľad spotreby, aby som mohla jednoduchšie meniť zálohové platby alebo komunikovať online bez nutnosti kontaktovať sa telefonicky... A čo je ešte dôležité? Určite pre všetkých cena a tiež včasné informovanie odberateľov o prípadných zmenách, napr. prostredníctvom kontaktných mailov (pretože väčšina z nás nechodí na stránku dodávateľov energií denne, tak oznam na ich stránke nestačí 🙂 )

topas103
13. jan 2021

Ano samozrejme SPP dodava aj energiu😊okrem ceny je dolezity aj pristup k zakaznikovi😊😊😊

justify
13. jan 2021

Áno, obe energie odoberáme od SPP. Dôležitá je cena v prvom rade, prístup k zákazníkovi. Mna by potešila epobocka a možno by boli fajn aj nejaké "spolupráce" s predajňami elektra a tým spojené zľavy na spotrebiče či kotle (ak som zákazníkom spp,mam napr zlavu na kupu plynovej varnej dosky atd)

3petka
13. jan 2021

@andrea_spp aj ja som si vedomá že SPP ponuka plyn aj elektrinu.
Najdôležitejšie parametre sú pre mna asi malo birokracie, rýchle riešenie požiadaviek. Jednoduchá a rýchla komunikácia. 😁

acer11
13. jan 2021

@andrea_spp Áno,vieme a aj využívame a možno by bolo zaujímavé vytvoriť nejakú formu vernostného programu s výhodami pre dlhoročných zákazníkov 😉

miiichala
13. jan 2021

Ano viem. Urcite cena a rychly servis. A uvitala by som nejake zlavy za vernost 😀

rejoice
13. jan 2021

Áno viem že SPP je aj dodávateľ elektrickej energie. Tiež by som uvítala zľavy, aspoň na elektrické a plynové spotrebiče pre klientov SPP.

janulienka1603
13. jan 2021

@andrea_spp Áno vedeli...
Určite rýchly servis, call centrum aj cez vikend a určite cena... 🙂

martina374
13. jan 2021

Áno SPP dodava aj elektrinu......je to linka pre zakaznikov v pripade akejkolvek poruchy, servis a ceny. 🙂

monique17
13. jan 2021

áno , vieme o tej možnosti, zatiaľ nevyuživame ale uvažujeme nad tým. A čo sa týka služieb, určite by bola lákava ponuka bezplatný pravidelný servis kotlov a el. rozvodov 🙂

alenatomkovicova
13. jan 2021

Áno, vedeli. Sme dlhoročný odberatelia energie aj plynu. Nikdy nás ani nenapadlo prejsť niekam inam. Maju výhodné ceny, rýchli servis. Veľkú úlohu zohráva aj prístup a ústretovosť pracovníkov klientskych centier.

vladika121
13. jan 2021

Áno, SPP predáva aj elektrickú energiu, okrem toho je premňa dôležité dovolanie sa na zákaznícku linku a riešiť akýkoľvek problém, ktorý môže kedykoľvek nastať.

makovicka8
13. jan 2021

Ano od spp mame iba elekrtinu a max spokojnost kedze byvame len pol roka mame to este cerstve ale uz ten pristup na pobocke bolo niečo profesionalne a cena bezkokurencne super

lulliky1
13. jan 2021

ano vedela som to a vyuzivame tuto sluzbu. Sme nadmieru spokojný a nemenili by sme.

ja_mi
13. jan 2021

Áno mame od SPP aj el. Aj pl.
Rychli servis aj call počas víkendov a sviatkov

alenatomova
13. jan 2021

kde-kto už predáva elektrinu - áno, chodia a zvonia a ponúkajú aj SPP.

Mne by nevadilo tak konzervatívne - elektrinu od elektrárne, plyn od SPP, internet od internetového providera - žiadne ďalšie služby by mi od toho jedného nechýbali. Ale rozhodne by som chcela klasickú pevnú linku od konkurencie - stále má Slovak Telekom monopol. Jedine v balíku spolu s niečím (TV, internet) môžete mať pevnú linku od iného dodávateľa - a to je nefér. A ideálne preniesť číslo, tak ako je to u mobilných operátorov bežné. To by potešilo.

motylikova
13. jan 2021

áno, vedeli sme. uvítali by sme zľavy v rámci ekologizácie odberu a využívania elektriny

luspik
13. jan 2021

Vieme o tom. Dôležité sú dobré služby pre klientov, rýchly servis, dostatočná informovanosť a samozrejme cena

herodias
13. jan 2021

Áno, SPP dodáva aj elektrinu. Akurát som to riešila 🙄 myslím, že by bolo super kedy v 21. storočí sa dajú veci urobiť inak ako vytlačte si tlačivo, vyplňte ho, podpíšte, oscanujte a pošlite naspäť. Nie každý, najmä starší človek má doma tlačiareň, neviem kde sa dá počas covidu niečo aktuálne vytlačiť a ešte vyprodukovať zbytočné papiere. A na infolinke naozaj TOPka, tu však vyhráva ZSE, akoby som do škôlky volala a nie do obdobnej inštitúcie, čiže toto určite rozhoduje, na tom treba popracovať

bibyke
13. jan 2021

Ano viem,ze mate aj elektrinu aj plyn, uvitala by som aby ste reagovali co najrychlejsie na email. Dakujem