SÚŤAŽ: Najobľúbenejší výrobok

sisa_dm
Moderátor
12. dec 2018

Určite aj vy máte obľúbený výrobok, pre ktorý sa vždy vraciate k nám do dmky! Napíšte, ktorý je ten váš a zajtra na obed vyberiem 4, ktoré dostanú dm balíček 😎😊

carmen238
12. dec 2018

Žlčové mydlo Denkmit aj iné výrobky 🙂

axelina
12. dec 2018

Mokré utierky babylove sensitiv

noniky
12. dec 2018

U mňa je to slávna trojka do prania ❤
Denk mit - Soľ do prania + Denk mit - Utierky proti zafarbeniu prádla + Denk mit - Dezinfekčný avivážny prostriedok ... už kupujem aj keď doma ešte mám 😉

caroline_
12. dec 2018

Fú je toho dosť 😃 šampóny, kondicionéry, kúry na vlasy a sprchové gély a aj mydla od Alverde, čistiace utierky, gél do odtoku, vaše rastlinné mlieka, slané a sladké pochutiny najmä tie vianočné sušienky tie sú pecka a majú aj geniálne zloženie, dekorativku tiež len u vas kupujem 😃 asi by som od budúceho roku mala zbierať bločky z nákupov, neviem neviem ci by to nebolo aj stvorciferne číslo 😃

caroline_
12. dec 2018

@klamarka5 znacka s. he už nie je

cilkau
12. dec 2018

spreje,sprchové gély,šampony,balzamy na pery,tekuté mydla,vitamíny,sviečky,ústne spreje,pánske kozmetiky,krémy,telové mlieka,hroznový cukor,🌜🙂😉🍀🎁

patrica8
12. dec 2018

Vlozky/tampony jessa 😅 a este vselico ine 😜

stratenanajdena
12. dec 2018

Dobrý večer, u nás to je vždy väčší nákup, a veľa vecí je dostupných aj v iných predajniach, ale 4 - vrstvový toaletný papier (dm značky) a podstieľku pre mačky nekupujem nikde inde. A tiež si neviem predstaviť, žeby som kúpila niekde inde rúže. A to sa takmer a bežne nemaľujem, no z dm už mám štyri rôzne odtiene od viacerých značiek. Máte asi najlepšie usporiadané veci aj široké cenové ponuky. A tiež komplet hygienické potreby pre deti aj pre nás s manželom 🙂
PS: a gumené jednorázové rukavice, tie idú na dračku pri upratovačkách, čierne sú frajerské 😉

cilkau
12. dec 2018

vlhčené utierky,čaje,kondicionery,🌜🙂😉🍀🍀

bibyke
12. dec 2018

Najoblubenejsi vyrobok z dmky su pre mna kuchynske utierky a wc papier😁 Lebo maju vzdy ine vzory a ja zboznujem farebnost a stale zmenu tak tomu sa vytesujem v Dmke najviac😁

many123
12. dec 2018

Denkmit vlhcene na utieranie prachu, denkmit prac.prach a kapsule a sol do umyvacky! Toto je pre mna top. A pre deti babylove UM a babylove sensitive vlhcene utierky.

ninus29
12. dec 2018

@sisa_dm u nás vedú peny na umývanie rúk , plienky, Bio výrobky a vlhčené servítky, ale aj veľa iných 🙂 môj manžel tvrdí,že by som sa tam mala presťahovať :D

drdrdr
12. dec 2018

Ja mam viacero oblubencov, ale jedneho, toho najvacsiho som objavila len nedavno... Od narodenia prvej dcery som vzdy kupovala na zadocky asi vplyvom reklamy drahe znackove kremy. Nemali sme problemy so zapareninami, az nedavno mladsej dcere vysiel dalsi zubok, kvoli ktoremu mala hnacku a ta jej urobila skarede zapareniny, ktore nie a nie vyliecit. Vyskusala som vsetky zname kremy a uz som bola zmierena s tym, ze ideme k lekarke, ked som doma nasla malu vzorku kremu Babylove proti zapareninam. Aj ked som neverila, ze by mala masticka nejake ucinky, skoro mi oci vypadli, ked som rano zistila, ze zaparenina vyzera podstatne lepsie ako vecer, tak som natierala dalej, hned som bezala kupit riadne balenie kremu a kožu mame uz takmer uplne zahojenu 🙂 takze prave tato masticka je moj novy top favorit 🙂

irenaliza
12. dec 2018

@sisa_dm do dm ky sa vraciam stále a rada najprv sama ako dospeláčka a postuone pár rokov ako mamina postupne s 1- potom 2-3. a teraz 4.dcérkami a veľmi rady sa tam vraciame zoberiem detstké košíky, najradšej dva a ide sa nakupovať, a počo stále chodíme no už pá rokkov je to super detská kozmetika babylove - šampon, pena a potom v košíku nikdy nsmie chýbaťtyčinka na pery a hneď ť-krát, proste sme tam veľmi rady. ďakujeme

luciazet
12. dec 2018

@sisa_dm Na tento vlhčený toaleťák Sanft&Sicher nedáme doma dopustiť 🙂 Žiaden iný, čo sme skúšali, nemal šancu 🙂 Hrachové chipsy! A tiež DM Bio ovocné tyčinky - perfektná prvá pomoc pre našu 4-ročnú dcérku 🙂

dufajka2017
12. dec 2018

Všetky sprchové gély od značky Balea vyskúšala som snáď už všetky :D a hlavne limitky ma vždy potešia 😍 no keď mám vybrať jeden ku ktorému sa vraciam keď není práve žiadna limitka tak je to určite Melonový milujem jeho vôňu a s potrebovala som ho už naozaj dosť dokonca minulý rok som dostala 6 melonovych sprcháčov na vianoce keďže ma moja rodina dobre pozná :D od mami, svagriny, svorky, starkej a 2 od priateľa mno do marca boli fuč 💁💁💁👾

katustek07
12. dec 2018

Plienky baby love, vlhčené utierky baby love pre synčeka, sprchové gely balea a tiež lak na vlasy balea. 🍀

barbora_t
12. dec 2018

Pre mna top je balea arganovy olej na vlasy 🙂 oblubene mam aj balea ziletky, trend it up dekorativku a denk mit cistiace prostriedky 🙂

laajla
12. dec 2018

No ako aj dnes, sa tam vždy vraciam pre Balea sprchace tie milujem najviac ♥️pre decka babylove vlhcene a babylove sprchace a kremy a zbožňujem denkmit vôňu do záchoda konkrétne pomarančovú

erikad82
12. dec 2018

Vážne len jeden? Tak to sa ani nedá,nakoľko ja nakupujem úplne všetko v DM 🙂 Ale ak teda si musím vybrať len a len jeden tak sú to vrecia do koša 🙂 🙂 inak všetko ostatné vložky, utierky, krémy, sprcháče...........................

lucymaud
12. dec 2018

Ja sa vzdy vraciam pre plienky mlieka cistiace.atd..ale pre seba kokosovy sprchovy alverde.. alebo levandul. Mlieka alverde.. no milujem alverde..alebo valerianu lekarsk max..

barca127
12. dec 2018

U mna jednoznacne sprchace balea aj detom ;) muzovi vzdy sorchace,deodoranty a droeria na nohy ;)

roberta000
12. dec 2018

Tento ruzovy frosh je u nas top, kupujem ho na kvanta 🙂

lucymaud
12. dec 2018

@lucymaud a co kupujem len v dm su papierove vreckovky..

majah212
12. dec 2018

U nás (a to hovorím aj za manzela) sú to vlhčené obrúsky/utierky pre deti
Zatiaľ najlepšie v porovnaní s rovnakými produktmi iných značiek 🙂

marion09
12. dec 2018

Rastlinné mlieka!Mala bohužiaľ nemôže piť ine☹ a iná značka ako dm bio jej nechutí.

basska_b
12. dec 2018

Das gesunde Plus 😍😍 hroznový cukor

ninula11
12. dec 2018

Denk mit je u nas top, ale aj balea sprchace ci tekute mydla 🙂