Rodinka hier KVÍDO + DARČEKY pre VÁS

nela_kvido
Moderátor
21. aug 2019

Celé to začalo v roku 2018. Na jeseň sa na vás z výkladov usmievali prvé chobotničky. A že ich teda bola hromada! Celkom to bolo 17 rôznych hier! To aby si z nich mohli spraviť zbierku naozaj všetky deťúrence. 👶👦👧

Tento rok sa Kvído postaral o ďalších 10 nových hier, nech nikomu hlavičky nezaháľajú.

Pozrite si ponuku hier na https://eshop.albi.sk/kvido/.
Skúste mi napísať, čo by vás doma potešilo a prečo. BUDÚ SA OPÄŤ ROZDÁVAŤ DARČEKY!
Vylosujem 3 z vás a pošlem im hru podľa komentára 🙂
Môžete písať do 22.8. do 12tej.

Výzva ukončená.

Hry sa povezú sem:

@sperka
@julka828
@gutusa1

Gratulujem 🙂

janulla1
21. aug 2019

Mňa by veľmi potešilo kvido icka alebo kvíz na cesty od 7+ keďže veľa cestujeme autom 🙂

katarinka1990
21. aug 2019

Keďže syn zbožňuje zvieratká a aj obrazky zvieratiek, lebo ich moze pomenovať tak by ma doma potesilo pexeso pre bystré hlavičky -zvieracia rodina.

chiarika
21. aug 2019

Kvido od albi este nepozname,preto by nas potesili Hadanky na cesty 3+.

purinkaa
21. aug 2019

Nas by potesilo ULOV 10, aby si nasa prvacka precvicila prepocitavanie 🙂...

sulavikova
21. aug 2019

Ahoj, myslím, že by nás potešila akákoľvek aktivita, pretože sa doma a aj v práci (v škole)spolu radi hráme a tešíme sa z nových vecí.

bebe30
21. aug 2019

Moju dcérku neskutočne baví Vejar u kamošky ..😉...neviem,ktorý to bol presne,lebo mi nemáme od Kvida zatiaľ žiadnu hru...bude mať v septembri narodeniny,7 rockov,veľmi by ju potešila akákoľvek hra,ale Vejar by bol asi top...☺️🤩

liligreg
21. aug 2019

Mňa by teraz najviac potešila novinka ÍČKA. Určite by sme so žiakmi na hodine vyskúšali 👍 treba takéto veci zapájať, nech to nie je stále to isté.
Ale potešilo by ma vlastne hociktoré, lebo mám štvorročného syna, ktorého zaujíma veľa vecí, ústa sa mu nezatvoria a stále chce niečo robiť a dozvedieť sa nové. Takže doma by sa uživilo hociktoré, v škole by nám hodiny spestrili Íčka

monika_semi
21. aug 2019

Jeej krasna sutaz,vejariky su u nas velmi oblubene, tak by nas pre zmenu potesila vyhra bud Hadaniek alebo Obchodu, kedze dcerka sa na obchod casto hrava 💕

johaninka
21. aug 2019

Keďže stále niekde cestujeme tak hádanky na cesty ale aj vejár plný kvizov?

avokacvis
21. aug 2019

Staršieho synčeka by určite potešili ktorékoľvek Hádanky na cesty.

nancy666
21. aug 2019

Je toho taaaaaak velaaaaa. Hádanky na cesty, vejár o ľudskom tele, obchod.. no všeličo 🙂

omeletka
21. aug 2019

Akurat som kupila nasej kamoske Emke Vejar plny kvizov, snad ju zaujme, nasej Ellinke by sa urcite pacili rychle slovicka v anglictine, ale aj hadanky na cesty, ci hra o nakupovani 😊

zuzkah33
21. aug 2019

@nela_kvido vejar plny aktivit u nas doma a vsetky 2+, su to pekne hracky, plne skvelych inspiracii

ivanacence
21. aug 2019

Hádanky na cesty - Zvieratá pre synovčeka

s_i_s_a
21. aug 2019

Ooo 😍 nas by potesila hra Obchod...no to laska na prvy pohlad ❤ to by bavilo aj mna 😁 odmala som sa rada hravala na obchod ☺

veronique_1
21. aug 2019

Urcite by nas potesil MOJE PRVÉ KVÍZY SVET OKOLO NÁS, moje deti (8 a 6 rokov) miluju encyklopedie a taktiez by sa hodili ICKA - s zpsilonmi maju problemy snad vsetky deti.

sperka
21. aug 2019

@nela_kvido OBCHOD, naučiť sa správne nakupovať, zasobyť ale neplytvat, táto hra by sa nám určite páčila. Aspoň mne sa zapáčila na prvý pohľad a pripomína mi škôlku, tam sme sa hrali na obchod

sisi208
21. aug 2019

nás by potešila hra obchod, syn s neterou sa radi hrajú na oboch, platia papierikmi a podobne 🍀

ludkka0407
21. aug 2019

Urcite Hadanky na cesty - zvieratka,aj ked nasa mala je skor do technickeho smeru

jjuliaa
21. aug 2019

Nás by potešil Vejár plný kvízov - Doprava. Všade spolu chodíme na bicykli, tak by sa zišiel na precvičovanie znalostí 🙂

nikuskatar
21. aug 2019

Nás by veľmi potešili hádanky na cesty 😊 Stále kdesi cestujeme nevydržíme byť dlhšie doma alebo na jednom mieste😁Takže toto je do auta, vlaku, autobusu úplne ideálne 😊 a naša Lejla tej sa ústa nezavrú odkedy otvorí oči až po večerný spánok možno by ju to natoľko zaujalo, že by bola chvíľku ticho 🤭🤭🤭🤭Už ani neviem čo je to ticho 😁 Tak sa zapájame do sútaže možno sa šťastie usmeje na nás 😇😇😇

mischel218
21. aug 2019

Moju takmer 3 ročnú slečnu by určite potešili Hádanky na cesty - zvieratá alebo rozprávky, keďže denne sedí s perom v ruke a púšťa si knižky z edície Kúzelné čítanie. A prečo? Lebo ja mám dnes narodeniny ale darček by to bol hlavne pre ňu ale aj pre mňa aby sa zabavila kým sa ja venujem synčekovi ktorý bude mať o týždeň 1.rok 😉

kupcovci
21. aug 2019

Povedacky na cesty-Predskolaci 5+ keďže máme doma budúceho prváčika veľmi by sa mu to páčilo 🍀

sanes30
21. aug 2019

Naša najmladšia by si vybrala hru Obchod hra o nakupovaní.

vajo9
21. aug 2019

Veľmi by nás potešil Vejár plný aktivít - u nás doma, 2+, pretože mám doma 2 ročného chlapčeka a za chvíľu pribudne aj sestrička, tak nech mám i touto cestou inšpiráciu ako sa s nimi zabaviť 💗.

julka828
21. aug 2019

@nela_kvido nas by velmi potesilo Hadanky na cesty zvierata 3+ 😊 potesilo by nas to preto ze sa snazim synceka viest aj k hram ktore mu nieco daju naucia ho. Nie len stale auticka a trieskat zo vsetkym ale aj intelektualne didakticke hracky. Takisto knizky si prezerame ukazujem mu co je co aka je to farba atd. Takze ostatni ho "rozmaznavaju" hrackami a mamka sa snazi o trochu inu formu pri ktorej by sme sa nieco aj naucili 😊 ale pritom samozrejme zabavili. A tieto KVIDO hry ma zaujali ze by to mohlo splnat to co potrebujeme 😊

sonkam
21. aug 2019

Rozprávkové divadlo by nás jednoznačne potešilo, pretože milujeme rozpravky, radi si tvoríme vlastné príbehy a rozpravame sa. V dnešnej dobe, kedy má veľa detičiek problém s rozvojom komunikačných zručností je táto hra velmi dobrou pomôckou, kedy si deti neuvedomujú že trénujú správnu výslovnosť a tak pomocou hry nenútene radi rozprávajú

bagadka16
21. aug 2019

Nás by potešili všetky, od 6 rokov. Dcérka nastupuje v septembri do prvej triedy a malé rozptýlenie v podobe super hry sa vždy zíde

drdrdr
21. aug 2019

Hra o nakupovani by určite veľmi potešila našu Lindusku 😊 na obchod sa s ňou musíme dokola hrať nielen my, ale dokonca aj takmer všetky nase návštevy 😆 stale nieco nosí nabalene v taškách, ma nacvičené frázy predavačiek a ma aj svoje hrackarske peniaze 😍

farenka
21. aug 2019

Uplne najviac by sme chceli Obchod - hru o nakupovani 👍