Vyhrajte 100% prírodný detský čaj

marton_popradske
3. feb 2017

Krásne ránko milé dámy a mamičky. Aký pitný režim pripravujete svojim ratolestiam? Pochváľte sa nám v komentároch a vyhrajte tento fantastický čajík Banán Čučoriedka. Je to 100% prírodný čajík pre všetky deti. Tento čaj je bez cukru a umelých prísad. A opičiak na obale pre krajší deň sa volá Dodo 🙂

karolin2
3. feb 2017

Uprednostňujem detské čaje, nesladené, cez zimné obdobie s medikom, či už bylinné alebo ovocné. A samozrejme čistú vodu z vodovodu, mliečko. Doprajem im však aj džúsiky, vodu so sirupčekom, nevidím v tom nič zlé, keď je to príležitostne.

lara6
3. feb 2017

Cistu vodu a materské mlieko 🙂 na ranajky smoothie...pripadne rastlinné mlieka

barbie77
3. feb 2017

Čistá tatranská voda, bylinné čaje. U nás sa kocky cukru vo fľašiach (sladené vody) nepijú.

krtica11
3. feb 2017

moj syn miluje popradsky caj ovocny ten nesmie chybat ktomu potom čistá voda a pre nase mensie dvoj dnove zatial mliecko 🙂

jabucko
3. feb 2017

Dobre rano 🙂
Maxik mava rano ovocny/ zeleninovu riedenu cerstvu stavu . Najradsej ma mrkvovu. V priebehu dna vodu. Ked ide von, do termopohara dostane roibos caj alebo iny detsky s troskou medu a par kvapiek citrona.
Dami je krpec novorodeny. Ten zatial len materske mlieko 🙂

marosinecko
3. feb 2017

Detský feniklový čaj a materské mlieko 🙂

petulda333
3. feb 2017

Olimu chuti cista voda a potom jablkovo-sipkovy cajik. Raz za cas mu dam trochu 100% dzusu...

petulda333
3. feb 2017

A niekedy si da aj pivo 😂😂😂😂

tomaskova
3. feb 2017

Dobre rano.dceru som od malinka ucila na nesladene napoje. Doteraz ma najradsej cistu vodu a rano jej vzdy robim neochuteny caj. Preco tento detsky neni nikde v obchodoch? Este som ho nevidela..

marton_popradske
autor
3. feb 2017

@petulda333 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂

luz5
3. feb 2017

U nas najprv syncek uplne odmietal cajik, trvalo dost dlho, kym sme dodli na jeho chute😊 teraz pije len jemny bazovy, lipovy, alebo medovkovy cajuk, v priebehu dna pocas zimy 34x/den a vlazny sme davali aj v lete. Na noc davame cistu vodu. Dzus este nemal, hradime to ovocim... a inymi dobrotkami, aj nezdravymi, bohuzial🙄

laurika26
3. feb 2017

Moje deti pijú toho veľa 🙂 od čistej vody, cez čaje a 100% ovocné šťavy. Ak chcem, aby mali pitie bez cukru, tak pijú čistú vodu-bez problémov, ale čaj im vždy osladím medom alebo cukrom podľa vôle a chuti, ani ja sama nepijem čaj bez cukru - jedine ak urologický 🙂

anny1984
3. feb 2017

V tomto období je to najmä čaj a najradšej im robím Popradský Detský uvoľňujúci čaj s medom a citrónom. Počas roka je to čistý čaj alebo voda.

dodka25
3. feb 2017

Môj chrústik pije hlavne čaje a vodu. No veru čaj si vyberá aký mu chutí. Keď odmieta piť viem, že môžem variť iný čaj, pretože mu nechutí. Ak mám pravdu povedať nie každý chutí aj dobre. Môžem povedať, že si vyberá tie lepšie, zdravšie (prírodné)

lucik194
3. feb 2017

osobne v tomto chladnom obdobi nase deti piju hlavne caj, maju ho k ranajkam, starsia dostane 0.5l dalsieho caju do skoly, potom v skole docapuje vodu, mladsia mava v skolke tiez hlavne caj. Ked pridu domov, dostanu rozriedeny dzus s vodou (nech maju nejaku zmenu).... a pri posteli na noc mavaju pohar s cistou vodou, keby boli v noci smadne nech nas nebudia a napiju sa same.... cez vikendy alebo na navsteve maju dovolene aj bublinkove napoje (ako je vinea alebo ochutena mineralka)....

shilou
3. feb 2017

Tento cajik som videla aj v obchode, no radšej som vzala záhradnú zmes🙂 Deti pijú výlučne čaje a na raňajky kakao. Kupujeme aj dzusiky, aby mali aj zmenu. Ako dieťa sme stále kupovali popradské čaje, vtedy nebolo ani toľko veľa druhov na trhu. Už ako dospelá s mojimi deťmi v tradícii pokračujeme🙂🙂

jarjanulka
3. feb 2017

Moje piju domace bylinkove cajiky poctivo rucne nazberane a ususene 🙂 A samozrejme vodu, bud cistu alebo ochutenu 🙂

05ada
3. feb 2017
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Dobry den,
kedze kojim, s cajiky pijeme pomenej ale vzdy ked ideme von mame po ruke termosku s cajikom. Pijeme detske caje kupovane v lekarni. Bananovy caj? to je novinka asi byto mojej malej chutilo, lebo ona je vstkos bananom.
POpradske caje pijem ja kazdodenne. Pu-erh je fantasticky.
ada

luchajda
3. feb 2017

U nás fičí najviac čistá voda, no teraz v zimnom období nepohrdne ani čajíkom. Najradšej má rooibos a kamilkový 🙂

llaurita
3. feb 2017

Moj syncek necele 3 roky dlho pil len cistu vodu. Teraz uz vypije aj cajik, hlavne ovocne ma rad a tento popradsky banan a cucoriedka mame aj doma 🙂 v zime pije hlavne cajiky nesladene alebo s medom a v lete hlavne cistu vodu a prilezitostne dzusy

daniela364
3. feb 2017

Bez toho nemôže začať deň. Pijeme feniklový čaj,ktorý nesladíme vôbec... niekedy obmieňame za ovocné čaje ktoré tiež nesladíme. a tiež vodu alebo pomarančový džús. 🙂

miraklemeister
3. feb 2017

Varím im najma bylinkové,sladené medíkom.Občas sa k nim dostane ovocný čajíček a pravidelne čistá voda.

livinka1111
3. feb 2017

U nás sa pitný režim dodržiava na 1 s *, nemáme problém. Varíme čajík do termosky, aby bol stále teplý (je jedno či ovocný, či bylinkový - naše deťúrence čajík ľúbia akýkoľvek), máme tiež čapovaciu fľašu, z ktorej si dokážu načapovať aj úplne sami. Kým sme ju nemali, bol trošku problém, ale akonáhle ju malý dostal k meninkám, nemusím ich vôbec nútiť na pitie. Len maminka by sa mala v pitnom režime polepšiť. Niekedy sa zbadám a večer, že vlastne ja som dnes skoro nič nepila... :(

erikaemkina
3. feb 2017

U nás čajík a čajík , velmi vela pije , stále ma spravení plny džbán a do večera ho niet
Takže sme tri kočky domá tak Dodržiavame a pijeme ako sa patrí

bobovalenka
3. feb 2017

U nás hlavne čistá voda a čajíky 🙂 od Popradský máme vždy aspoň 3-4 príchute, aby sa nám nezunovalo, keďže denne sa zalievajú do džbánu vždy po tri sáčky :D A teda že splav máme poriadny 🙂

keena
3. feb 2017

U nas vyhrava cista voda. Kedze ja ju tiez pijem casto, tymto smerom som viedla aj moju dceru, mm tiez presedlal na cistu vodu, predtym pil veeela mineralok, bolo to neunosne uz tie flase vlacit z obchodu. Na cistu vodu naucim aj mojho syna. Cez vikend si varievame cajik z doma vypestovanych a na luke natrhanych bylinkek.

siskam79
3. feb 2017

Dobry den, u nas je top samozrejme cista voda, ale v takychto zimnych a zamracenych dnoch si varime cajik na domacu pohodicku. Ja sama som velkym milovnikom cajov a ked si doma uvarim, nas maly uz aj ku mne pricupita, ma 20m a uz aj natahuje nos a vypytuje "ajik". Celkom velkym problemom je ho udrzat, aby si zo salky neodpil, kym je to este horuce. Ale da si vysvetlit, ze "pali bobo" a tak potom so mnou fuka o 100 sest, aby si aj on mohol dat "ajik". Takze mame v zasobe aj nejaky ten detsky a samozrejme, najlepsie chuti prirodzeny bez dosladovania. Naviac cajik s opickou je top, lebo aj nas krpec je taka mala podarena opica, co stale nieco vymysla a pri tych vylomeniach sa aj poriadne zapoti, takze pitny rezim musi byt, ako sa patri 🙂

ciernym
3. feb 2017

U nas sa pije velke mnozstvo cajov.Kupujem aj zbieram bylinky.Ale lubia najviac cerstve ovocne stavy.

beka22
3. feb 2017

U nás mesmie chýbať čaj aj deti aj ja s mužom ovocné aj bylinné. Malý si rád dá mliečko ale nepohrdneme ani minerálkami.

tinus0620
3. feb 2017

Moja dvojrocna dcerka pije najradsej ovocny caj alebo cistu vodu. 🙂 A caje samozrejme musia byt 100% prirodny 🙂