Už viete kam na letnú dovolenku?

Milé maminky, aj keď ešte máme zimné počasie a naše detičky by sa určite potešili skôr nejakej sánkovačke, my rodičia však musíme myslieť dopredu. Ako je to u Vás, už ste rozmýšľali nad letnou dovolenkou?

anka2103
9. feb 2016

Slovensko je drahe a ludia radsej vycestuju ☹ @patricia_trinityhotels

titkovamiriam
9. feb 2016

Tento rok Bulharsko 🙂

jabucko
9. feb 2016

povodne sme planovali nejaku primorsku destinaciu. ale coraz viac dumame nad tym, ze pojdeme bud smer tatry alebo hotel sitno vyhne. boli sme tam velmi spokojni so synkom. on sa vysantil, my sme na chvilu vypli. 🙂

btus
9. feb 2016

@nyusika aha, tak pardon, ja som myslela na Pocuvadlo (nejak sa mi to automaticky spaja so Sitnom - vrchom. Ospravedlnujem sa, necitala som poriadne 🙂 😀

mirage
9. feb 2016

@bad_delight zaujimavy nazor, nebola som, boli moji rodicia, ale vraveli ze sa teda lacno nenajedli, a ked to bolo lacne,nebolo to nic moc. Ked chceli kvalitu - lepsiu rybu, krevety atd slo to od 10- 15 eur hore. Pre dvoch ich to stalo tedy dost nad 4000.

bad_delight
9. feb 2016

@mirage zalezi od toho kde si aj kde sa stravujes. v thaisku plati ze najacnejsie a ajtak najlepsie je to co kupis na trhu, na lodkach, "na ulici ". mimo restauracie, priamo os lovcov ryb, pestovatelov ryze... a tak dalej. bola som tam raz tak viem priblizne kde co a ako. je pravda ze na ulici ti ponuknu aj vysmazenu myš, hada, podkana atd ako najvacsiu lahodku. sle teba sa dobre popytat 🙂

mirage
9. feb 2016

@bad_delight jasne, rozumiem, boli tam 3 a pol tyzdna a presli toho vela. Hlodavce nejedli. Ja som pisala o tom ako ohodnotili street food.

kupcovci
9. feb 2016

Kedze mame male deticky ostaneme na slovensku 🙂

patricia_trinityhotels
autor
9. feb 2016

@anka2103 to je niečo, čo žiaľ siaha až do politiky a výšky DPH, ktorú platíme za všetko a všade. V tomto lámeme rekordy v celej EU, ceny potravin a služieb sa preto vyrovnávajú cenám vonku, škoda, že o platoch to povedať nevieme ☹

brnka
9. feb 2016

my by sme radi k moru, ale uvidime, aka bude situacia....

nyusika
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels skodsa, ze sa to v pripade Sitna neda povedat NAJMA o kvalite tych sluzieb.
a nastavenie cien v tomto hoteli ani nahodou nereflektuje na vysoku DPH.

sue
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels Slovensko určite nie. Prečo?
Služby a ich úroveň...Slováci si vieme zapýtať, ale všade na nás čaká nasrdená recepčná či čašník a neochotný personál, ktorý by s ľuďmi robiť nemal 😉

Btw trošku off topic, ale Trinity patrí komu ? J&T?

patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

@sue nie Trinity Hotels & Resorts sú zvlášť. Sme sieť len troch hotelov a nemáme s J&T nič spoločné

nyusika
10. feb 2016

@sue a
no konkretne tu v Sitne boli na recepcii OK, horsie to bolo s personalom v restauracii a bare, katastrofa, vazne.
ale to je vsetko o ludoch, ked raz niekto k praci nema vztah, moze mat aj milion skoleni, bude to proste flakat.
ja som bola najviac zhrozena z toho, za co vsetko zle dokazu ludia zaplatit a beru to ako standard.
uz vyssie spomenute kupelne, cista hroza na to, ze sa tvaria ako nobl hotel.
strava dve hrozy...a ako to tu citam, ludia su spokojni,
tak ja neviem, budto maju tolko penazi, ze ich vidlami prehadzuju a je im jedno, za co minaju...ale nas vysiel jeden vikend (dva noci) takmer 500 eur...100 eur na den je tam malo, pokial si nechcete ohrievat v detskej kuchynke donesene jedlo a cuckat donesene vino na izbe 😀 😀

sue
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels držím veľmi palce, aby sa vám podarilo zlepšovať meno slovenského CR. Taká nádherná krajina ako je SK potrebuje dobré služby ako soľ 😊

patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

@nyusika mrzí ma pokiaľ ste mali zlú skúsenosť v našom hoteli, od toho robíme aj súťaže a kampane so zameraním na názory ľudí. Bolo to konkrétne v poslednom období, alebo ide o staršiu záležitosť? Štandardy máme a robíme pravidelné kontroly v ich dodržiavaní a správanie personálu musí korešpondovať s našou politikou - pokiaľ má náš klient zlú skúsenosť, chceme to vedieť a riešiť. ĎAKUJEM za príspevok

nyusika
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels dvakrat sme tam boli, dvakrat nespokojni.
stazovali sme sa priamo na mieste, to povazujeme za ferove.
nemyslim si, ze platena reklama na diskusnom fore je vhodne miesto na riesenie spokojnosti.

fakt je, ze kupelna s vanou a lacnym sprchovym zavesom nie je dobrou vizitkou,
rovnako nekvalitne jedlo a zly wellnes, obite steny, spinave balkony...
Napisat, ze v hoteli je sauna, OK, beriem a necakam nic ine, ako saunu/sauny
Ale tvarit sa, ze mame wellnes a pritom mate len par saun, kde sa absolutne nedodrziava saunovacia etika, to je uz cez.

fra
10. feb 2016

ak to peniaze dovolia tak ku stredozemnému moru lebo more je more, ak nedovolia tak ostavame doma, domček máme na peknom mieste pod lesom pri potoku ... dovolenka na Slovensku pre nás príliš zmysel nemá, jednak Slovensko už máme prechodené krížom krážom- väčšinou na vlastnych nohách a dvak - ak človek popozerá booking, nizkonakladove aerolinky a podobne, za tie isté peniaze môže ísť na skutočne netradičné miesto pri mori a precestovať polovicu dovtedy neznámeho ostrova ... utečencov by museli byť desiatky milionov, aby to hralo v našom vybere nejakú rolu...

zabkazelena007
10. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

rozmyslam nad niecim takych ako Kanarske ostrovy, ale tak to este neni iste, uvidi sa ako budu natom financie 🙂

zuzanazof
10. feb 2016

No my niekam na SR, mame teraz mesacne babo a 6r ocnu dcerku. musime dat dokopy "vodu s horami". Cize pobyt v horach s ubytovanim kde je bazen. Najradsej by som bola aj s vonkajsim bazenom, s trampolinou, to by som ulahodila dcerke. Ja by som chcela aj vonkajsie kade. Super bolo v Bilej " Ondrasuv dvor" . Tam sme boli min.rok.

martina27777
10. feb 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

my sa zase asi rozhodneme na poslednu chvilu 🙂 ak teda vobec niekam pojdeme

loginexistuje
11. feb 2016

no pre nas je takato slovenska dovolenka pridraha .... 😝 More v Taliansku nas vyjde lacnejsie, takze asi zasa pojdeme tam .

lucik194
12. feb 2016

no my sme sa spamatali uz v decembri a zacali pozerat letenky v europe.... no smola za jeden tyzden co sme nepozerali isli tak hore, ze neviem ci tento rok dame nejake more..... takze s velkou pravdepodobnostou budeme opat mesiac chaluparcit u jednych a aj u druhych rodicov (tak ako chaluparcime uz x poslednych rokov).... dovolenka na SR vyjde skoro tak isto ako v zahranici (pokial nebyvate na sukromi) a naozaj si doprajete vsetko .....

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@lucik194 pokiaľ máte staršie deti a nevadí Vám cestovanie, tak hej. Ja nevydržím dlho na jednom mieste, takže pre mňa je ideálny predĺžený víkend a to by sa mi zahraničie neoplatilo., ale milujem Slovensko a more mi vôbec nechýba, bola som raz a zavretý v resorte my vôbec nevyhovovalo. Uvidíme keď bude malička väčšia, tak určite dáme dovolenku smer Chorvátsko vlastným autom a pekne si spravíme okruh, budeme preč aspoň 2 týždne a na jednom mieste max. 4 dni, to si ešte viem predstaviť ako riešenie 🙂

ajkalc
13. feb 2016

@patricia_trinityhotels
@patricia_trinityhotels my presne tak isto. Sice chodime s detmi k moru podstate od ich narodenia, ale tiez nam rezorty a vylihovanie na plazi nevyhovuju. 14 dni bludenia po krajine a vystriedanie viacerych miest je to prave pre nas

zmrzlinka11
13. feb 2016

My na dovolenky nechodievame, nanajvýš tak predĺžený víkend niekde pri vode na Slovensku.

tyelde
13. feb 2016

akurát tak do pôrodnice 😖 🙂

lucik194
15. feb 2016

@patricia_trinityhotels lenze my chodime na predlzene vikendy stale.... a deti starsie nemame .... skor mensie takze zabava musi byt hlavne pre ne..... takze za nas to bude SR a zahranicie uvidime ci vyjde ....