SÚŤAŽ: Ako si predstavujete ideálnu rodinnú nedeľu?

hana_xbionicsphere
Moderátor
13. máj 2018

Súťažíme o jeden rodinný vstup do našich bazénov x-bionic aquatic sphere. Losujem večer 😉

shilou
13. máj 2018

Pre mňa ideálna nedeľa je vtedy, keď sme všetci štyria spolu a deti sa nebijú.

janeri151
13. máj 2018

Ideálna nedeľa je pre mňa taká,že po spoločnom obede sa s deťmi vyberiem niekam na výlet alebo ak prší tak sa spolu celý deň hráme spoločenské hry aj napriek tomu že deti sú už staršie 15 a 10 rokov😍

loginexistuje
13. máj 2018

Ked sme vsetci spolu nemusime nic dorabat do prace mobily a tablety su zavrete v skrini a zme proste spolu

nikamo33
13. máj 2018

Vsetci spolu niekde v prirode,alebo pri vode ked je teplucko🤗

dazdovka
13. máj 2018

Moja idealna nedela sa odohrava den pred prazdninami, alebo statnym sviatkom, lebo nie je poznacena stresom z dalsieho pracovneho/skolskeho tyzdna a sme cela rodina niekde spolu, kde vela behame povonku, jeme ovocie a salaty, stretavame sa s kamaratmi, deti nieco skumaju, my s muzom vegetime v trave (on v tieni a ja na slnku), s niecim dobrym na pitie v ruke, za zvuku lounge muziky a vychutnavame zivot, proste nieco ako raj 🙂

optive
13. máj 2018

Keď mám upratané, navarene, s deťmi doobeda si užijeme na tenisovom tréningu a poobede len čas tráviť spolu bez starosti

nelly761
13. máj 2018

Spolocne stravene chvile. Hlavne nech je usmev, pohoda a dobra nalada.❤🍀

cilkau
13. máj 2018

spolu s rodinou guľaš,grilovačka,opekačka posedenie pekné počasie slnečne.🌞❤👍🙂😉😎😀😅😍😘🍀🍀🌹🌷🌳☕🍹⛰🏕📷🎁🎉📓🍀🍀

fialkadanka
13. máj 2018

Ideálne nedela je u nás spojená s dobrým obedom, popritom sa hráme vonku a poobede ideme na výlet alebo na bicykle 🙂

bejulik31
13. máj 2018

Keďže manžel pracuje na smeny a aj ceny vikend, tak pre nás je ideálna nedeľa, keď je doma s nami, nikam sa neponáhľame a užívame si čas a hry s deťmi 🙂😍

slavaf
13. máj 2018

Určite byť spolu, keďže kvôli práci na zmeny sa nám to nedarí často a zájsť si na výlet, oddýchnuť si, stráviť spolu príjemný deň.

kecalkova
13. máj 2018

Naša ideálna nedeľa: Čas, keď sme konečne spolu. Mojkanie v posteli, spoločné raňajky, neskôr si pozrieme Oteckov, dobre naladení si pripravíme spoločne obedík ( v poslednom čase obed robíme v sobotu podvečer, aby sme si viac užívali spoločné chvíle v nedeľu), po obede si dáme kávičku, zapneme si nejaký dobrý film alebo rozprávku, poprípade sa porozprávame, pomojkáme sa.... Keď sa počasie umúdri, tak sa stretneme so susedmi na dvore, kde si dáme niečo chutné do pusinky, vypijeme chutný čajík, zabavíme sa s deťmi. A tak si pekne pestujeme vzťahy so susedmi, predsa nie všetci máme šťastie na super susedov. Podvečer sa presunieme späť do nášho bytu, dáme si večer, sprchu a uložíme sa do postieľky. Deň ukončíme mojkaním sa a rozhovorom, čo sa všetko stalo, čo nás čaká, poprípade trápi a na záver poďakujem sa Pán Božkovi za prežitý deň, že mám aj keď v diaľke super rodičov, ktorí sa o nás stále zaujímajú, pomáhajú, že sme sa ráno mohli zobudiť a prežiť deň s rodinou...s manželom, ktorí obetuje všetko pre to, aby sme sa mali dobre.... Vážim si všetky dni, no nedeľa je výnimočná, aj keď zmennovosť je na prd a kvôli tomu sa ťažko robia plány.... Veľké ĎAKUJEM za dni prežité s mojou rodinou ;) 🙂😉😍🍀❤👏😇😘🙏

kebhut1
13. máj 2018

Ideálna rodinna nedeľa pre mňa je, ked muž nemusi robit, ja navarim, celý den sme spolu, s dcerkou sa hráme, lenosime, najeme sa a ideme poobede niekam na prechádzku alebo výlet ❤️

beja6
13. máj 2018

idealna??? ked nemusim riesit nic hrozne, smutne,zle,ako je choroba,uraz,ci neprijemna sprava, ale ked si kazdy spolu uziva oddych,spolu sa smejeme a je nam fajn ♥

bibyke
13. máj 2018

U nas je rodinna nedela kazdy den ked mame doma ocka kedze pracuje na tyzdnovky v zahranici a vzdy je to skvelo straveny den vo stvorici,ci uz je to prechadzka,zmrzlina,kupalisko,grilovanie alebo len tak lenosime doma ked je zle pocasie a uzivame si cas,ktory mozeme stravit spolu vsetci styria🤗

monika11m
13. máj 2018

Keďže moj muž je málo doma tak by upne stačilo ostať doma a oddychovať

hela_tn
13. máj 2018

Idealna nedela u nas byva skoro kazda🙂cela rodina spolu,ideme niekde na vylet,najeme sa v restauracii,takze nemusim varit alebo u rodicov🙂)ono je v podstate jedno,co robime,hlavne,ze sme spolu🙂
Urcite aj vylet k vam spojeny s kupanim by bola super nedela🙂

tinka0000
13. máj 2018

Ked je rodina pokope 🌹

katjaa44
13. máj 2018

Ideálna je keď sa všetci traja vyberieme niekam do prírody a užívame si nádherne počasie a ticho okolo 😊

martinkaha
13. máj 2018

Cez týždeň sme v práci, deti v škole a v škôlke, v sobotu upratujeme, staráme sa o záhradu, alebo návšteva. Nedeľu máme pre rodinu. Najradšej chodíme spolu na výlety, ihriská, akvaparky, príroda, zoo, hrady, potom zmrzlina alebo iné občerstvenie. Vždy plánujeme s deťmi, zbalíme ruksačik a idemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! 😍😀😃

matulyk11
13. máj 2018

Spolocne varime nedelny obedik 🍽
Poobede maly vyletik niekam do prirody alebo na akcie ked sú 🤹‍♀️🤹‍♂️ vecer grilovacka 🍗 a niekedy neskor pri telke alebo pred domom poharik 🍷 alebo 🍻 potom spinkat 😪

petulda333
13. máj 2018

Takto. Pekne pocasie a vsetci spolu. Dat si nieco dobre pod zub,vyblaznit sa so synom. Uplny relax a pohoda

kaja15
13. máj 2018

spolocny vylet do prirody spojeny s piknikom 🙂

katus_b
13. máj 2018

to hlavne je aby rodina bola spolu ak si vieme dopriat výlet do prírody, zoo alebo pobyt na kupalisku je velmi super.

nikuska265
13. máj 2018

Ideálna rodinná nedeľa? Presne tak,ako ju robí aj x-bionic. Deň kedy nemusím myslieť na to,čo zas mám variť,nemusí mi byť ľúto,že pol dňa strávim v kuchyni a deti saudia hrať samé,alebo si oni s tatinko užívajú krásne počasie vonku.... Ideálne všetko skĺbiť,venovať čas deťom v bazénoch ,pri tom si aj ja viem s tatinkom oddýchnuť v teplej vode,vychutnať si obed, ktorý som výnimočné nemusela chystať ja a dokonca sa nestará o bordel v kuchyni a potom sa zabaviť pri nejakej krásnej rodinnej rozprávke/filme 👍
Tento nápad s rodinnými nedelami ja veľmi kvitujem 👌👌👌👌

alex21
13. máj 2018

Tak ja mám najradšej keď ideme všetci na bicykle alebo túru do lesa, do prírody, a ak je moc horúco tak k vode.

zuzans258
13. máj 2018

jedno či sme niekde alebo len doma....hlavne aby bola pohoda a aby sme boli spolu bez nejakých hlúpych hádok 🙂 ....to je to najlepšie čo môže byť 🙂

nina211
13. máj 2018

S mojou krasnou rodinkou a santenie v bazene 🙂 chalani by sa tesili 🙂