• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Boli ste na dovolenke v Caorle v Taliansku? Ako bolo?

11. mája 2017 
@bublinka127 a nejake potraviny tam neboli kde by sa dala voda lacnejsie kupit?
29. jún 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcah a nejake potraviny tam neboli kde by sa dala voda lacnejsie kupit?
29. jún 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neboli ste náhodou v Bibione teraz niekto? chystáme sa onedlho, tak by som bola zvedavá na situáciu a ak máte odporúčanie. Po atentáte v Tunisku, už človek ide asi všade s malou dušičkou... ďakujem!
29. jún 2015 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bublinka127 jasne, normalne sa dala voda kupit v kazdom obchodiku ktorych bolo aj na promenade pozehnane (a aj velky supermarket bol nedaleko tam sme si boli nakupit nieco na domov ) ..... ja som spominala skor ceny v restikach, ze ked isiel clovek nieco zjest tak pitie k tomu bolo dost drahe....
A ano, 12 eur na osobu na den to bolo
29. jún 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcah ahoj, dik za odporucanie hotela bristol, troska sa neviem vymotat z cennika, chapem to tak dobre ze deti do dvoch rokov platia na den 20e? nad dva roky to istE Ako dospely? dik
2. júl 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcah a este prosim ta cez co ste rezervli hotel priamo cez nich alebo cez nejaky portal?
2. júl 2015 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka38 hotel sme rezervovali priamo cez nich. Nebolo treba ani zadavat ziadne udaje z kreditky, stacilo im tel.cislo. dieta nad 2 roky bolo za 50% dospeleho
2. júl 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. K tym zastrckam chcem dodat ze na trojkolikove (konvica, hriankovac) vam treba adapter. niekde najdete adapter na apartmane ale vacsinou aspon moja skusenost niesu. Da sa to kupit v hoc akom supermarkete/obchode za cca 2€. Co sa tyka vody tak tu sa tam opravdu neoplati tahat lebo tam je lacna par centov. V restikach sa da kupit flaska napr 1l od 2,50€. Na nakupi odporucam Supermarket I´ns je pri hlavnej ceste smerom na Porto Santa Margherita. Maju velmi dobre ceny. Na konci P.S.Marherita a zaciatku Altanei je obrovsky supermarket Aliper. Ceny su vyzsie ako v Inse ale vacsi vyber aj cerstve rybi a pultovy predaj suniek a podobne.
2. júl 2015 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Daju sa v Caorle na plazi rozlozit polostany pre deti?
28. júl 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamka84 zevraj daju, ale ci na kazdej plazi - neviem... kde narychlo kupim samorozkladaci stan?

Neviete ako su tam podelene plaze? ako mam vediet, ktora je sukromna a ktora nie? na tie sukromne si nemozem rozlozit deku?

pojdeme z Cadce, hadam staci o druhej v noci, aby sme nelapili kolony.
28. júl 2015 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v panfilo ste neboli ubytovani?
28. júl 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamka84 daju ale nie na vsetkych....tie co patria priamo k niektoremu holiday rezortu maju vlastne slnecniky a lehatka a tam sa stany nemozu rozkladat....ale da sa zasa rezervovat ten slnecnik...
28. júl 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My ideme do hotela Bellevue ,nahodou niekto skusenosti s tymto hotelom? mame sice k dispozicii slnecnik a 2 lehatka, ale tie su podla toho ako som pocula dalej od mora ...a s malymi detmi asi najlepsie na deke priamo pri vode aby sme na nich videli. Ideme prvy krat do Talianska, chodievali sme do Chorvatska a tam kedze su uzke plaze mavali sme aj na chladku deku , tak preto by som chcela brat polostan. Ja som ho kupila u nas v obchode kde predavaju hracky a kociky atď.
29. júl 2015 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zozo111 zalezi na ktorej plazi. My sme boli v Altanei a tam vobec nebol problem. Priamo v Caorle neviem presne ale na tej plazi pri tom kostoliku myslim Levante plaz tak z tej strany mali slnecniky rozlozene v pohode a uplne na kraji je aj volna plaz. My sme isli tento rok z Ba o jednej v noci a boli sme tam tak po osmej, isli sme pozriet na trh a potom pred dvanastou do agentury a o dvanastej davali kluce aj napriek tomu ze pisu vacsinou o 16stej. Ked sme dva krat po sebe isli z Ba o tretej tak sme stvrdli pred lignanom v zapche aspon hodinu a prisli sme pred dvanastou ale do Lignana cize do Caorle este aspon pol hodka. Inak odporucam zist este pred Lignanom z dialneice a ist po normalnej ceste a tym sa vyhnete aj pripadnej zapche ktoraa sa robi pred Lignanom. My sme zliezli pri San Giorgio di Nogaro. Cesta uplne v pohode a ziadna zapcha, stromi robili tien a bolo aj na co pozerat. Ja na vasom mieste by som sla skor. Zalezi aj na tom kedy chcete prist.
29. júl 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bublinkajasminka ahoj, prosim ta, vedela by si mi odporucit hotely, v ktorych ste boli v caorle?Dakujem.
1. okt 2015 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehoska najlepsi bol bristol :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2015 o 19:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tehoska
Hotel Cleofe
1. okt 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehoska
@bublinkajasminka aj my sme boli v Bristol :slight_smile:
1. okt 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janicka99.
Ja by som vám už veľmi neodporúčala Caorle, my sme tam chodievali dlhé roky s rodinkou, no teraz je to už veľmi preľudnené a aj celkom dosť predražené. Ešte stále chodíme na dovolenku na sever Talianska ale posúvame sa stále nižšie, preč od preľudnených stredísk :slight_smile:

Tento rok sme boli cez edovolenky (http://dovolenka.edovolenky.sk/taliansko/autom-all-inclusive#kotva) v oblasť Rosolina Mare, vo vile Sandra a páčilo sa nám :slight_smile: Celá oblasť je zalesnená, takže je tam príjemne aj v horúčavách a blízko je aj aquapark.
27. nov 2015 o 10:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.
bola som a bolo tam uzasne, velmi dobra dovolenka
27. nov 2015 o 12:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dovolenku v Caorle lido Altanea uz mam etento rok za sebou. Velmi doporucuju. Perfektni rezort pro rodiny. Ubytovani jsme byli v Accaci, 200m od plaze.
Cesta nam trvala 7h i se zastavkami. Vyjizdeli jsme v 6:15 z HC, zadne kolony.
Navstivili jsme Benatky i Caorle.
Doporucuji o trochu lacnejsi supermarket na kruhaci pred vjezdem do rezortu.
Plaz ok, jeden den byla voda vice zakalenejsi od pisku.
Detske hriste, pujcovna kol, animatori, skakaci hrady, detske diskoteky, golf, v Caorle jsme se nenudily.
13. júl 2016 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme boli tento rok v Caorle časť Altanea, Boli sme s detmi, Altanea Je novo vybudované stredisko vhodne skôr pre tých ktorý nepotrebuju mesto a rušnú dovolenku ale pokoj a ticho, a vystačia si sami. Je tam centrum kde su asi 2 kaviarne a obchodíky. Taktiež menší zábavný park pre deti, autíčka, trampoliny , vzduchové gule do vody, mini golf, a husenkova draha, Máte kde íst na kávu, pizu, víno ale všetko obídete za jeden veče. ČO mne osobne chýbalo je mesto - kde si zájdete pešo na prechádzku, starobilé uličky, kaviarničky v meste, rôzne atrakcie , proste chcela som niečo vidieť a zažiť. Do mesta Caorle je treba íst autom je to asi 4 km, taktiež do lepšieho obchodu 2 km. lebo v stredisku je iba obchod, síce kupite všetko , ale ceny dosť drahé. Nabudúce určite pôjdem tam kde je nejaké pekné mestečko. toto sa mi zdalo dosť obmedzené. Ale pláže pekné a čisté, piesok super
9. aug 2016 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,neboli ste nahodou vo villaggio die fiori v caorle? S tym komarmi je to tam naozaj az take hrozne??????
13. jan o 11:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam nie, ale na komáre si určite treba niečo prichystať. ale treba skúsiť, niekomu to vyhovuje.
13. jan o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nejaky tip na ubytko v sukromi, kde to nie je take preludnene? Dakujem
11. máj o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam sa na komare najviac osvedcil tento repelent:
https://repelenty.heureka.sk/predator-outdoor-impregnace-repelent-spray-200-ml/#
Dava sa na oblecenie, takze je vhodny aj pre deti.
11. máj o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok