• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam na letnú dovolenku k moru s detičkami?

10. augusta 2016 
Ahojte
Ako tak čítam ale priznám sa nechcelo sa mi úplne celé :sunglasses: nikto do tunisu ? alebo bol niekto v Tunise ? ja letím 4. júna kedže je to mimo sezonu a to je ešte ako tak dostupne cenovo zvolila som to :slight_smile: no dúfam že nebudem ľutovať.Idem s 8 ročným a 16mesačným synom.
2. mar 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.a čo Umag apartmány Sol Polynesia.bol tam niekto? aká je tam pláž,a ako to tam vôbec vyzerá.ideme tam v júli .každá skúsenosť je vítaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monique3003 ahoj.Prave som sa docitala,ze rpacujes v cestovke a ze rada poradis :slight_smile: My chceme ist autom,bud taliansko alebo chorvatsko-tam kde je piesok. Ale aby to nebolo daleko,do apartmanu,blizko k moru, a aby sme neboli v centre diania(diskoteky,nocny zivot a tak). Keby si mi vedela nieco odporucit,bola by som ti veelmi vdacna.
17. apr 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bora8 ahoj.citala som tu,ze ste boli na dovolenke na ostrove Rab.Vedela by si mi prosim povedat,kde presne ste boli?Dakujem
17. apr 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankanelka jasne ze to zvladne,aj my sme to riskli,deti pol autobusu a ani sme nevedeli ze ich mame a pritom su jeden vacsi cert ako druhy a v pohode,ked to nebude sialena cesta autobusom do bulharska,.:slight_smile:)niekam na istriu to mas za 9 hodin. vecer nasadnete a rano si tam
24. apr 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenašla som podobnú tému, tak skúsim tu. Chcem sa poradiť: našla som jednu ponuku na zľavovom portali, asi nemôžem uviesť link, na 1-denný pobyt prim ori v Bibione. Tento rok nám nevychádzajú financie na dlhšiu dovolenku, tak zvažujeme, ale cestuje sa jednu noc tam, potom ste cca 12 hodín pri mori a druhú noc späť. Máme 5-ročného syna, tak neviem, či to zvládne. Nemáte s tým skúsenosti?
25. máj 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nechcemheslo toto má aký zmysel? Veď ani vy ani syn z toho nič nebude mať. Choďte na dovolenku na Slovensku, tú si užije viac a ušetrí čas cestovaním :wink:
25. máj 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bohužiaľ, tiež nevidím nejaký veľký zmysel celú noc byť v autobuse (alebo aute), byť v Bibi 12 hodín (z toho pri mori alebo fakticky vo vode budete tak cca najskôr od 8.00-9.00, cez obed niekde v tieni - má 5 rokov a potom zase cca od 14.00-15.00 do večera do 19.00) a zase naspäť tou istou trasou.
Prvý deň po ceste tam (najmä ak pôjdete autom) budete vyčerpaní z noci - je to iný spánok ako v posteli, tak si to ani veľmi nemôžete užiť.
Podľa mňa skôr využiješ jednodňový výlet po Slovensku na vstupné niekde.
28. máj 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my si nevieme vynachváliť španielsku Andalúziu. Boli sme tohoto roku na pobreží Costa del Sol a neverila som očiam. Krásne , všetko upravené, čisté, plno zelene, promenády pozdĺž pobrežia. Toto treba vidieť. My sme s deťmi bývali v apartmáne, priamo pri mori, v komplexe bola velikánska záhrada, nádherne upravená, palmy, kvety, trávnik, bazény. K moru , s pieskovou plážou sme to mali 20 metrov. Varili sme si sami čo nám vyhovuje aj kvôli deťom, pretože varili sme to čo im chutí a nie tie hotelové stále opakujúce sa jedlá, ktoré naše deti nechcú jesť.
Aj cena bola super, 2 dospeli + 2 deti, ubytovanie s letenkou a dopravou autom na apartmán z letiska aj na letisko nás vyšlo okolo 1100 € .Boli sme tam v Júni a môžem odporučiť. Boli sme tam cez mladú rodinnú cestovku www.andaluziatravel.sk . Je to slovenská rodina, ktorá tam žije priamo pri mori a tak nám všetko vedeli zariadiť a odporučiť. Všetko bolo super , pomohli nám aj snákupom, keďže sme nemali auto. Na ďaľší rok tam ideme opäť , už sa tešime:slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
11. dec 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@99valika99 Ahoj, a ake ste mali dalsie naklady? Co sa stravy tyka a tak?
11. dec 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, strava v obchodoch je v Andaluzii lacnejsia ako na Slovensku. A kvalitnejsia.Takze strava ako doma, mozno trochu lacnejsie. Kuracie maso stoji okolo 4,6 € za kg. Ryba losos okolo 6,7 .- €. za kg.To som skoro padla na zadok. A ostatne naklady, iba ak chces na nejaky vylet, alebo v restauracii, kava 1,2 - 1,4 E, pivo 1,5 - 2 €.
11. dec 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 ahoj, kde ste boli na krete? My sa chystame buduci rok, vies odporucit nejaku destinaciu? Dakujem
12. dec 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika_btt ahoj,boli sme oblasť Stalida .
12. dec 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@99valika99 práve som si to pozerala.Je to celkom zaujímavé,lenže ja sa neodvážim ísť na ,,blint,,s dvomi deťmi.a ešte z Košíc lietadlo neide,takže treba ísť do Bratislavy a potom v Španielsku ešte hľadať nejakú dopravu do ubytovania.
12. dec 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dopravu v Španielsku nemusíš hľadať. v tej cene čo sme boli bol už aj odvoz automk apartmanu z letiska v Malage a naspäť. Čakali nás na letisku. A takisto s nami boli autom na prvom väčšom nákupe.Pomohli a poradili nám kde je dobré nakúpiťa odviezli nám nákup na apartmán. Potom sme už iba dokupovali priebežne maičkosti ako pečivo atď. Ak sme niečo nevedeli informovali nás.
13. dec 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrý večer,
dovoľte mi, aby som som sa predstavila - moje meno je Elena a sama mám cestovnú agentúru www.aztravel.sk, a ak budete hladať letnú dovolenku, lyže, wellness, či poznávačku - rada vám vybavím a dám najlepšiu cenu. Mám zazmluvnené všetky renomované ck (slovenské,(hydrotour,firo.satur, ....) nemecké, rakúske ck) a mamičkám z koníka pri objednávke dávam zlavu na konečnú cenu, čiže dovolenku budete mať za naj cenu.

Koníkovský profil profesionála, kde ma môžete sledovať:

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - www.aztravel.sk

alebo Facebook

https://www.facebook.com/aztravel.sk

pekný večer a krásne sviatky vám prajem

elena
22. dec 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@99valika99 no v júni tam musela byť riadne studená voda v mori :wink:
22. dec 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinah pre ľudí, ktorí majú radi teplé more, je voda v mori v Andalúzii studená celé leto :slight_smile:
22. dec 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikawero12 to áno,pre deti volím teplé more,u nás vyhráva Egejské....
22. dec 2014 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Andaluzii je more studene...ale viac na juhovychod Spanielska (Costa Blanca, Alicante region) to je uz ine kafe. Najma koniec augusta/ september (kvoli detom) parada - more ako polievocka a ceny potravin a sluzieb su vyborne.
22. dec 2014 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ano more je chladnejšie, nie je ako Egypt, alebo aj Grecko Ale zase to prekryju ostatne sluzby, ceny potravin . Prechadzky po promenadach s detmi., parky, zeleň, atmosfera, rozne atrakcie, krasne mestecka, dedinky, a ludia. Dovolenka u nas nie je iba prelezat ju na plazi.
23. dec 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň ,

dovoľte mi, aby som som sa predstavila - moje meno je Elena a sama mám cestovnú agentúru www.aztravel.sk, a ak budete hladať letnú dovolenku, lyže, wellness, či poznávačku - rada vám vybavím a dám najlepšiu cenu. Mám zazmluvnené všetky renomované ck (slovenské,(hydrotour,firo.satur, ....) nemecké, rakúske ck) a mamičkám z koníka pri objednávke dávam zlavu na konečnú cenu, čiže dovolenku budete mať za naj cenu.
TO GARANTUJEM :slight_smile:

Koníkovský profil profesionála, kde ma môžete sledovať:

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - www.aztravel.sk

alebo Facebook

https://www.facebook.com/aztravel.sk

pekný den

elena
3. jan 2015 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.
Baby, mna vzdy lakalo Taliansko, ale nikdy som nemala moznost tam ist, az teraz s manzelom a malymi detickami. Bola niektora z vas napriklad na Sardinii, alebo Sicilii? Popripade Kalabria? Sever ma velmi nelaka kvoli masovke na plaziach, skor nieco mensie. Pozerala som aj dovolenku cez http://www.firotour.sk/taliansko.html, no rada by som dostala nejake odporucania, ze kam, co, preco atd :slight_smile: a kde teda je to ideal hlavne pre deti. A samozrejme budem rada aj ak mi napisete kolko vas vysla dovolenka, ci ste boli v hoteli s all inclusive, ci sa to teda oplati, alebo skor nejaky apartman s vlastnou stravou atd.
16. aug 2015 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 môžem sa spýtať ako ste boli spokojný s hotelom Cactus beach?
21. jún 2016 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulkaja1 ahoj. Boli sme spokojni. Len co nam nevyhovovalo bol detsky bazen, lebo nan nesvietilo slnko a bolo detom chladno a tiez restauracia, kedze sme mali 2 kociky a boli tam schody, tak mal muz co robit nosit ich hore dole po schodoch
10. aug 2016 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok